Absolwenci

ABSOLWENCI XXXV LICEUM OG├ôLNOKSZTA┼üC─äCEGO Z ODDZIA┼üAMI DWUJ─śZYCZNYMI
IM. BOLESŁAWA PRUSA

ÔÇ×CZ┼üOWIEK JEST TYLKO NA POZ├ôR ISTOT─ä DROBN─ä I W─äT┼ü─ä.
W RZECZYWISTO┼ÜCI JEST TO GENIALNY INIE┼ÜMIERTELNY OLBRZYM.ÔÇŁ

- BOLESŁAW PRUS -
 

ROK 1926
BELOCH ISAJ, BORENSZTEJ WODGOR, BORENSZTEJ MOJŻESZ, CEMAJSTER HERSZ-ZELIG, FATER LEWEK, FELDMAN, ARON DAWID, GRODZIŃSKI GRZEGORZ, GUTMAN HISZ, JAROSIŃSKI MICZYSŁAW, JASIEŃSKI STEFAN, KOŃCZYŃSKI FRYDERYK, LEW JAKOB, MIŁADOWSKI KAZIMIERZ, MOKRZYCKI MIROSŁAW, PUCIATA PIOTR, REJNFELD, MONIEK, RAT IGNACY, ROZENBLIT CHAIM, ROWIŃSKI FRANCI, SELIGA JAN, TYLIM HENRYK

ROK 1927
BADOWSKI EUGENIUSZ, BANASZEWSKI LEON, BRAND BORUCH, BRAUNROT RAFA!, CUKIERE AR SZOEL, GOLDBERG ADAM, GOLDWASSER FELIKS, G├ôRSKI CZES┼üAW, GRICMAN IGNACY, GRZONKOWSKI ZYGMUNT,GRZEGRZ├ô┼üKO ALEKSANDER, J─śDRAS KONELIUSZ, KLOFER TADEUSZ, KO─ćMIEROWCZ J├ôZEF, KON OSKAR, MIODOWSKI MOJ┼╗ESZ, OKNOWSKI LEJZOR, PIETRUSI┼âSKI WINCENTY, REJCHENBAUM JAKUB, ROZENSZTAJN EMANUEL, SLEWI┼âSKI JERZY, SROCZY┼âSKI KAROL, WI┼ÜNIEWSKI RAFAT, ZYLBERBARG ADAM

ROK 1928
ANCZYKOWSKI JERZY, BENTMAN JULIAN, CYNK─ś MIECZYS┼üAW, CZERNIAK MOJ┼╗ESZ, DIMENT JFIM, ELBINGER SALOMON, FRYDMAN DAWID, JESION NESANEL, KARMELIK ADOLF, KLAWE ROMAN, LEWENZON HRZEGORZ, LIBFELD JOEL, LEPSZYC ELJASZ, LIPSZTEJN IZAAK, LIPSZYC J├ôZEF, NIRENBREG SZMUL, PUCZALSKI EDWARD, ROM TEODOR, ROZENGARTEN LEWEK, SOBOLEWSKI EWERYST, SZPECHT J├ôZEF

ROK 1929
BEREZOWSKI EDMUND, DANIEL ANATOL, FRYDRYCHEWICZ WITOLD, FAJGENBAUM LEJB, FURMAN JAKUB, FIGIEL TADEUSZ, GORWIC NUCHIM, GOLDFARB EDWARD, GDAŃSKI JAKUB, GĄSIOROWSKI EUGENIUSZ, GOLDMAN ANDRZEJ, HOCHSINGER DAWID, JASKÓŁKA TOMASZ, JAWORSKI WŁADYSŁAW, KACHAN SZYMON, KOSIEWICZ ZYGMUNT, KUBICKI STEFAN, NOWACKI BOHAN, PAT EMANUEL, RUBINSZTAJN TOWIA, SZNAJDER ARKADIUSZ, SZTRAJGOLD CHAIM, SZEINBAUM LEJB, SZYF SZYJA, TORCHALSKI EUGENIUSZ, WERNER GUSTAW

ROK 1930
ALBRECHT FILIP, BERNATOWICZ JÓZEF, ELBAUM EDWARD, FIGLARZ ICEK, GÓRSKI STEFAN, GRICMAN SEWERYN, KOCHAN ALEKSANDER (PACHO), KORNBLIT ICCHOK, MENDELSUND HENOCH, NEUSTTDT SZYMON, REWICZER CHAIM, ROZENTAL IZRAEL, SOBOCIŃSKI SEWERYN, SZTEJNBERG NATAN, TRYLSKI WITOLD, ZERO STEFAN

ROK 1931
AJZENBERG SAMUEL, BERENT ZYGMUNT, BUSZAJKIN RAFA┼ü, CZERMI┼âSKI TADEUSZ, GOLDRING HIRSZ, G├ôRSKI PIOTR, GRUSZKA LEJBKO, JANUSZEWSKI ZYGMUNT, J─śDRASZKO ZBIGNIEW, KIRSZROT PAWE┼ü, KLEPFISZ MICHA┼ü, KOWALSKI WAC┼üAW, KRANC EDWARD, KU┼ÜMIERSKI JERZY, LEWIN ADOLF, PFEFER JAKUB, ROLAND GERSZON, ROZYN KONSTANTY SZEJNBERG HERSZ, ┼ÜNIECH├ôRSKI DARIUSZ, ┼ÜWI─śTOS┼üAWSKI STANIS┼üAW, T┼üUCHOWSKI WITOLD, TTENENBAUM CHAIM

ROK 1932
BUCZYŃSKI KONRAD, DROZD TADEUSZ, GOŚCICKI ZDZISŁAW, JAWORSKI TADEUSZ, KAN LEON, KON ABRAHAM, KOWALCZYK BRONISŁAW, KOWALEWSKI WACŁAW, KUŹWA BERTOLD, LACHER JERZY, LISKOWSKI JAKUB, ŁEBKOWSKI TADEUSZ, MIGDAŁ STANISŁAW, PUCHAŁ JAKUB, RAJCHENBAUM BENJAMIN, SEMPOLIŃSKI WŁADYSŁAW,STOBNICKI SZAJA, WIERZBICKI WACŁAW, WOJCIECHOWSKI TADEUSZ, ZIELIŃSKI EUZEBIUSZ, ZYSFELD WILHELM, CHAST JAKUB, DOBRZAŃSKI ANTONI, DOMAŃSKI CZESŁAW, GOLDMAN JERZY, LUDWICKI MICHAŁ, PANKIEWICZ WITOLD, PROTAS STANISŁAW, SZTIRMFELD DAWID

ROK 1933
ADAMCZYK ANTONI, DRABIENKO STEFAN, FRYDMAN GRZEGORZ, FRIDMAN RACHMIL, KOWALCZYK MARIAN, ┼üAPI┼âSKI KONSTANTY, ┼üUKASZEWICZ LEON, MAJCHER ROMAN, MA┼ÜLA┼âSKI SZLAMA, OPORSKI ZENON, PODS─śDEK TADEUSZ, ROTMAN MORDKA, USARZAWSKI TADEUSZ, ┼╗EBROWSKI SEWERYN

ROK 1934
BORNSZTAJN STANIS┼üAW, BUSS KAZIMIERZ, CZMUCHOWSKI JAN, DANIELEWICZ JERZY, FLORANS LEW, GA┼üAJ EUSTACHIUSZ, GLIKSMAN ALEKSANDER, G┼üOGOWSKI FRANCISZEK, GOLDMAN BEREK, GRZYBOWSKI LEONARD, HOFNUNG MANASZA, JAKUBOWSKI RYSZARD, GRZYBOWSKI LEONARD, HOFNUNG MANASZA, JAKUBOWSKI RYSZARD, KRAJTERKRAFT TADEUSZ, KUZIAN BOLES┼üAW, ┼üAB─śD┼╣ MIECZYS┼üAW, MICHALSKI JAN, ODROBINA TADEUSZ, OLECHOWSKI KAZIMIERZ, STRZELECKI TADEUSZ, SZMIDT KLAUDIUSZ, SZYMA┼âSKI ZDZIS┼üAW

ROK 1935
CHORĄŻY STANISŁAW, DĄBROWSKI TADEUSZ, DROZD ADAM, GRUSZECKI STEFAN, HOŁOWNIA JERZY, KRZEMIENIECKI JAN, LACKIEWICZ FRANCISZEK, LAUER JAN, LEŚNICKI KAZIMIERZ, LUCERSKI MIECZYSŁAW, MITKIEWICZ ANDRZEJ, OSIŃSKI STANISŁAW, REZENBLUM JÓZEF, SAFARZYŃSKI DYONIZY, STRYJKOWSKI TADEUSZ, SZCZODROWSKI STANISŁAW, SZEREWSKI LAZAR, TWAROGOWSKI TADEUSZ, ZANIEWICKI ZENON, ŻYWIECKI EDWARD

ROK 1936
BARANOWSKI FELIKS, BIEDNOWICZ GERSZON, BORZ─śCKI STANIS┼üAW, FLORANS JERZY, HILDEBRAND ARON, KRAJEWSKI ANTONI, LECH JAKUB, LEPKE WIES┼üAW, LEWENKOPF LEJB, MA┼üECKI W┼üODZIMIERZ, MROCZKOWSKI EUGENIUSZ, NOWAKOWSKI ZYGMUNT, NOWICKI WITOLD, PLEWI┼âSKI JERZY, RUDNICKI JERZY, SANDA┼üOWICZ STEFAN, ┼ÜLIWOWSKI ZDZIS┼üAW, ZDZIENNIECKI RAJMUND, ZGORZELSKI JANUSZ, ┼╗ELAZI┼âSKI BOGUMI┼ü, ┼╗EROMSKI NAPOLEON


ROK 1937
AUGUSTYNIAK WŁADYSŁAW, BGADACH JERZY, DROMLEWICZ STEFAN, ENGLISZ ZENON, FEDOWUK JERZY, FIEDEROWICZ HENRYK, KAMIŃSKI JÓZEF, KUBICKI JANUSZ, KUCHAREK ZYGMUNT, LESZCZYŃSKI TADEUSZ, MICHROWSKI RYSZARD, PIASECKI MIECZYSŁAW, PUŻYŃSKI MIECZYSŁAW, PUŻYŃSKI ZBIGNIEW, REWO ALEKSANDER, SOSNOWSKI HENRYK, WOJCIECHOWSKI ALEKSANDER, WITKOWSKI ROMAN, ZUCH STANISŁAW, ŻYLAK WŁADYSŁAW

ROK 1938
AJZENSZAT IZAAK, BRZYSKI WAC┼üAW, BRYCH RYSZARD, CHMIELEWSKI MARIAN, CYWNI┼ÜKI ADAM, DOBROGOST STANIS┼üAW, GO┼ü─śBIOWSKI CZES┼üAW, G├ôRAL ANDRZEJ, GRONAU JANUSZ, KUKLI┼âSKI KAZIMIERZ, KU┼╣MI┼âSKI ZYGMUNT, MADEYSKI ANDRZEJ, MERWIN ADAM, NOWAKOWSKI KAZIMIERZ, OLEWI┼âSKI ZENON, PRZYBYLSKI J├ôZEF, SOBA┼âSKI ZDZIS┼üAW, WROC┼üAWSKI STANIS┼üAW, ZIELI┼âSKI WAC┼üAW

