SMOK

Nieopublikowany

(Sieć Międzyszkolnych Otwartych Kół)

uczniów klas 3. gimnazjum i klas 8. szkół podstawowych

do udziału w zajęciach koła biologicznego

Je┼Ťli jeste┼Ť zainteresowany zagadnieniami biologicznymi, przygotowaniem

do konkurs├│w przyrodniczych, lubisz eksperymentowa─ç i prowadzi─ç edukacyjne projekty badawcze, skorzystaj z oferty idealnie dopasowanej do Ciebie.

Spotkajmy si─Ö w ka┼╝dy czwartek w godz. 15.30-17.00 w sali 207 (II pi─Ötro)

w budynku XXXV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcego z Oddzia┼éami Dwuj─Özycznymi

im. Boles┼éawa Prusa w  Warszawie, Zwyci─Özc├│w 7/9.

Prowadz─ůcy zaj─Öcia: nauczyciel biologii Renata Sidoruk-So┼éoducha

Sieć Międzyszkolnych Otwartych Kół

uczniów klas 3 gimnazjum i klas 8 szkół podstawowych

do udziału w zajęciach koła fizycznego.

Je┼╝eli jeste┼Ť zainteresowany pog┼é─Öbianiem wiedzy z fizyki  poprzez jako┼Ťciowy i ilo┼Ťciowy opis zjawisk, wykorzysta─ç wiedz─Ö matematyczn─ů do interpretacji wykres├│w, sprawnie wykonywa─ç obliczenia i dzia┼éania na jednostkach przyjd┼║ na zaj─Öcia, kt├│re odbywaj─ů si─Ö w soboty w godzinach 9.00 ÔÇô 10.30. w sali 103 w budynku XXXV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcego z Oddzia┼éami Dwuj─Özycznymi  im. Boles┼éawa Prusa w  Warszawie, Zwyci─Özc├│w 7/9.

Ko┼éo prowadzi nauczyciel fizyki -  Gra┼╝yna Ko┼étuniak.

Sieć Międzyszkolnych Otwartych Kół

uczni├│w klas1-3 lice├│ og├│lnokszta┼éc─ůcych

do udziału w zajęciach koła języka angielskiego.

Je┼╝eli jeste┼Ť zainteresowany poszerzaniem swoich kompetencji j─Özykowych z j─Özyka angielskiego oraz sukcesami w konkursach z j─Özyka angielskiego: Olimpiadzie J─Özyka Angielskiego, Og├│lnopolskim Konkursie Translatorskim, Konkursie Discover Canada i innych, zapraszamy na zaj─Öcia, kt├│re odbywaj─ů si─Ö w poniedzia┼éki w godzinach 13.45 - 15.25. w sali 259
w budynku XXXV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcego z Oddzia┼éami Dwuj─Özycznymi im. Boles┼éawa Prusa w Warszawie, Zwyci─Özc├│w 7/9.

Koło prowadzi nauczyciel angielskiego - Katarzyna Krajewska.

Zaj─Öcia s─ů dofinansowane przez Urz─ůd Miasta Sto┼éecznego Warszawy Biuro Edukacji.