SMOK

(Sieć Międzyszkolnych Otwartych Kół)

uczniów klas 3. gimnazjum i klas 8. szkół podstawowych

do udziału w zajęciach koła biologicznego

Jeśli jesteś zainteresowany zagadnieniami biologicznymi, przygotowaniem

do konkursów przyrodniczych, lubisz eksperymentować i prowadzić edukacyjne projekty badawcze, skorzystaj z oferty idealnie dopasowanej do Ciebie.

Spotkajmy się w każdy czwartek w godz. 15.30-17.00 w sali 207 (II piętro)

w budynku XXXV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Bolesława Prusa w  Warszawie, Zwycięzców 7/9.

Prowadzący zajęcia: nauczyciel biologii Renata Sidoruk-Sołoducha

Sieć Międzyszkolnych Otwartych Kół

uczniów klas 3 gimnazjum i klas 8 szkół podstawowych

do udziału w zajęciach koła fizycznego.

Jeżeli jesteś zainteresowany pogłębianiem wiedzy z fizyki  poprzez jakościowy i ilościowy opis zjawisk, wykorzystać wiedzę matematyczną do interpretacji wykresów, sprawnie wykonywać obliczenia i działania na jednostkach przyjdź na zajęcia, które odbywają się w soboty w godzinach 9.00 – 10.30. w sali 103 w budynku XXXV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Bolesława Prusa w  Warszawie, Zwycięzców 7/9.

Koło prowadzi nauczyciel fizyki -  Grażyna Kołtuniak.

Zajęcia są dofinansowane przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Biuro Edukacji

Sieć Międzyszkolnych Otwartych Kół

uczniów klas1-3 liceó ogólnokształcących

do udziału w zajęciach koła języka angielskiego.

Jeżeli jesteś zainteresowany poszerzaniem swoich kompetencji językowych z języka angielskiego oraz sukcesami w konkursach z języka angielskiego: Olimpiadzie Języka Angielskiego, Ogólnopolskim Konkursie Translatorskim, Konkursie Discover Canada i innych, zapraszamy na zajęcia, które odbywają się w poniedziałki w godzinach 13.45 - 15.25. w sali 259
w budynku XXXV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa w Warszawie, Zwycięzców 7/9.

Koło prowadzi nauczyciel angielskiego - Katarzyna Krajewska.

Zajęcia są dofinansowane przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Biuro Edukacji.