ROK 1939
BEDNARSKI ZYGMUNT, BIESIADECKI HENRYK, BUZNIC IZRAEL, DEGLER ARKADIUSZ, GAWLIK RYSZARD, JACKWSKI ALEKSANDER, KRANC JERZY, MELON ZBIGNIEW, SZULC JAN, ┼╗YTECKI JERZY

 
ABSOLWENCI  ZREFORMOWANEGO GIMNAZJUM

ROK 1937
BIAŁKOWSKI RYSZARD, BIESIADECKI HENRYK, BUŻNIC IZRAEL, DOBSCH ANTONI, KASPRZYCKI TADEUSZ, KOZŁOWSKI STEFAN, MERWIN WITOLD, PONCYLIUSZ MARIAN, SINGER DAWID, SZULC JAN, TULEJA ANTONI, WIERZBICKI ZBIGNIEW, WOJCIECHOWSKI JÓZEF, ZUCH STANISŁAW, ŻÓŁTOWSKI JERZY, ŻYTECKI JERZY

ROK 1938
BU┼üANOWSKI HENRYK, CESARZ W┼üADYS┼üAW, DOBROGOST JULIAN, HEMPEL JERZY, JEZIERSKI MIROS┼üAW, J─śDRZEJCZAK ZYGMUNT, KAPA BOGUS┼üAW, KARBOWSKI WIES┼üAW, KISZKURNO ZYGMUNT, LACHOWSKI JERZY, MULEWICZ STEFAN, NALEWAJKO W┼üODZIMIERZ, ODROBINA STANIS┼üAW, PASZKOWSKI MACIEJ, PTASZY┼âSKI W┼üADYS┼üAW, PU┼╗Y┼âSKI OLGIERD, ROGALA ZYGMUNT, SALEK EDWARD, SCHMIDT WIES┼üAW, SCHIENKE STANIS┼üAW, SIEMIEC JERZY, SZTIKGOLD JAN, WILKOWSKI ALEKSANDER, WI┼ÜNIAKOWSKI JAN, WGL─äDA┼üA HENRYK, ZAREMBA RYSZARD

ROK 1939
BURDZIŃSKI ZBIGNIEW, CHRZĄSZCZEWICZ JAN, CIUK ZBIGNIEW, DRUT STANISŁAW, GELERNTER KAZIMIERZ, GARBOWSKI RYSZARD, GULA MIECZYSŁAW, GUTEKUNST TADEUSZ, GUZEK STANISŁAW, KISZKURNO ZBIGNIEW, KONARZEWSKI STANISŁAW, KRALCZYŃSKI ZBIGNIEW, LEWICKI REGINALD, ŁUGOWSKI TADEUSZ, MALAWSKI WIESŁAW, MASZYŃSKI-KRZEWIŃSKI KRZYSZTOF, MURAWSKI TADEUSZ, RUBINSON LUDWIK, SCHWORM JERZY, SKIRZYŃSKI EDMUND, SZCZYCIŃSKI RYSZARD, TOMCZYK WINCENTY, TRZYMALSKI TADEUSZ, TUCHMAN MARCELI, WALICKI CZESŁAW, WACZKOWSKI ZENON, WIECZOREK STEFAN, WOJCIŃSKI ADAM, ZAKRZEWSKI RYSZARD, ŻMIGRÓD WŁADYSŁAW

 

MATURZYŚCI SZKOŁY TAJNEJ
ADAMCZYK HENRYK 1942, ADAMIAK FELIKS 1942, BANASZKIEWICZ ZBIGNIEW 1944, B┼üA┼╗EJEWSKI JERZY 1942, BOBI┼âSKI TADEUSZ 1944, BOGUSKI JERZY 1944, CHMIELEWSKI WALDEMAR 1944, CIELECKI JERZY 1942, CZERWI┼âSKI JERZY 1942, DR─ä┼╗KIEWICZ W┼üODZIMIERZ 1943, FRYDRYCH STANIS┼üAW 1943, GAL─śSKI J├ôZEF 1943, GAWARSKI ZYGMUNT 1942, GRZESIK J├ôZEF 1944, GRZESZCZAK RYSZARD 1942, IWANOWSKI JANUSZ 1944, IASK─ś CZES┼üAW (ZDZIS┼üAW) 1943, KACZY┼âSKI ZYGMUNT 1944, KALICKI LECH 1944, KAMI┼âSKI J├ôZEF 1943, KAPA BOGUS┼üAW 1941, KLARCZY┼âSKI STANIS┼üAW 1944, KONARZEWSKI STANIS┼üAW 1942, KOWALEWSKI HENRYK 1942, KOWARZYK JERZY 1942, ┼üUCZY┼âSKI JERZY 1943, ┼üUGOWSKI TADEUSZ 1941, LANDZISZEWSKI HENRYK 1942, MAJNERT ZDZIS┼üAW 1944, MALENTO W┼üODZIMIERZ 1944, MALISZEWSKI WOJCIECH 1944, MA┼üUJ ZDZIS┼üAW 1940, MARSZA┼ü EDMUND (LE┼ÜNIEWSKI ADAM) 1940, MARWIN WITOLD 1940, MI┼üO┼Ü JERZY 1942, MURAWSKI TADEUSZ 1941, OSTROWSKI STANIS┼üAW 1942, PADRAK RYSZARD 1944, PA┼üYSEWICZ TADEUSZ 1944, PASZKOWSKI MACIEJ 1940, PAW┼üOWSKI JANUSZ 1944, PILE EUGENIUSZ 1944, P┼üA┼╗EWSKI JERZY 1943, PODLEWSKI KAZIMIERZ 1942, PYFFEL ROMUALD 1942, R├ô┼╗A┼âSKI JERZY 1944, RUBINSZTAJN SEWERYN 1940, SALACH STEFAN 1942, SALEK STEFAN 1944, SCHMIDT WIES┼üAW 1940, SEROCZY┼âSKI ZBIGNIEW 1944, SKREBOWSKI KONSTANTY 1943, STONERT HENRYK 1942, STYCZY┼âSKI STEFAN 1943, ┼ÜWIERCZY┼âSKI KONRAD 1942, SWI─śTOS┼üAWSKI JERZY 1944, TOMCZYK WINCETY 1944, TRACZY┼âSKI MIECZYS┼üAW 1944, USZY┼âSKI ZENOBIUSZ 1943, WARZEC STANIS┼üAW 1943, WEITZKOM MIECZYS┼üAW 1944, WICHERKIEWICZ STANIS┼üAW 1944, WO┼üONCIEJ EDWARD 1944, WO┼╣NIAKOWSKI TADEUSZ 1944 WR├ôBLEWSKI ZBIGNIEW 1944, WYSOCKI EDWARD 1942, ZUCH STANIS┼üAW 1940
 

ROK 1952
WYCH. MGR STEFANIA RÓŻAŃSKA
BO┼âKOWSKI BOGDAN, BERKAN WOJCIECH, CHMIELEWSKI ANDRZEJ, D─äBROWSKI ANDRZEJ, DYBUS JAN, G─äSOWSKI ZBIGNIEW, GERLACH ANDRZEJ, IZDEBSKI JERZY, JAGLARSKI LESZEK, KACPERSKI LESZEK, KIELISZEK SYLWESTER, KOMPOTO W┼üADYS┼üAW, KUBIAK ANDRZEJ, KUROCZYCKI PAWE┼ü, LEWI┼âSKI JERZY, MALISZEWSKI KRZYSZTOF MUSIEJKIEWICZ ZYGMUNT, PIOTROWSKI TADEUSZ, ┼ÜLIWI┼âSKI WIES┼üAW, SOPY┼üO JERZY, ST─śPNIEWSKI ANDRZEJ, WALCZAK JERZY, WENCEL W┼üODZIMIERZ, WERNIK KRZYSZTOF, W─śDOTOWSKI WITOLD, WITULSKI JERZY

ROK 1953
WYCH. STEFANIA KOWALSKA
DESZCZY┼âSKI ANDRZEJ, EBERHARDT ANDRZEJ, GRONIOWSKI STEFAN, K─śDZIERSKI RYSZARD, KREID JERZY, KRONENBERG RENIA, KR├ôL MARIUSZ, KRYSIAK MARIA, KUBICKA CECYLIA, ┼üUKASIK IRENA, MACKIEWICZ KRYSTYNA, MALICKI WIES┼üAW, MALINOWSKA TERESA, MIESZKOWSKI WIES┼üAW, NEHRING WOJCIECH JAN, OZDOWSKA EWA, PIECHNA TADEUSZ, PLICHOWSKI ZDZIS┼üAW, POTOCKA JULITTA, ROJEK EL┼╗BIETA, SIBIK BARBARA, SMYKA TERESA, SOCHACKA BARBARA, SUJAK WIES┼üAW, SZA┼üA┼âSKA KRYSTYNA, TROCEWICZ BARBARA, ZAR─śBSKA EWA, ZIELI┼âSKI WOJCIECH

ROK 1954
KLASA XI A
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA
BIELECKI MACIEJ, BRZEZIŃSKA LILIANA, DĄBROWSKI KAZIMIERZ, DOSZKO ALICJA, GROCHULSKA GRAŻYNA, JANICKA ANNA, KACZMARCZYK KRYSTYNA, KOSS KRZYSZTOF, KOZICKI LECH, KRAWCZYK BARBARA, KULIK ELŻBIETA, LINDNER ELŻBIETA, MATRASZEK DANUTA, MURAWSKA ALICJA, OCHMAN KRYSTYNA, PAPIERNIK JANUSZ, PAWŁOWSKA ALICJA, PETRUCZENKO ALICJA, PIASTA DANUTA, PRZEMIENIECKI BOGDAN, REMISZEWSKA ALICJA, SADOWSKI BOGDAN, SIWKOWSKA ALICJA, SMOLAK HANNA, STRASZ ZOFIA, SZYMERSKI SŁAWOMIR, WIŚNIEWSKI MACIEJ, ZASUŃ HENRYK

KLASA XI B
WYCH. TEODORA KARPIŃSKA
BURDA ANNA, DAMSKI MAREK, DĄBROWSKA MARIA, DELESTOWICZ MIECZYSŁAWA, DROZD ANNA, GABRYSIAK URSZULA, GIBRALTER ADOLFINA, GRZYBOWSKA IRMINA, JASKULSKA TERESA, KALISZ BARBARA, KAFAROWSKI MICHAŁ, KOWALKOWSKA WANDA, KOWALSKI RYSZARD, OWERSKA EWA, PAWLAK KRYSTYNA, PIASECKA ALFREDA, PIEGAT WIESŁAW, PUACZ BARBARA, PURZYCKI WŁODZIMIERZ, REMKOWSKI ZBIGNIEW, RUDZIŃSKA MARIA, TKACZUK TAMARA, TRUSZKOWSKI WIESŁAW, TUSZYŃSKI ANDRZEJ, TYSZKA MARIA

