Pomoc socjalna

Szanowni Pa┼ästwo,

Istnieje mo┼╝liwo┼Ť─ç uzyskania przez uczni├│w w trudnej sytuacji finansowej pomocy materialnej o charakterze socjalnym.

STYPENDIUM SZKOLNE I ZASIŁEK SZKOLNY

Wniosek o przyznanie stypendium szkolnego nale┼╝y z┼éo┼╝y─ç w szkole w terminie do 16 wrze┼Ťnia 2019 r.
Miesi─Öczny doch├│d na osob─Ö w rodzinie ucznia uprawniaj─ůcy do ubiegania si─Ö o stypendium szkolne nie mo┼╝e by─ç wy┼╝szy ni┼╝ 528 z┼é.

Zasi┼éek szkolny mo┼╝e by─ç przyznany uczniowi znajduj─ůcemu si─Ö przej┼Ťciowo w trudnej sytuacji materialnej z powodu zdarzenia losowego.
O zasi┼éek szkolny mo┼╝na ubiega─ç si─Ö w terminie nie d┼éu┼╝szym ni┼╝ 2 miesi─ůce od wyst─ůpienia zdarzenia uzasadniaj─ůcego jego przyznanie.

WYPRAWKA SZKOLNA

Uprawnionymi do otrzymania pomocy finansowej w ramach programu ÔÇ×Wyprawka szkolnaÔÇŁ s─ů uczniowie posiadaj─ůcy orzeczenie o potrzebie kszta┼écenia specjalnego:

1.    s┼éabowidz─ůcy,

2.    nies┼éysz─ůcy,

3.    s┼éabos┼éysz─ůcy,

4.    z niepe┼énosprawno┼Ťci─ů intelektualn─ů w stopniu lekkim,

5.    z niepe┼énosprawno┼Ťci─ů intelektualn─ů w stopniu umiarkowanym lub znacznym,

6.    z niepe┼énosprawno┼Ťci─ů ruchow─ů, w tym z afazj─ů,

7.    z autyzmem, w tym z zespo┼éem Aspergera,

8.    z niepe┼énosprawno┼Ťciami sprz─Ö┼╝onymi w przypadku, gdy jedn─ů z niepe┼énosprawno┼Ťci jest niepe┼énosprawno┼Ť─ç wymieniona w pkt 1-7.

Wyprawka szkolna realizowana jest w  formie dofinansowania zakupu podr─Öcznik├│w i dofinansowania zakupu materia┼é├│w edukacyjnych

Wnioski o dofinansowanie w ramach Wyprawki szkolnej nale┼╝y sk┼éada─ç w szkole w terminie do 11 wrze┼Ťnia 2019 r.

Wnioski w szkole przyjmuj─ů:

pedagog Dorota Buta pok. 102

pedagog Krystyna Rylska pok. 201