Nauczyciele z Gruzji

Wizyta nauczycieli z Gruzji w Klubie Europejskim

22. listopada 2019r. w ramach dzia┼éalno┼Ťci fundacji Schumana nasz─ů szko┼é─Ö odwiedzi┼éa grupa nauczycieli z Gruzji. W Strefie Ciszy spotkali si─Ö z przedstawicielami Klubu Europejskiego. Go┼Ťcie, ogl─ůdaj─ůc  prezentacj─Ö przygotowan─ů  przez uczni├│w, zapoznali si─Ö z dzia┼éalno┼Ťci─ů oraz metodami nauki stosowanymi podczas spotka┼ä i realizacji projekt├│w Klubu Europejskiego. Poznali te┼╝ charakter takich wydarze┼ä jak  Prus Expo czy Dzie┼ä Geografii Polski, a tym samym wzbogacili swoj─ů wiedz─Ö o sposobach zak┼éadania i prowadzenia w┼éasnych klub├│w na terenie Gruzji. Po prezentacji rozgorza┼éa gor─ůca dyskusja, go┼Ťcie obejrzeli r├│wnie┼╝  Kroniki, kt├│re obrazuj─ů wieloletni─ů dzia┼éalno┼Ť─ç Klubu. Wraz z prof. Paw┼éem Orzechowskim odwiedzaj─ůcy zwiedzili  szko┼é─Ö, porozmawiali z nauczycielami, obejrzeli  niekt├│re  pracownie przedmiotowe i bibliotek─Ö szkoln─ů. P├│┼║niej, korzystaj─ůc z ┼éadnej pogody,  udali si─Ö na spacer po Saskiej K─Öpie. Kolejnym punktem wizyty by┼éo copi─ůtkowe spotkanie Klubu Europejskiego, kt├│re mia┼éo charakter warsztat├│w  i mia┼éo na celu pokazanie przyk┼éadowego przebiegu takiego spotkania. Razem z obecnymi cz┼éonkami zmierzyli si─Ö  w r├│┼╝nych quizach i konkursach. Na zako┼äczenie go┼Ťcie podzi─Ökowali prof. Paw┼éowi Orzechowskiemu i uczniom dzia┼éaj─ůcym w Klubie Europejskim za przygotowanie spotkania, kt├│re by┼éo wa┼╝nym wydarzeniem dla wszystkich uczestnik├│w.