ROK 1955
KLASA XI A
 WYCH. MGR MARIA WIERZBICKA
ADAMSKI BOGUSŁAW, BŁASZCZYK ELŻBIETA, CHORZEWSKI JANUSZ, DESZCZYŃSKI KRZYSZTOF, DOMASZEWSKA ELŻBIETA, FORTINI RENATA, GOMUŁKO JERZY, GÓRSKI WIESŁAW, GRAFF PIOTR, KALINOWSKI ANDRZEJ, KRAUZE HANNA, KURMANOWICZ HANNA, KWIATKOWSKA LUDMIŁA, MACANDER RENATA, ONISZK MIROSŁAW, PLISZCZYŃSKA GRAŻYNA, POTEMPSKI WITOLD, PRYSTAWKO EDWARD, PRZYBYSZEWSKA WIESŁAWA, RACHELSKI JERZY, SADOWSKI MAREK, SKŁADOWSKI JANUSZ, STAŃCZAK MIROSŁAWA, STEPNOWSKA HANNA, WOLFRAM MIROSŁAW, WYROZEMBSKA JOANNA, ZADRĄG BOŻENNA


KLASA XI B WYCH.
WYCH. MGR JANINA MAKOWSKA
ACHAMATOWICZ ANNA, BALWIERZ BARBARA, BULZACKI JACEK, CHUDEK EL┼╗BIETA, CIERLICA ANDRZEJ, D─äBROWSKA WIE┼âCZYS┼üAWA, DELUGA HANNA, GOLEC BARBARA, HAUER ALINA, JANKOWSKA KRYSTYNA, JARZ─äB BARBARA, KACZUBA GRZEGORZ, KUDLI┼âSKA KRYSTYNA, LIPSZYC HERN, LIS KRYSTYNA, MAZUREK ALICJA, MESZORER LUDWIKA, M─śDRZEJEWSKA KATARZYNA, NOWAKOWSKA BOGUS┼üAWA, PHILIPP KRYSTYNA, PY┼Ü BARBARA, RUCI┼âSKA EL┼╗BIETA, SATELL BARBARA, SCHMIDT BOGNA, STARNOWSKA MARIA, ST─śPIE┼â LECH, STR─äK DANUTA, SYKUT JANINA, TRZCI┼âSKA EL┼╗BIETA, WITKOWSKA ALICJA, ┼╗MIGRODZKI ANDRZEJ
 

ROK 1956

KLASA XI A
WYCH. ELEONORA MIGDAL
B─äKOWSKI JACEK, CHE┼üSTOWSKA GABRIELA, D─śBSKA HANNA, DYBOWSKA BARBARA, DUNICZ RYSZARD, HERAUF JADWIGA, JAB┼üO┼âSKI BOLES┼üAW, KUBASIEWICZ KRYSTYNA, ┼üADA IRENA, MICHALAK ZDZIS┼üAW, MIJAKOWSKI W┼üODZIMIERZ, MARTUSZEWICZ JANUSZ, NIRENBERSKA ZOFIA, PISARSKA IRENA, POKRYWKA ZOFIA, RZ─äDZI┼âSKA ZOFIA,SZAB┼üOWSKA BARBARA, SKRZYPCZYK TERESA, STANISZEWSKA JANINA, SITKIEWICZ JANINA, TUSZEWSKA MA┼üGORZATA, TA┼üASZKIEWICZ KRYSTYNA, ZALEWSKA BARBARA, ZROBEK JERZY, ┼╗ELAZKO JAN

KLASA XI B
WYCH. STEFANIA KOWALSKA
ADAMSKA VEL UBIEDZIŃSKA KRYSTYNA, ALBERT ANNA, BAZYLCZYK MARIUSZ, BARSZCZEWICZ WOJCIECH, BREJT EWA, BURACZEWSKI KRZYSZTOF, CZAJKA MARIA, DZIEWICKA LIDIA, GROCHOWSKA TERESA, GÓRNICKI JERZY, KALISZEWSKA VEL KIELISZEWSKA TERESA, KARŁOWICZ JANUSZ, KLIMPEL RYSZARD, KLORECKA MARIA, KUBASIEWICZ JANUSZ, LEŚNIEWSKA ANIELA, MIZERSKI MAREK, OSIECKI ANDRZEJ, PAWŁOWSKA EWA, PIECHNA MIECZYSŁAWA, PŁOCHA TERESA, POŁUJKIS ANDRZEJ,SZCZEPANIAK ELŻBIETA, TCHOREK MARIUSZ, WALASEK JANINA, WIETESKA WOJCIECH

KLASA XI C
WYCH. MGR STEFANIA RÓŻAŃSKA

ADAMSKI ANDRZEJ, BIENASZEWSKI ANDRZEJ, GADOMSKI PIOTR, GA┼üECKI ZBIGNIEW, JANISZEWSKI W┼üADYS┼üAW, JANASZEK BARBARA, KOMOROWSKA MA┼üGORZATA, KONOPKA ANDRZEJ, KRAWCZY┼âSKA DANUTA, LEDUCHOWSKA ALICJA, LEJA MAREK, MICHALSKI MAREK, PISKORSKI MACIEJ, S─śDEK MAREK, SMORAWI┼âSKA EL┼╗BIETA, SZLEZYNGER MIROS┼üAWA, WOJNO-SIDROWICZ JOLANTA, ┼╗BIKOWSKI ANDRZEJ

ROK 1957

KLASA XI A
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA
ABRAMCZYK DARIUSZ, BARAN KRYSTYNA, BIA┼üY ANDRZEJ, BORKOWSKI BOGDAN, FILIPP WOJCIECH, GOLBA- MICHALSKA MARIA, GRETZINGER EWA, KASZCZY┼âSKI KRZYSZTOF, KONDERSKI STEFAN, KOPER URSZULA, KORZENIOWSKI S┼üAWOMIR, KWIATKOWSKI STEFAN, LE┼ÜNIEWSKA MARIA, ┼üUSZCZEWSKA WERONIKA, MAJEWSKI ZBIGNIEW, MAJOR ZBIGNIEW, MATASZEWSKA BARBARA, MATUSZCZYK EWA, PACEWICZ KRYSTYNA, P┼üANETA J├ôZEFA, POTOCKA MARIA, SIEJKA BO┼╗ENNA, ┼ÜWI─śCICKA HANNA, TRUSZKOWSKI JAROS┼üAW, ZAKRZEWSKI WOJCIECH, ZAWADZKI BOLES┼üAW

KLASA XI B
WYCH. ELEONORA MIGDAL
(VIII I IX MGR LUCYNA DŁAWICHOWSKA)
ANDRZEJEWSKA TERESA, BARAN KRYSTYNA, BEDNARCZYK WIES┼üAW, CZERWI┼âSKA JOANNA, HALSKA ANNA, HOLC ANDRZEJ, JANOWSKI ALEKSANDER, KACZMARCZYK JADWIGA, KIE┼üKIEWICZ EL┼╗BIETA, KLUKOWSKA EWA, LITTERER KAROL, P─äCZKIEWICZ JAN, PENCONEK ANDRZEJ, PETROZOLIN KRZYSZTOF, SIKORA ANNA, SZCZAWI┼âSKA KRYSTYNA, SZYMA┼âSKA EL┼╗BIETA, SZYMA┼âSKI ANDRZEJ, TWARDOWSKI JANUSZ, WILARY WOJCIECH, WI─śCKOWSKA EMILIA

KLASA XI C
WYCH. TEODORA KARPIŃSKA
ALBERT KRZYSZTOF, ANGNELIUS EWA, BLATTON W┼üODZIMIERZ, BONDAREWICZ TADEUSZ, GO┼ü─śBIOWSKI JULIUSZ, KOSK EWA, LIPOWSKI ADAM, M┼üODUCHOWSKA KRYSTYNA, MORAWSKI KONRAD, MROCZKOWSKI LECH, OKRZEJA ANNA, ROGOZI┼âSKI WOJCIECH, ROMAN MIROS┼üAWA, RONDTHALER KRYSTYNA, SOKO┼üOWSKA EL┼╗BIETA, SPRYSZY┼âSKI ANDRZEJ, STANISZEWSKI KRZYSZTOF, WOJDY┼ü IRENA, ZALEWSKA HANNA

ROK 1958
KLASA XI A
WYCH. MGR MARIA WIERZBICKA
BARAN JOANNA, BARSZCZEWSKI ZBIGNIEW, BIELIK ALICJA, B┼üA┼╗EJOWSKI BOLES┼üAW, BOCZKOWSKA BO┼╗ENNA, BUKOWSKA MARIA, CHOI┼âSKI KRZYSZTOF, DOMAGA┼üA MIROS┼üAW, GO┼ü─śBIEWSKA MARIA, JEGER LIDIA, KLASA MIECZYS┼üAW, KONOPCZY┼âSKA DANUTA, KOPCZY┼âSKA HONORATA, KOSTKIEWICZ RYSZARD, KOSTYRA LEOKADIA, KOWALICKA ┼üUCJA, KUCHARSKA BO┼╗ENA, LIPI┼âSKA EL┼╗BIETA, MAJEWSKI ANDRZEJ, ROZBICKA KRYSTYNA, SEROCKA MA┼üGORZATA

KLASA XI B
WYCH. MIECZYS┼üAW SZCZ─śSNY

FABRYCZEWSKA JOANNA, FIGURZYŃSKI ZBIGNIEW, GLIKSMAN JERZY, GROCHOWSKA BARBARA, HORNUNG MARIUSZ, JAGIEŁŁO DANUTA, MAKOWSKI BOHDAN, MYSZKOWSKI ANDRZEJ, OLSZEWSKI JACEK, OSSOWSKA EWA, SAKOWSKA JOLANTA, SKRZYPCZAK BARBARA, TUSZEWSKA JOANNA, TUSZYŃSKI MAREK, WILEWSKA BARBARA, WINDYGA MAREK, ŻEPIELSKA BOGUSŁAWA

KLASA XI C
WYCH. TEODORA KARPIŃSKA
ALBRECHT RYSZARD, BERGER ANTONI, BAZARNIK ZOFIA, DOROCIŃSKI ANDRZEJ, DUCHNOWSKA BARBARA, FILIPEK HENRYK, GÓRKA HENRYK, HALSKI ANDRZEJ, HAŃSKI TADEUSZ, HAWARYŁKIEWICZ KAZIMIERZ, IZDEBSKA BARBARA, KADŁUBOWSKI DARIUSZ, KOSTERSKI ROMAN, KOTOWSKA JOANNA, KOWALEW MIKOŁAJ, LASKOWSKA ALICJA, NEYMAN KAZIMIERZ, PAWŁOWSKI MAREK, PRÓSZYŃSKI MACIEJ, RUMMEL ELŻBIETA, SZREDER ANDRZEJ, SZYJEWSKI KRZYSZTOF, ŚWISTAK JERZY, WRÓBLEWSKA JOANNA, ZALEWA URSZULA, ZGÓRKA TERESA, ŻAK MARIA

