Prusacy w Sankt Augustin

MI─śDZYNARODOWA WYMIANA M┼üODZIE┼╗Y Z XXXV LO Z ODDZIA┼üAM DWUJ─śZYCZNYMI IM. B. PRUSA W WARSZAWIE I RHEIN-SIEG-GYMNASIUM Z SANKT AUGUSTIN W NIEMCZECH

W dniach 30. 09 ÔÇô 6.10.2019 r. siedmioro uczni├│w z klas drugich naszej szko┼éy wzi─Ö┼éo udzia┼é w mi─Ödzynarodowej wymianie m┼éodzie┼╝y ze szko┼é─ů w Niemczech. Nasi uczniowie byli goszczeni przez rodziny niemieckie, gdzie mogli pozna─ç ich codzienne ┼╝ycie, zwyczaje i obowi─ůzki. M┼éodzi ludzie uczestniczyli w zaj─Öciach integracyjnych w szkole i w terenie, podczas kt├│rych poznawali si─Ö w wi─Ökszej grupie, wymieniali do┼Ťwiadczeniami i nawi─ůzywali nowe znajomo┼Ťci i przyja┼║nie. Mieli r├│wnie┼╝ szans─Ö wzi─ů─ç udzia┼é w lekcjach w niemieckiej szkole, a tak┼╝e pozna─ç kilka wyra┼╝e┼ä w lokalnym dialekcie K├Âlsch. Nie zabrak┼éo te┼╝ czasu na zwiedzanie okolicy. Odwiedzili┼Ťmy Bonn i Koloni─Ö, a tak┼╝e weszli┼Ťmy na popularny punkt widokowy na wzg├│rzu Drachenfels. Teraz czas na nas. Ju┼╝ w kwietniu, m┼éodzie┼╝ z Niemiec przyjedzie do nas z rewizyt─ů.