Pi─Ökna G├│ra

Nieopublikowany

1-3 pa┼║dziernika uczniowie klas pierwszych wyruszyli na Mazursk─ů Przygod─Ö do urokliwej miejscowo┼Ťci Pi─Ökna G├│ra po┼éo┼╝onej nad brzegiem jeziora Kisajno.

Przez trzy s┼éoneczne dni integrowa┼éa si─Ö grupa 178 uczni├│w. W nowym zespole szkolnym wykonywa┼éa emocjonuj─ůce zadania, wymagaj─ůce wsp├│┼épracy i poruszenia szarych kom├│rek.

Przed po┼éudniem gry zr─Öczno┼Ťciowe, warsztaty komunikacji interpersonalnej, zabawy integracyjne pomaga┼éy prze┼éama─ç bariery. Wieczorami przy ognisku rozkwita┼éy talenty wokalne.

Wielk─ů frajd─Ö sprawi┼éa wszystkim wieczorna gra terenowa - wci─ůgaj─ůca i pe┼éna emocjonuj─ůcych zada┼ä misja pod os┼éon─ů mroku.

Wycieczka do Gierłoży i zwiedzanie dawnej kwatery Hitlera spodobały się nie tylko wielbicielom historii.

To były trzy bardzo udane dni!!!