ROK 1959
KLASA XI A
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA (W VIII I IX WYCH. LUCYNA DŁAWICHOWSKA)
CIECHOCI┼âSKA STANIS┼üAWA, DRUTO GRA┼╗YNA, GADZI┼âSKA MAGDALENA, GORECKI TOMASZ, GRZYBOWSKI JERZY, HAGMAJER EWA, KAMI┼âSKA BO┼╗ENA, KIJAK JOANNA, KOT JERZY, LUDWINIAK HALINA, ┼üOPUSZY┼âSKA EWA, MAKOWIECKA EL┼╗BIETA, METELSKA EWA, S─śDEK GRZEGORZ, TRACZEWSKA WANDA, WASILEWSKI TOMASZ, WASILJEW PIOTR, ZIELI┼âSKI PIOTR, ┼╗ABIENIECKA MARIA, ┼╗YWOTKO ZOFIA

KLASA XI B
 WYCH. MGR HELENA MROCZKOW-SKA-MODZELEWSKA
ARCZEWSKI ANTONI, GRABOWSKI BART┼üOMIEJ, J─śDRASZKO JERZY, KALITA WOJCIECH, KO┼üODZIEJ HANNA, KONOPCZY┼âSKI ZBIGNIEW, KOSJANIUK BARBARA, KOSSOBUDZKI KAZIMIERZ, PERKOWSKI MAREK, R├ô┼╗EWICZ ZENON, SAKWI┼âSKI ANDRZEJ, SKUP WANDA, SKUPI┼âSKA JOLANTA, TEXTOR RYSZARD, TRUSZCZY┼âSKI ANDRZEJ, WOJDAS ANDRZEJ, ZAKOLSKA KATARZYNA

KLASA XI C
WYCH. HENRYKA MULAK
BLATTON ANNA, DWORZECKA MARIA, DZIAK TERESA, FARJASZEWSKI STANISŁAW, JENIKE ANDRZEJ, KALETA JERZY, KOSSOBUDZKI KRZYSZTOF, LATAŁA AGNIESZKA, MATUSZKIEWICZ ANDRZEJ, PACEWICZ MARTA, PAJĄCZKOWSKI LESZEK, PARJASZEWSKI BOGDAN, PIORTOWSKI ROBERT, SZWEDO IRENA, SZWEDZIK WOJCIECH, WIERZBICKI KRZYSZTOF, WINIAREK KRZYSZTOF, WIŚNIEWSKI JACEK, ZAWADZKI STANISŁAW,
 
ROK 1960
KLASA XI A
WYCH. MGR STEFANIA RÓŻAŃSKA
CYBIS JACEK, D─śBSKA JOANNA, DOMA┼âSKI GRZEGORZ, EBERHARDT EWA, GO┼ü─śBIEWSKI WOJCIECH, GRUCHALSKI JAN, JAKUBOWSKA KRYSTYNA, KACPERSKI WIES┼üAW, KACZUBA KRYSTYNA, KADZID┼üOWSKA TERESA, LESZCZY┼âSKA BO┼╗ENA, LUTYK ALEKSANDER, MATASZEWSKA KATARZYNA, MATUSZCZYK BARBARA, ORYSIAK JACEK, PASZUK MAREK, PE┼âSKO BOGUMI┼ü, PRZYBYSZEWSKI WOJCIECH,
RADZIKOWSKI ANDRZEJ, STOJOWSKA MAGDALENA, TAMOWICZ BARBARA, TRZASKALSKI TOMASZ JERZY, WYSZYŃSKA BOGUSŁAWA

KLASA XI B
WYCH. MGR MIECZYS┼üAW SZCZ─śSNY
BIELIK JERZY, DOMAŃSKI WIESŁAW, CHMIEL GABRIEL, HNATIUK DARIA, HOLAJN EMILA, IWANOWSKI KAZIMIERZ, JARSKI ANDRZEJ, KALTENBERG KRZYSZTOF, KASPRZYCKI ANDRZEJ, KLUKOWSKI MIROSŁAW, KRASUSKI KRZYSZTOF, KOPCZYŃSKA MARIA, KOWALCZYK WOJCIECH, KUSTOWSKA JOANNA, LEŚNIEWSKI JERZY, LIS JAN, LIWSKA JOANNA, NAMYSŁOWSKI KRZYSZTOF, PARUSZEWSKI MARIAN, PIASECKI WŁADYSŁAW, SIECIŃSKI MIECZYSŁAW, WIERNICKA JOLANTA

ROK 1961
KLASA XI A
WYCH. IRENA ŚLIWCZYŃSKA
ALBRECHT JAN, AMBROZIAK ZDZIS┼üAW, B┼üASZCZYK JERZY, BRZESKA EL┼╗BIETA, CHOJNACKA EL┼╗BIETA, CHOLEWSKA MARIA, GADZI┼âSKA ZUZANNA, GRETZINGER ERNA, GRZYBOWSKI BOGUS┼üAW, KITA CZES┼üAW, KOLASA JOLANTA, KOZ┼üOWSKI ANDRZEJ, MICHALSKA ANNA, MICHALSKA EWA, MIECZNIKOWSKI ANDRZEJ, M├ťLLER JERZY, PI─äTKIEWICZ WOJCIECH, POPKOWSKI KRZYSZTOF, R─śCZAJSKI ANDRZEJ, SABOK WOJCIECH, SEK┼ÜCI┼âSKI KRZYSZTOF, SKALI┼âSKI PIOTR, SZEROMSKI TOMASZ, TOMALA EL┼╗BIETA, W├ôJCIK JERZY

KLASA XI B
 WYCH. MGR MIECZYS┼üAW SZCZ─śSNY (W VIII, IX I X MGR STANIS┼üAW CZUBAK)
DROBNIK LESZEK, GAWRYSZEWSKA TERESA, GRANOSZEWSKI ANDRZEJ, JARZĄB MARIA, KOBYLIŃSKI KRZYSZTOF, KOWALSKA JOLANTA, KUCIŃSKA ALICJA, ŁUCZAK ALICJA, MAKOWIECKA KRYSTYNA, MISIEWICZ URSZULA, MONCZYŃSKI MIROSŁAW, PIETKO MARIA, RADOWICKI STANISŁAW, SEROCKI GRZEGORZ, WILEWSKI WITOLD

KLASA XI C
WYCH. ELEONORA MIGDAL
ADAMOWICZ JADWIGA, BAGIE┼âSKI MARIUSZ, BLAK ZBIGNIEW, BORECKA JOLANTA, CIESZKOWSKI ANDRZEJ, DYNAROWSKA KRYSTYNA, GRASIEWICZ MARIA, GRUPI┼âSKI LECH, GRZENIA RYSZARD, K─śDZIERSKA EWA, K┼üOSOWICZ STANIS┼üAW, KOBYLI┼âSKI KRZYSZTOF, KUROWSKA INOCENTA, KRAJEWSKI TADEUSZ, KRAUZE ANDRZEJ, LIBERSKI ANDRZEJ, ┼üASZKIEWICZ JAN, MAJOR BARBARA, NIKONOROW W┼üODZIMIERZ, OPATOWSKA KRYSTYNA, PO┼üUJKIS ZOFIA, PY─ć MACIEJ,S─śD┼üAK BOGUMI┼ü, SZCZAWI┼âSKI PIOTR, ZDANOWICZ JAN, ZIELI┼âSKI KRYSTYN, ZUBKIEWICZ NATALIA

ROK 1962
KLASA XI A
WYCH. MGR EUGENIA APANOWICZ
BOBROWSKA KRYSTYNA, CH─śCI┼âSKI KRZYSZTOF, DESKA STEFANIA, DOROSZ KRZYSZTOF, FABRYCZEWSKI JAN, FIGURZY┼âSKA EWA, FLEMING ANNA, GRABE┼ü DANUTA, GURANOWSKI JACEK, HANCKE PIOTR, IWANOWSKI WOJCIECH, JANECKI EDWARD, KAMI┼âSKI PAWE┼ü, KLASA BARBARA, LINOWSKA MIROS┼üAWA, LISEWSKI ADAM, LIWSKI

ANDRZEJ, MONETA MARIA, NIKS EMILIA, PAJĄCZKOWSKA EWA, PILCZUK ALEKSANDER, PODWYSOCKA ELŻBIETA, RULEWICZ JACEK, RYBICKA MIROSŁAWA, SKRZYPEK ANDRZEJ, SOKÓŁ ANDRZEJ, SOWIŃSKA EWA, TARKA EWA, TRZCIŃSKA MAŁGORZATA, ZAORSKA JOLANTA
 

KLASA XI B
WYCH. MGR LUCYNA DŁAWICHOWSKA
BŁAZIAK KRYSTYNA, BOGUSZ ELŻBIETA, CZUBA BARBARA, GAJOWNICZEK WOJCIECH, GAŁACH TOMASZ, JÓŹWIK JOLANTA, KAMIŃSKA ELŻBIETA, ŁEBKOWSKI GRZEGORZ, ŁOZOWSKA ZOFIA, ŁYSIAK WALDEMAR, MACHERZYŃSKA BOŻENA, MALINOWSKA BARBARA, MARCHEL ELŻBIETA, MICHALSKI PIOTR, MYSTKOWSKI PIOTR, PEPŁOWSKA ELŻBIETA, PŁACZEK IWONA, REJSDORF HELENA, ROSZKOWSKA ALICJA, RUBINKOWSKI OLEG, SZCZEPAŃSKA HANNA, SZENJEKO MARIA, SZERSZEŃ JACEK, WĄSOWSKA TERESA, ZAWORSKI WOJCIECH, ZIÓŁKOWSKI KRZYSZTOF

ROK 1963
KLASA XI A
WYCH. TEODORA KARPIŃSKA
B─äKOWSKA MARIA, BOGDANIENKO JERZY, BODANIENKO IZYDORA, BOREJKO BO┼╗ENA, BURAKOWSKI WALDEMAR, CHOJNICKI MAREK, DANISZEWSKA KRYSTYNA, DOMAGA┼üA ALICJA, ERLICH MAGDALENA, GALLEWICZ WIES┼üAW, GRODZKI JAN, HENDZEL MAREK, JAROC BARBARA, KELLER IRENA, KOMENDA MARIAN, KO┼ÜCIELECKA EL┼╗BIETA, KRAJEWSKA KRYSTYNA, MOSZY┼âSKI ANDRZEJ, NEY TERESA, NOWOSIELSKA EL┼╗BIETA, PREYZNER AGATA, PRZY┼ü─śCKI ROMUALD, REDER EL┼╗BIETA, ROBB KRYSTIANA, ROLLA MAREK, RUSIEWICZ-RUSI┼âSKI KONRAD, STRA┼╗Y┼âSKA HANNA, SYNOWIEDZKA EL┼╗BIETA, TRYC KRZYSZTOF, TWARDOWSKA MARIA, W─śDZIKOWSKI KAZIMIERZ, WO┼╣NIAK JERZY, ZAMECZNIK PIOTR, ZIELEWICZ EWA, ┼╗ELAZKO ANNA

