Świętujemy

posadzony przez uczni├│w XXXV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcego im. Boles┼éawa Prusa
w przededniu 100 rocznicy odzyskania przez Polsk─Ö Niepodleg┼éo┼Ťci

Debatujemy o Polsce

W minionym roku szkolnym uczniowie klas pierwszych i drugich uczestniczyli w 7 debatach oksfordzkich,
kt├│rych tematyka koncentrowa┼éa si─Ö wok├│┼é suwerenno┼Ťci, jej bohater├│w, ┼Ťwi─Ötowania wolno┼Ťci.

Bieg z okazji 100 lat odzyskania przez Polsk─Ö niepodleg┼éo┼Ťci

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polsk─Ö niepodleg┼éo┼Ťci odby┼é si─Ö w naszej szkole bieg sztafetowy na 100 km.
Reprezentanci poszczeg├│lnych klas przebiegali razem jeden kilometr, aby w sumie, przebiec wsp├│lnie 100 km.

┼╗yj na 100

Z entuzjastycznym odbiorem spo┼éeczno┼Ťci szkolnej spotka┼éo si─Ö widowisko s┼éowno-muzyczne ÔÇ×┼╗yj na 100ÔÇŁ
w re┼╝yserii Agnieszki Pucha┼éy i zaprzyja┼║nionego z nasz─ů szko┼é─ů Ryszarda Jakubisiaka.

Uroczysto┼Ťci

9.11.2018 punktualnie o godzinie 11.11 wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szko┼éy spotykaj─ů si─Ö w Sali gimnastycznej.
Pada komenda baczno┼Ť─ç i rozlegaj─ů s┼éowa Jeszcze Polska nie zgin─Ö┼éa.

Selfie z Warszaw─ů

Ola, Zuzia, Kuba i Maciek- dzielni cz┼éonkowie Klubu Europejskiego przygotowuj─ůc projekt
Selfie z Warszaw─ů  z okazji 100 lecia Niepodleg┼éo┼Ťci dotarli do Hotelu