Europejski Tydzień Sportu

Zgodnie z inicjatyw─ů Komisji Europejskiej w dniach 23-27. 09. 2019 roku obchodzili┼Ťmy Europejski Tydzie┼ä Sportu. Jest to inicjatywa maj─ůca na celu promocj─Ö zdrowia i aktywno┼Ťci fizycznej. Tegoroczna edycja realizowana jest pod has┼éem  Be Active i ma zach─Öca─ç do aktywnego trybu ┼╝ycia.
W naszej szkole  uczniowie uczestniczyli w  maratonie Zumby oraz w Turniejach Pi┼éki Siatkowej i Pi┼éki Koszykowej. Wszystkie imprezy sportowe cieszy┼éy si─Ö bardzo du┼╝ym zainteresowaniem i dostarczy┼éy uczestnikom oraz licznie zgromadzonej publiczno┼Ťci wiele emocji. Wszystkim zaanga┼╝owanym dzi─Ökujemy za udzia┼é i zapraszamy na nast─Öpne edycje tej wspania┼éej akcji.
                                      Zesp├│┼é Nauczycieli Wychowania Fizycznego