KLASA XI B
 WYCH. MGR HELENA MROCZKOW-SKA-MODZELEWSKA
BARCZUK MARIA, BIAŁKOWSKA JOANNA, CHMIELEWSKA WANDA, CICHOCKA MAŁGORZATA, DROZD MIROSŁAWA, FETTYNG WOJCIECH, GALLEWICZ JOANNA, GODLEWSKA ELŻBIETA, HELLER LEONID, ILECKI PIOTR, JAGIEŁŁO WITOLD, KAMIŃSKA ELŻBIETA, KARDASIEWICZ BARBARA, KAZIMIERCZUK BARBARA, KRZYŻANOWSKA MAŁGORZATA,KUCHARSKA KRYSTYNA, MAKOWIECKI MICHAŁ, ROMAN MAREK, ROSZKOWSKA ELŻBIETA, SZYMANIAK TERESA, ŚWIEŻEWSKA TERESA, TUROS MARIA, WIŚNIOWSKI JANUSZ, ZIÓŁKOWSKA EWA

KLASA XI C
WYCH. MARIA WOJTOWICZ
CZETWERTY┼âSKI ADAM, GA┼ü─äZKA ANTONI, G┼üOWACKA MAGDALENA, GRYC KAZIMIERZ, GUZEK WOJCIECH, JAKUBOWSKA BEATA, KIJEK MARIA, KLESZCZ EWA, KOBYLI┼âSKI GRZEGORZ, KRASUSKI MAREK, MATUSIK ANDRZEJ, MICHEJ JERZY, MONIKOWSKI WIES┼üAW, NIES┼üUCHOWSKA JOANNA, NIKONOROW TADEUSZ, OKRASA LILIANA, PAWLAK BARBARA, PAWLUKIEWICZ IWONA, PODG├ôRZAK TADEUSZ, POPIO┼üEK JOLANTA, POTOCKA STANIS┼üAWA, PI─śTOWSKI GRZEGORZ, PR├ôCHNICKI ANDRZEJ, RADOMSKI WOJCIECH, SEWERYNIK JERZY, SIECZEK ZDZIS┼üAW, SMORAWI┼âSKI JAN, SOPI┼âSKA EWA, SOWI┼âSKA MAGDALENA, SZCZEPEK MIROS┼üAW, W├ôJCICKI JAN, ZAWADZKI JANUSZ, Z┼üOTNICKI ANDRZEJ,

ROK 1964
KLASA XI A
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA
(W KL. VIII, IX I X HENRYKA MULAK)
BAJBERT MARIA, BORKOWSKA BARBARA, CHODOREK GRAŻYNA, GAJOWNICZEK JERZY, IGALSON ELŻBIETA, KIEŚ MARIA, KOBYLIŃSKA HANNA, KOBYLIŃSKI ANDRZEJ, KOZUB JERZY, LESIŃSKA TERESA, MAJCHERCZYK STANISŁAW, MAŁEK MARIA, MIKULSKI ANDRZEJ, MIODUSZEWSKA BLANKA, NAMYSŁOWSKI GRZEGORZ, NAUMIENKO EWA,
PIKARSKA MARIA, PODG├ôRSKA BARBARA, POROSZEWSKA MA┼üGORZATA, PUTKIEWICZ WITOLD, RADOWICKA JOLANTA, RAFALSKA MARIA, S─śD┼üAK JERZY, SKAR┼╗Y┼âSKI MACIEJ, WASILEWSKA BARBARA, WIATER MARIA, WITKOWSKA EL┼╗BIETA, ZYGMUNT DOROTA

KLASA XI B
WYCH. MGR STEFANIA RÓŻAŃSKA
B┼üA┼╗EJOWSKI WITOLD, BOLESTA EWA, BOROWI┼âSKA EWA, BURGEMAJSTER KRYSTYNA, CHOMYSZYN MARIA, DAMAZYN BEATA, DZIE┼╗BICKA EL┼╗BIETA, GLIKSMAN IZABELLA, G┼üOWACKI MAREK, HUZAR HALINA, MARCHAJ MARCIN, OLSZOWSKA ANNA, OR┼üOWSKA MA┼üGORZATA, PIETKO STANIS┼üAWA, PIROGOWICZ BARBARA, RUMI┼âSKA EWA, SAWICKI STEFAN, SIEDLICKI WITOLD, SKALI┼âSKA MARIA, SMOLAK BOGUS┼üAWA, ST─śPIE┼â MIROS┼üAWA, SYLWESTROWICZ JERZY, SZYD┼üOWSKI ZBIGNIEW, ┼ÜWI─äTAK EL┼╗BIETA, TAMOWICZ WANDA, TKACZYK MIROS┼üAWA, WIETESKA KRZYSZTOF, WIKTOROWICZ MAREK, W┼üODARSKA ANNA, WO┼╣NIAK HALINA, WYROZEMBSKA ZOFIA, ZAKS IRENA


KLASA XI C
WYCH. ELEONORA MIGDAL
BUKSZTEL ALICJA, BUSZKOWSKA MAŁGORZATA, CEGIEŁKOWSKA ANNA, CZUBAK JAN, DAROWSKA MARTA, DUCHNOWSKA JOANNA, DYCZKOWSKI MAREK, GĄSINOWSKA EWA, GORECKI LECH, KAŃSKI JACEK, KAZIMIERCZUK MARCIN, KIJEK MAREK, KOSMAN MAŁGORZATA, KRYSIEK MARIA, KUCHARSKA BARBARA, KUCZYŃSKI WOJCIECH, LANDAU MAŁGORZATA, ŁADYŃSKI JÓZEF, ŁYSZKIEWICZ TADEUSZ, MALANOWSKA MARIA, MIGOŃ ARKADIUSZ, MIZGAJSKA TERESA, MOSIEWICZ ANNA, RYPALSKA EWA, REWERSKI STANISŁAW, SIKORA MAREK, SZCZEPAŃCZYK IRENA, SZEROMSKA IZABELA, SZUMAŃSKI MICHAŁ, SZYDŁUK JAN, WDOWIAK MAGDALENA, WITKOWSKA ALEKSANDRA, WRÓBLEWICZ BOGUSŁAW

KLASA XI D
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA
BARYLSKA MA┼üGORZATA, DADAS W┼üADYS┼üAW, DOROBA ZOFIA, DYNIEWICZ KRZYSZTOF, GR─äDZKI PAWE┼ü, IZDEBSKA ANNA, KACZMAREK BARBARA, KLUKOWSKA ZOFIA, KOSTRZEWSKA DARIA, KULCZY┼âSKA MARIA, LESZEBRANDT ZOFIA, ┼üEPECKA TERESA, MARCZAK MACIEJ,PIETRZAK JOLANTA, P┼üACZEK HANNA, PATRUCHA MACIEJ, SOKOLSKI JOACHIM, STASINOWSKI JERZY, STROMCZY┼âSKA HANNA, SZCZAWI┼âSKI JACEK, ┼ÜWI─śCKA ROMANA, TARKOWSKI MICHA┼ü, WALENTYNOWICZ WOJCIECH, ┼╗OCHOWSKA IWONA, ┼╗URAWSKA ALICJA, ┼╗Y┼üA ZOFIA

ROK 1965
KLASA XL A
WYCH. MGR IRENA SLIWCZYNSKA
ANDREJEW MARIA, ANDRZEJAK MA┼üGORZATA, BERGER KAROL, BURGERMEJSTER WITOLD, D─śBI┼âSKI ZBIGNIEW, FIRLEJ EL┼╗BIETA, FISZER MACIEJ, GRUZIEL MAREK, GUZEK MARIA,

HENRYKOWSKI WOJCIECH, IGALSON HANNA, ILLER JACEK, JAMRÓGIEWICZ TOMASZ, KAFEL BARBARA, KAŹMIERSKI MARIUSZ, KŁOSOWICZ ZOFIA, KOWALCZYK KRYSTYNA, KUCHARSKA ELŻBIETA, MICHALSKA EWA, MIZERSKA MARIA, MOŁOTKIEWICZ ANDRZEJ, NARUSZEWICZ MAREK, NOWICKA DANUTA, PIETKIEWICZ TERESA, PUTZ JACEK, ROGALA BARBARA, RUSIEWICZ- RUSIŃSKI SŁAWOMIR, SAWICKA HALINA, SIDORKIEWICZ ELŻBIETA, STEINKELLER PIOTR, SYNOWIEDZKA JOANNA

KLASA XI B
WYCH. MGR GERTRUDA SUGAJSKA
BAZYLUK GRA┼╗YNA, BONI PIOTR, BRZESKI ADAM, CH─śCI┼âSKI PIOTR, CHMIEL EL┼╗BIETA, DOMA┼âSKA JOLANTA, KA┼üU┼╗A ANTONINA, KAZANOWSKI ADAM, KOROLKIEWICZ ┼üUKASZ, KUCKIEWICZ OLGA, KUNCEWICZ EL┼╗BIETA, KUNCEWICZ EWA, ┼üAWRYNOWICZ W┼üODZIMIERZ, MAJEWSKI PIOTR, MENCEL EWA, NOWICKA ALICJA, OLESI┼âSKI ZBIGNIEW, PI─śTAK EWA, REPCZY┼âSKA ZOFIA, ROMAN WITOLD, SIWI┼âSKA DANUTA, SKWARA ANDRZEJ, TURYN BARABARA, WALISIAK ROMAN, WIADERNA GRA┼╗YNA, WITOWSKA BARBARA, ZAWADZKA ZOFIA, ZDZIENNICKA LIDIA
 

KLASA XI C
WYCH. MGR EL┼╗BIETA MIGDAL
BA┼âKOWSKI TOMASZ, B─śDOWSKI STEFAN, BIELARZ BO┼╗ENA, CHOJNACKI ANDRZEJ, CHROSTOWSKI EDWARD, DAROWSKI DARIUSZ, DRUSZCZ ANNA, DUTKIEWICZ SYLWESTRA, DZIESIEWSKI STEFAN, FIJKA JERZY, GRABOWSKI PIOTR, IWANOWSKI RYSZARD, KAMI┼âSKA RENATA, KAMI┼âSKI KAZIMIERZ, KOLANOWSKA BARBARA, KOSTKIEWICZKRYSTYNA, KUBAK MAREK, LEPA MAREK, ┼üUSZCZYK JACEK, MROZI┼âSKA TERESA, NOWOSADZKI ANDRZEJ, PIETRZAK JOLANTA, PIOTROWSKI ANDRZEJ, PTASZY┼âSKA MARIA, SOCHACZEWSKA MARIA, STASINOWSKA HANNA, SZL─śZAK BO┼╗ENA, TOMASZEWSKA JOLANTA, TOMASZEWSKI WITOLD, TREBLI┼âSKA BARBARA, WOJCIECHOWSKA BARBARA, WO┼üCZAK BARBARA, WYZI┼âSKA BARBARA, ZAWI┼ÜLAK ZOFIA, ZI├ô┼üEK ZOFIA

