Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej

Nieopublikowany

W sobotę odbył się w naszej szkole Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej

Ju┼╝ po raz pi─ůty spotkali┼Ťmy si─Ö z rodzicami, uczniami i przyjaci├│┼émi szko┼éy, aby wsp├│lnie bawi─ç si─Ö i cieszy─ç emocjami zwi─ůzanymi z t─ů pasjonuj─ůc─ů gr─ů zespo┼éow─ů.
Jak zwykle  wszystkim dopisywa┼éy humory i dobra energia kr─ů┼╝y┼éa po hali sportowej w XXXV LO. Gra by┼éa zawzi─Öta i w tym roku na bardzo wysokim poziomie sportowym. Po zaci─Ötych walkach i ostrej rywalizacji ostatecznie zwyci─Ö┼╝y┼éa dru┼╝yna "Serdelk├│w, pokonuj─ůc w fina┼éowym meczu zesp├│┼é " Cokolwiek", trzecie miejsce zaj─ů┼é zesp├│l licealist├│w z rodze┼ästwem, kt├│rzy wyst─ůpili pod nazw─ů : "3,3,8". Na 4. miejscu uplasowa┼é si─Ö" Mix Towarzyski" czyli dru┼╝yna zaprzyja┼║nionych rodzic├│w naszych uczni├│w i absolwent├│w. Na pi─ůtym miejscu " Teachers' team", a na sz├│stym zesp├│┼é "Detektyw├│w".
Najlepsz─ů zawodniczk─ů zawod├│w czyli MVP zosta┼éa wybrana uczennica naszej szko┼éy Natalia Preder z dru┼╝ny "Cokolwiek".
Wszystkim zespo┼éom bardzo dzi─Ökujemy za wspania┼é─ů zabaw─Ö i rywalizacj─Ö, zwyci─Özcom gratulujemy i mamy nadziej─Ö do zobaczenia za rok.

zespół nauczycieli WF XXXV LO