Piękna Góra

1-3 października uczniowie klas pierwszych wyruszyli na Mazurską Przygodę do urokliwej miejscowości Piękna Góra położonej nad brzegiem jeziora Kisajno.

Przez trzy słoneczne dni integrowała się grupa 178 uczniów. W nowym zespole szkolnym wykonywała emocjonujące zadania, wymagające współpracy i poruszenia szarych komórek.

Przed południem gry zręcznościowe, warsztaty komunikacji interpersonalnej, zabawy integracyjne pomagały przełamać bariery. Wieczorami przy ognisku rozkwitały talenty wokalne.

Wielką frajdę sprawiła wszystkim wieczorna gra terenowa - wciągająca i pełna emocjonujących zadań misja pod osłoną mroku.

Wycieczka do Gierłoży i zwiedzanie dawnej kwatery Hitlera spodobały się nie tylko wielbicielom historii.

To były trzy bardzo udane dni!!!