KLASA XI D
WYCH. MGR ZOFIA KOTLIŃSKA
BRODOWSKI MICHA┼ü, CHYLEWSKI MAREK, CYBULSKA ZOFIA, DANKOWSKA HANNA, DIAMENT MAREK, FILIPIAK URSZULA, GODLEWSKI KRZYSZTOF, GRUNERT EL┼╗BIETA, HOLC TOMASZ, IWANOW ANDRZEJ, JASAK RYSZARD, JASTRZ─śBIOWSKI ZBIGNIEW, J├ôZEFOWICZ MAREK, KARPI┼âSKA MAURITA, KLEIN ANNA, KORNELUK LECH, KO┼ÜCIELECKA BO┼╗ENA, KRZY┼╗ANOWSKI PANKRACY, LUDWICKI KRZYSZTOF, LIPSKI MACIEJ, MALISZEWSKA EL┼╗BIETA, MARKOWIAK RENATA, MELZACKA EL┼╗BIETA, NAWROT GRA┼╗YNA, NOWOSADZKI ANDRZEJ, OR┼üOWSKI KRZYSZTOF, PIOTROWSKA EWA, POPOWICZ KRZYSZTOF, PYPKE MA┼üGORZATA, S┼üODKOWSKI ZBIGNIEW, STRASBURGER KAROL, SUMI┼âSKA IRENA, SZACHOWSKI TOMASZ, TKACZYK BOGUS┼üAWA, TOMASZEWSKI JACEK, WI┼ÜNIEWSKI MIROS┼üAW, WOROBIEW RENATA, ZIELI┼âSKI WOJCIECH, ┼╗AK BARBARA

ROK 1966
KLASA XL A
WYCH. MGR JOANNA PALUSZEK
BAGIŃSKA JADWIGA, BARCZ ZBIGNIEW, BAZARNIK KAZIMIERZ, GINTER MIROSŁAW, GRAD BOGUSŁAW, KASCHE ANNA, KLIMCZUK RYSZARD, KUMASKA BARBARA, ŁASTOWSKA KRYSTYNA, MACIEJEWSKA ANNA, MAŁKOWSKI ANDRZEJ, MISIUN ROMUALD, NATALI ELŻBIETA, NIENAŁTOWSKI ROMAN, OLESIŃSKA GRAŻYNA, POPOWSKA HANNA, PSZCZÓŁKOWSKA ELŻBIETA, RABCEWICZ ELŻBIETA, ROZENBAUM LEON, RUDKIEWICZ TOMASZ, WIATER EWA, WITOWSKA EWA, WOLFRAM EWA, ŻYŻYŃSKI JERZY

KLASA XI B
WYCH. MGR EUGENIA APANOWICZ
BOROWCZYK KRYSTYNA, BUCHWIC ANDRZEJ, CHOMENTOWSKA ANNA, CHROSTOWSKI TADEUSZ, DUNIŁŁOWICZ JULIAN, GAŁĄZKA ADAM, GOLLER KRZYSZTOF, GÓRALSKI JERZY, JACYNICZ DOROTA, KALETA ELŻBIETA, KIEŁCZEWSKA MAGDALENA, KOBUS MAREK, KRAJEWSKA BARBARA, KUŚMIEREK ELŻBIETA, MACIAK HELENA, MICHALSKA MAŁGORZATA, MACIAK HELENA, MIKKE KRYSTYNA, MIŁOŚ ELŻBIETA, MUSZKOWSKI ANDRZEJ, NIEMCZUK JERZY, OSTROWSKA MAŁGORZATA, POTOCKI KONSTANTY, RATYŃSKI MICHAŁ, ROLSKA ANNA, ROMANOWSKI ANDRZEJ, SIKORA TOMASZ, STAŃCZYK ANNA,SYNORADZKI LUDWIK, SZYJEWSKI GRZEGORZ, WELMAN ELŻBIETA, ZAORSKA ZUZANNA, ZIELIŃSKI PAWEŁ, ZIELONKA ELŻBIETA
 

KLASA XI C WYCH.
WYCH. MGR HALINA SZYMAŃSKA
CESSAK KRZYSZTOF, CZERWOSZ MAGDALENA, DZIER┼╗ANOWSKI PIOTR, GOLDMAN ANNA, GO┼ü─śBIOWSKI ZBIGNIEW, GRABI┼âSKI ALEKSANDER, KARUBIN LECH, KAZEK EWA, KONTOWICZ MAREK, KOZI┼âSKI J├ôZEF, KOZI┼âSKI WOJCIECH, KRYSIAK MAREK, KR├ôL MAREK, KUKAWSKI PAWE┼ü, KUREK W┼üADYS┼üAW, ┼üYSIAK HENRYK, ┼üYSZKIEWICZ GRZEGORZ, MICHEJ KRZYSZTOF, MIKULSKI MACIEJ,NAWROCKA IRENA, PIETRA┼â EL┼╗BIETA, SAWONIAK BARBARA, SZYD┼üOWSKA ALICJA, ┼ÜWI─äTEK JOANNA, TELECHUN EL┼╗BIETA, TOMCZYK KRZYSZTOF, WARNICKI WIES┼üAW, WASZKIEWICZ ANNA,
WIERNICKI ANDRZEJ



KLASA XI D
WYCH. MGR LUCYNA DŁAWICHOWSKA
BER─śSEWICZ ANDRZEJ, BRZESKI MAREK, CHUDZY┼âSKI BOLES┼üAW, DWORAK JULIUSZ, GUZIEL MA┼üGORZATA, KALISZEWSKI IGNACY, KAMI┼âSKA EWA, KASRI DJISMUN, KASRI NURLINI, KONONOWICZ TERESA, KOSSOBUDZKA KATARZYNA, KUCH GRA┼╗YNA, ┼üADY┼âSKA HALINA, ┼üYSIAK WOJCIECH, NOWAKOWSKA GRA┼╗YNA, PACOCHA MA┼üGORZATA, PEP┼üOWSKA JOANNA, PODWYSOCKA JOLANTA, REJSDORF TADEUSZ, ROSZKOWSKI TOMASZ,SEWERYNIK JAROS┼üAW, ┼ÜWIERCZY┼âSKA URSZULA, ┼ÜWI─śCKI PIOTR, TURSKA JANA, WALENTYNOWICZ JOANNA, WAWRO MARIA

KLASA XI E
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA
ADAMOWICZ MATEUSZ, BIAŁAS MARCIN, BOGDAN ANNA, BORKOWSKI LECH, BORUCZ EWA, BURMAN ALEKSANDER, GIEBARTOWSKI JACEK, GOLDBERG GUY, GOŚCICKI MIECZYSŁAW, KIJEWSKA KRYSTYNA, KOMAR JANUSZ, KRÓLAK JOANNA, KONOPCZYŃSKA EWA, KUROWSKA ŻYWILLA, KUŹMOWICZ JERZY, LACHERT MICHAŁ, MUSZYŃSKA HANNA, NEYMAN ANNA, SOKÓŁ BOŻENA, SZTERNER BOŻENA, WERTENSTEIN JERZY, WIKA ELŻBIETA, WIŃSKA KATARZYNA, WITKOWSKA MAGDALENA, WITTEK IWONA, WITTEK KRYSTYNA

ROK 1967
KLASA XI A
WYCH. MGR URSZULA ANDREJEW

B┼üA┼╗EJ ANNA, DURNA┼Ü DANUTA, GR─äDZKI TOMASZ, IWI┼âSKI STANIS┼üAW, JANKOWSKI KRZYSZTOF, KOPROWSKI WOJCIECH, KRUSZEWSKA EL┼╗BIETA, KRUSZEWSKI JULIUSZ, KRZYKOWSKI LECH, ┼üAWRYNOWICZ EWA, MALEWSKA EWA, MARCZAK MA┼üGORZATA, MICHALIKOWSKI JERZY, OSTROWSKA MA┼üGORZATA, SABOK PIOTR, SITARSKA JOANNA,SOWI┼âSKI MARCIN, SZL─śZAK GRA┼╗YNA, WEBER MA┼üGORZATA, WI┼âSKI TOMASZ, WI┼ÜLICKA ANNA, WYRZYKOWSKI WOJCIECH, ZALEWSKA ZOFIA, Z┼üOTKOWSKA MARTA

KLASA XII B
WYCH. MGR HELENA MROCZKOW-SKA-MODZELEWSKA
BER TOMASZ, BOGDANIK ANDRZEJ, CELNIKIER RENATA, GŁÓWCZYK ALICJA, JANUSZEWSKI ANDRZEJ, KORULSKI KRZYSZTOF, KOWALSKA URSZULA, KROZER ANATOL, KRYSIAK EWA, LEWICKI STEFAN, ŁOWCZYŃSKI ZBIGNIEW, MARUSZYŃSKA EWA, MAZUREK MARIA, MICHALCZYK GRAŻYNA, NIZLER ZBIGNIEW, NOWICKI ZBIGNIEW, PAWŁOWSKA MAŁGORZATA, PROCHENKA BARBARA, PĄCZEK BOGUSŁAW, RUDNICKA RENATA, RUSZCZYK ZOFIA, SEWERYNIK MARIOLA, SKIBA DANUTA, SZMAGLEWSKA BEATA, SZUMAŃSKA ELŻBIETA, WASIAK MAGDALENA, ZIÓŁKOWSKI JACEK

KLASA XI C
WYCH. MARIA WOJTOWICZ
ALBRECHT PIOTR, BAZARNIK MA┼üGORZATA, DOMA┼âSKA ANNA, DONIMIRSKI KRZYSZTOF, FARJASZEWSKA KATARZYNA, G├ôRSKA MA┼üGORZATA, HAGEL WITOLD, JANOWSKI MAREK, KAMI┼âSKI KRZYSZTOF, K─śDZIERSKA BARBARA, KONECKI MAREK, KOSSEK ALEKSANDER, KOZAKOW ANDRZEJ, KREOWSKA ANNA, KREOWSKI W┼üADYS┼üAW, KUJAWA MA┼üGORZATA, KURJATA EWA, LISSOWSKI PAWE┼ü, LE┼ÜNIAK PAWE┼ü, MALICKI MICHA┼ü, MUSZY┼âSKI JERZY, O┼üDAK ANNA, OSTASZEWSKA MARIA, PACEWICZ MA┼üGORZATA, PACEWICZ MARIA, PIASECKA EMILIA, RUDKIEWICZ EWA, SKONIECZNA MARIA, SOWADSKA BARBARA, W─äSAK WITOLD, ZALESKA EWA

