Matura Mi─Ödzynarodowa

Nieopublikowany

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie

Z ogromn─ů przyjemno┼Ťci─ů i satysfakcj─ů informuj─Ö, ┼╝e XXXV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce z Oddzia┼éami Dwuj─Özycznymi im. Boles┼éawa Prusa pomy┼Ťlnie zako┼äczy┼éo proces akredytacji prowadzony przez International Baccalaureate Organization i zosta┼éo wpisane na list─Ö szk├│┼é uprawnionych do realizacji programu matury mi─Ödzynarodowej IB DP. Otwiera to drog─Ö organowi prowadz─ůcemu szko┼é─Ö do z┼éo┼╝enia wniosku do Ministra Edukacji Narodowej o zezwolenie na utworzenie oddzia┼éu mi─Ödzynarodowego w naszym Liceum.

Szczeg├│lne podzi─Ökowania za pomoc w realizacji zada┼ä przygotowuj─ůcych szko┼é─Ö do akredytacji sk┼éadam Burmistrzowi Dzielnicy Praga - Po┼éudnie Panu Tomaszowi Kucharskiemu i jego zast─Öpcy Panu Jaros┼éawowi Karczowi oraz pracownikom Wydzia┼éu O┼Ťwiaty i Wychowania i Dzielnicowego Biura Finans├│w O┼Ťwiaty .

Gratuluj─Ö Nauczycielom i serdecznie dzi─Ökuj─Ö Rodzicom i Uczniom zaanga┼╝owanym w projekt.

Anna Naja