KLASA XI D
WYCH. MGR STEFANIA RÓŻAŃSKA
BENIGER ANNA, BENIGER ANDRZEJ, BIDZI┼âSKA EWA, CICHOCKA IZABELA, DROBNIK BO┼╗ENA, DWORNIAK KRZYSZTOF, DYNIEWICZ MICHA┼ü, FRELICH KAMILA, JEZIERSKA GRA┼╗YNA, K─śPI┼âSKI WALDEMAR, KOLASI┼âSKI ANDRZEJ, KOPROWSKI JAN, KUCZY┼âSKA IWONA, KUREK BOGUS┼üAW, LESI┼âSKI RYSZARD, MONETA EL┼╗BIETA, OSTROWSKA EL┼╗BIETA, PIOTROWSKA MA┼üGORZATA, PR─äDZY┼âSKI ZBIGNIEW, PUTKA ZBIGNIEW, PRZYJAZNA JOANNA, ROGOZI┼âSKA IRENA, RUMI┼âSKI KRZYSZTOF, SA┼üAPA TADEUSZ, STRAWI┼âSKI W┼üADYS┼üAW, WILK EWA, ZAPA┼üA JOLANTA

ROK 1968
KLASA XI A
WYCH. MGR STEFANIA RÓŻAŃSKA
BARCZUK ALICJA, BARSZCZOWSKA LIDIA, BOREJKO PIOTR, CHMIELEWSKI LECH, FRELISZKO JERZY, GA┼üECKI ANDRZEJ, GRANOWSKA ANNA, GRUSZCZY┼âSKI KAZIMIERZ, HALSKI MAREK, JA┼╣WI┼âSKA KRYSTYNA, KASPRZYCKA EL┼╗BIETA, KOBLIK BARBARA, KOPCZY┼âSKA AGATA, MATUSZEWSKA EL┼╗BIETA, PODS─śDEK TOMASZ, POMIANOWSKI KAZIMIERZ, PTASZY┼âSKA EWA, RAFALSKA MA┼üGORZATA, SERZYSKO URSZULA, ┼ÜLIWONIK KRYSTYNA, WYLE┼╗Y┼âSKA MARIA, ZACHARSKI MAREK, ZAMECZNIK MARIA

KLASA XI B

WYCH. MGR IZABELLA ZAMOYSKA
BOJAR MICHAŁ, BUSZYŃSKA ANNA, CIECHOCIŃSKI WITOLD, GINTER MAREK, GRONOWSKI LECH, JAKSZTAS TERESA, JEZIOROWSKI PIOTR, KOLASIŃSKA HANNA, KOKOWSKA JOLANTA, LINOWSKA ELŻBIETA, MACIEJEWSKA MAŁGORZATA, MALAWSKA KRYSTYNA, MAŁKOWSKA KATARZYNA, MIELCZARSKA ANNA, NOWAK URSZULA, OLSZEWSKA MAŁGORZATA, POZOREK ANDRZEJ, RAJCZEWSKI MACIEJ, RYBIŃSKA MARIA, SIEMION WIKTORIA, SOLIŃSKA EWA, SZAJEWSKI ANDRZEJ, SZCZEPANIK ANDRZEJ, TRACZ MIROSŁAW, TRUSZKOWSKI ADAM, WIECHECKA ELŻBIETA, ŻURAWSKA IWONA

KLASA XI C
WYCH. ELEONORA MIGDAL
BURGEMEJSTER JOLANTA, CUDNA HELENA, CZUCHAJEW ELŻBIETA, DANIELEWICZ ZOFIA, GRUDZIEŃ ELŻBIETA, GULBIS ANNA, JAKUBCZYK MAŁGORZATA, JANISZEWSKA MAŁGORZATA, KASPERSKA MARIA, KAZANOWSKA EWA, KŁOSIŃSKAJOLANTA, KOPER JACEK, KOSTRZEWSKI KRZYSZTOF, NOIŃSKA ALINA, POMIANOWSKA MAŁGORZATA, PASIK BOGDAN, PUTZ ANDRZEJ, ROLIŃSKI ZBIGNIEW, ROSZKOWSKA DANUTA, SIEMIŃSKA ANNA, SZCZYGIELSKA EWA, SŁOMCZYŃSKI JERZY, TCHÓRZEWSKI STANISŁAW, SZUBERT MARIA, WENDOŁOWSKI BARTŁOMIEJ, WOŹNIAK ELŻBIETA

KLASA XI D
WYCH. MIKOŁAJ KULBIEDA
BAR JAN, BONDAREWICZ TERESA, DALEWSKI MAREK, FRELICH KATARZYNA, GRABOWSKA MIROSŁAWA, JUCHNIUK WALDEMAR, KALINOWSKA MAŁGORZATA, MONASTERSKI JACEK, PIETRAK ALICJA, PIETRAK KRYSTYNA, POLAK EWA, PURWIN MAREK, RICHTER EDWARD, RYBIŃSKI ANDRZEJ, SAWONIAK DANUTA, SIMONOW JACEK, SKIBIŃSKI KRZYSZTOF, SOKOŁOWSKI JACEK, STROGULSKA MAŁGORZATA, WALISZEWSKA BARBARA, WÓJCICKA GRAŻYNA, ZŁOTKOWSKA ANNA, ZŁOTKOWSKI PIOTR, ŻOLNIERKIEWICZ TERESA
 
KLASA XI E
WYCH. MGR EUGENIA APANOWICZ
ADAMSKI TOMASZ, CHA┼üAS MA┼üGORZATA, DERESIEWICZ ANNA, DOBROWOLSKA JADWIGA, GARBACZ HALINA, HENRYKOWSKA ANNA, JANKOWSKA MA┼üGORZATA, KEMNITZ MAREK, K─śPSKI KRZYSZTOF, KORDJAK RYSZARD, KROGULEC MA┼üGORZATA, KR├ôLAK JANUSZ, NIED┼╣WIEDZKI LECH, NORY┼ÜKIEWICZ IWONA, PROTASIK MAGDALENA, SIEJKA PIOTR, SZAPIRO TOMASZ, TORSZ STANIS┼üAW, TRACZ PIOTR,WIKTOROWICZ KRZYSZTOF, ZAK─śPSKI PIOTR, ZALESKI JACEK

ROK 1969
KLASA XI A
 WYCH. MGR GERTRUDA SUGAJSKA
AMIROWICZ BARBARA, BURGOMEJSTER MAŁGORZATA, CZUBAK URSZULA, GALLEWICZ WITOLD, GRZYBOWSKI ANDRZEJ, JARMICKA MAŁGORZATA, JASIŃSKA ELIZA, JUCHNICKA MARIA, KAMIŃSKA EWA, KOCHANOWICZ TOMASZ, KOMINEK MAŁGORZATA, KOREYWO LEON, KRĄKOWSKI TADEUSZ, LAUBE TOMASZ, LIPIŃSKA JUSTYNA, MAŁEK JAROSŁAW, NOWICKI LECH, ROMAN GRAŻYNA, SZELIŃSKI TOMASZ, SZYMCZYK JAN, TKACZYK EWA, TOMCZYK JERZY, TRACZ ANNA, WIATER MACIEJ, WOJTOWICZ MAREK, WOŹNIAK EWA

KLASA XI B
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA

BORKOWSKI STANIS┼üAW, BRATKOWSKI KRZYSZTOF, CZARNECKA ZOFIA, DELES KRZYSZTOF, DMOCHOWSKI RAFA┼ü, FLORJA┼âCZYK EWA,GAWELL EWA, G├ôRECKA MA┼üGORZATA, GRODECKI MIKO┼üAJ, HEBDZY┼âSKA BEATA, IGA┼âSKA JOLANTA, IGA┼âSKA MARIA, JURZAK MA┼üGORZATA, KAPICA EWA, KAPU┼ÜCI┼âSKA JOANNA, KARPI┼âSKI LES┼üAW, KORECKA KATARZYNA, KO┼╣MI┼âSKA MARIA, LESZCZY┼âSKA BEATA, LEWANDOWSKA EL┼╗BIETA, LE┼ÜNIAK GRA┼╗YNA, LIPOWSKI ZBIGNIEW, MAKOWIEC JOANNA, MICHA┼üOWSKA EL┼╗BIETA, OSTROWSKI STANIS┼üAW, P┼üASZEWSKI PRZEMYS┼üAW, POLISZOT WIES┼üAW, PROFIC JANUSZ, PRZY┼ü─śCKA ANNA, RIEDEL MA┼üGORZATA, SOBCZYK KRYSTYNA, SOBCZYK LUCYNA, SZADKOWSKA EL┼╗BIETA, TOMASZEWSKI JAN, ZALEWSKI ANDRZEJ, ZAPY┼üKIN ANNA

KLASA XI C
 WYCH. MGR MARIA RO┼╗A┼âSKA-P├ô┼üTURZYCKA
BRZOZOWSKI WOJCIECH, BUDZIKOWSKA ELŻBIETA, CZEMIER-WOŁONCIEJ MAŁGORZATA, DIEM BARBARA, FARYNA HANNA, GEMBAL BOŻENNA, JANKOWSKA HALINA, JAWOREK RYSZARD, JÓŹWIAK STANISŁAW, KAMIŃSKI ANDRZEJ, KAMIŃSKI ARKADIUSZ, KELLER ELŻBIETA, KOWALEWSKA IZABELLA, KOWALEWSKA KINGA, KOZIŃSKA EMILIA, MROZEK TOMASZ, NIKIEL MAGDALENA, PAWŁOWSKA MAŁGORZATA, SIERZPOWSKA ANNA, STANKIEWICZ JAN, SZEROMSKA MONIKA, TARNOWSKA ALEKSANDRA, TRACZYKIEWICZ KRYSTYNA, WOLFRAM ZBIGNIEW, ZALEWSKA HANNA, ŻUBRZYCKA MAŁGORZATA, ŻARKOWSKA EWA

KLASA XI D
WYCH. ROMAN LUDWINIAK
ADAMCZEWSKI ANDRZEJ, BIEROWSKA MA┼üGORZATA, CICHOCKA EWA, G├ôRSKI W┼üODZIMIERZ, HASSA ANNA, JANOWSKI LECH, JURECKA IRENA, KASPRZYCKI PIOTR, K─śPSKA MA┼üGORZATA, KLIMCZAK KRZYSZTOF, KOHL JACEK, LUTYK PIOTR, ┼üOPUSZA┼âSKI JERZY, MALCZYK IRENA, MIKO┼üAJCZYK IRENA, MIKO┼üAJCZYK SABINA, MATRASZEK ZOFIA, OLEJNICZAK EL┼╗BIETA, PAW┼üOWSKI JERZY, PODG├ôRSKI ANDRZEJ, PRZENIOS┼üO BARBARA, ROO JERZY, ┼ÜLIWI┼âSKA EL┼╗BIETA, TETZLAFF MA┼üGORZATA, TORSZ PIOTR, TURKOWSKA ROMANA, WI─äCZEK URSZULA, WI┼ÜLICKI PIOTR, ZA┼ü─śSKA BO┼╗ENA, ZBORALSKI KRZYSZTOF ZI├ô┼üKOWSKA JADWIGA

KLASA XI E
WYCH. MGR LUCYNA DŁAWICHOWSKA
BAKANOWSKI ANDRZEJ, BURDA PIOTR, CYBART GRAŻYNA, DUDA ALICJA, GÓRECKA ANNA, GOŚCICKA ANNA, GÓRZYŃSKI JERZY, GRANOWSKI ANDRZEJ, GRODZICKA HANNA, JACYNICZ BARBARA, JANKOWSKI ANDRZEJ, JAROSŁAWSKA ELŻBIETA, JASION LESZEK, KARPIŃSKA ELŻBIETA, KAWECKA KINGA, KIJAK MAREK, KONOPCZYŃSKA IZABELLA, KOSZUTSKI WOJCIECH, KORNATKA ROBERT, KRZYKOWSKA TERESA, LEMAŃSKA MARIA, LEWANDOWSKI JACEK, MELLEROWICZ ŁUKASZ, NIEDŹWIECKA GRAŻYNA, PANICZ URSZULA, POROWSKI MICHAŁ, RUDNIK HALINA, SOBOL GRAŻYNA, STRZAŁKOWSKA JADWIGA, ŚWIRCZEWSKA KATARZYNA, ŚCIEŻYŃSKA IWONA, TARNOWSKA ADA, TRACZ MAŁGORZATA, WIŚNIEWSKI TOMASZ, WILCZYŃSKA ANITA
 

ROK 1970
KLASA X I
WYCH. MGR IRENA ŚLIWCZYŃSKA
BALICKA EL┼╗BIETA, BIA┼üY STANIS┼üAW, CHRO┼ÜCICKI ZDZIS┼üAW, FICK KONRAD, GACZKOWSKI TADEUSZ, GAJEWSKAKATARZYNA, GIERNIATOWSKA KRYSTYNA, G┼üOWACKI WITOLD, GROCHOWSKI W┼üODZIMIERZ, GROMEK GRA┼╗YNA, K─śPI┼âSKI JAN, K┼üOSKOWSKI JAN, KOREYWO HANNA, KOSZYKOWSKA EL┼╗BIETA, KOTOWSKA AGNIESZKA, KOWALSKA BARBARA, KUBIK MARIA, KWIEK PAWE┼ü, ┼üUKAWSKI WOJCIECH, M┼üODUCHOWSKI MAREK, PATRYCY DOROTA, P─śZA TERESA, SIEDLECKA EWA, SOBIERAJSKA EWA, SOK├ô┼ü KRZYSZTOF, SOLI┼âSKA KINGA, STUDZI┼âSKA KATARZYNA, ┼ÜWINIARSKI KRZYSZTOF, WALUSI┼âSKA GRA┼╗YNA, W─äSIK TOMASZ, ZAHN LESZEK, ZAWADZKA KRYSTYNA, ZAWISZA ANITA, ZIOBRO ANTONI, Z┼üOTKOWSKI KAZIMIERZ

ROK 1971
KLASA IV A
WYCH. MGR ZENON LUDWINIAK (I-III MGR HELENA MROCZKOWSKA-MODZELEWSKA)
ADAMSKA AGNIESZKA, BORZ─śCKA LIDIA, BRY┼üA EL┼╗BIETA, CZAPLI┼âSKI TOMASZ, CZAYKOWSKA CECYLIA, DURNA┼Ü JOLANTA, DYLEWSKI TOMASZ, GLI┼âSKA KATARZYNA, GRAD ANNA, JAB┼üO┼âSKI TADEUSZ, KARKUT EWA, KARPI┼âSKI KONRAD, KOZ┼üOWSKA BEATA, KRAJEWSKA MA┼üGORZATA, KRASOWSKI ANDRZEJ, KRZYMA┼âSKA MAGDALENA, KWASIBORSKA EL┼╗BIETA, LISICKA HANNA, METELSKI MAREK, MIRECKA GRA┼╗YNA, PIWO┼âSKA ANNA, PRZETAKIEWICZ MARIA, RASIUKIEWICZ HALINA, SO┼üKIEWICZ KRZYSZTOF, SOWI┼âSKA KATARZYNA, SZMYDYNGIER MARIA, ┼ÜL─äZAK HANNA, WITAKOWSKA EL┼╗BIETA, WODECKI KRZYSZTOF, WRZECIAN JOANNA

KLASA IV B
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA
ADAMCZYK PIOTR, BARECKI ANDRZEJ, BIEGA┼âSKA EWA, BRATKOWSKI ANDRZEJ, CIECHOMSKA HALINA, DOROSZ ANNA, GOLACHOWSKA BOGUMI┼üA, G├ôRECKI MAREK, JAB┼üO┼âSKA ANNA, JASICA DOROTA, JASTRZ─śBIOWSKA EL┼╗BIETA, KAFEL IRENA, KO┼üODZIEJCZYK EDWARD, KURKOWSKA DOROTA, MAKOWSKA BEATA, MA┼ÜNIAK JACEK, PACHNIEWSKI ANDRZEJ, PERDENIA DANUTA, P─śCZEK ALICJA, P┼üASZEWSKI LESZEK, SACHANOWICZ IZABELA, STANILEWICZ JAN, SZANTER ZOFIA, SZAPIRO PAWE┼ü,URBA┼âSKI ANDRZEJ, W─śGLARSKA EL┼╗BIETA, WITOWSKI ARTUR, WIZNER LEONARD, ZAWADZKA EL┼╗BIETA

KLASA IV C
WYCH. MGR URSZULA ANDREJEW
BROJEK MA┼üGORZATA, BURSZTYNOWICZ JACEK, CIEPIELEWSKI TOMASZ, D─äBROWSKI KAROL, D┼üUGO┼ü─śCKI JACEK, EBERT HALINA, GLI┼âSKI ROBERT, GO┼ü─śBIOWSKA MA┼üGORZATA, GULBIS JERZY, HUSARSKA ANNA, KACZOROWSKA EL┼╗BIETA, KASSYANOWICZ MA┼üGORZATA, KAMI┼âSKI ZBIGNIEW, KOLANOWSKA ZOFIA, MASIUK S┼üAWOMIR, M─äCZY┼âSKA URSZULA, PLECHANOW JERZY, ROSZKOWSKI MAREK, OZDOWSKI WOJCIECH, RYDZY┼âSKI TOMASZ, BERNACZYK-S┼üO┼âSKI BOGDAN, SMUGARZEWSKI ANDRZEJ, SZYMANIK WITOLD,TOKARSKA BO┼╗ENA, WAJCMAN INGEBORGA, WILCZY┼âSKI WALDEMAR, WR├ôBLEWSKA ZOFIA, ┼╗ARSKI MAREK, ┼╗EBROWSKA MARIA


ROK 1972
KLASA IV A
WYCH. MGR TADEUSZ SAWICKI
BOGUSIEWICZ JOLANTA, CHRAPLAK BOGDAN, FISCHER MARIOLA, HOPPE PAWE┼ü, JAB┼üO┼âSKA ANNA, JANKOWSKA WANDA, JASI┼âSKA EWA, KAZIMIERCZAK KRYSTYNA, KOCERKA BARBARA, KORULSKI GRZEGORZ, NIKONOROW IWONA, NITSCHKE KATARZYNA, PA┼üKA GRA┼╗YNA, PAPIERNIAK JOLANTA, PAWLICKI KRZYSZTOF, RACZY┼âSKI ANDRZEJ, ROSOCHACKA MONIKA, RYBI┼âSKA ANNA, SO┼üTY┼âSKA HANNA, ST─śPIE┼â MAREK, SZCZEPANKOWSKI JACEK, TURYK ZBIGNIEW, WARDY┼âSKI WOJCIECH, WODECKA GRA┼╗YNA, WODECKI LESZEK

KLASA IV B
WYCH. MGR BARBARA BIELSKA
BEŁC DARIUSZ, BIELECKI EDMUND, CHOJECKA MONIKA, DZIEŁ MAŁGORZATA, GAJEWSKA GRAŻYNA, GETTA JANUSZ, JARANOWSKA MAŁGORZATA, KLIMKOWSKA ELŻBIETA, KONONOWICZ DANUTA, KOWALSKA ANNA, KRZOSEK JERZY, LISOWSKA JOLANTA, ŁEBKOWSKI JAN, MŁYNARSKI GRZEGORZ, MORGAŁA ARTUR, NOWIK MAŁGORZATA, OLSZEWSKI ARTUR, POPOWSKA ELŻBIETA, PUZEWICZ IZABELLA, RAKOWSKI WŁODZIMIERZ, RUCIŃSKI DANIEL, SAWICKI PIOTR,SITEK BOGUSŁAWA, SZULC ANDRZEJ, WENCEL ZOFIA, ZABŁOCKA ELŻBIETA, ŻAKOWSKA MAŁGORZATA

KLASA IV C
WYCH. MGR EUGENIA APANOWICZ
BRYKALSKA MAŁGORZATA, CIEPLIŃSKI MIESZKO, CZERWOSZ LESZEK, CZUBAK EDMUND, DANIELEWICZ PAWEŁ, FIŁONIK PIOTR, GRABOWSKA EWA, JAKUBICKI JACEK, JANOWSKI JACEK, KASPERSKI MICHAŁ,KLECZ MAGDALENA, KROGULEC JERZY, LASKOWSKI KRZYSZTOF, MATTELA-MOTYLEWSKI PRZEMYSŁAW, MĄDRZYCKA JOLANTA, NOWAK JACEK, PRZEDWORSKA GRAŻYNA, SAWONI ANDRZEJ, SIWEK MARIA, SUPERNAK ZBIGNIEW, ŚWIERCZYŃSKA ANIELA, WITEBSKA KATARZYNA, WRÓBLEWSKA IWONA, ZALESKI MICHAŁ

KLASA IV D
WYCH. MGR MARIAN KWIATKOWSKI
ANDRZEJEWSKA JOANNA,
AWIŁŁO KRZYSZTOF, BRZOZOWSKI TOMASZ, CHŁOSTA ELŻBIETA, CHOMYSZYN JAN, GOVENLOCK PIOTR, IWAN ZBIGNIEW, KARCZ EWA, KASPERCZUK DANUTA, KOWALSKA IZABELLA, MALCZYK KRZYSZTOF, PIEKUT BARBARA, SZCZEPANKIEWICZ MAŁGORZATA, SZLAPIN MAŁGORZATA, SZYNKARCZUK LECH, TEPEREK BOŻENNA, TKACZYK ANDRZEJ, WERESZCZYŃSKA DOROTA, ZALEWSKI WOJCIECH, ŻUKOWSKI ADAM

KLASA IV E
WYCH. MGR IRENA HOFF
BOLEK KRZYSZTOF, D─äBROWSKI TOMASZ, GO┼ÜCICKA JANINA, HO┼üOZUBIEC MA┼üGORZATA, JAB┼üO┼âSKI TADEUSZ, KARPI┼âSKA GRA┼╗YNA, KONASZYC ALICJA, KOWALSKA MAGDALENA, KR├ôLAK BARBARA, KU┼╣MA EL┼╗BIETA LEWKIEWICZ GRA┼╗YNA, ┼üYSAKOWSKI PIOTR, MAKSYMIENKO MA┼üGORZATA, MATYJEK ANDRZEJ, PIECHOWICZ EL┼╗BIETA, PRZEW┼üOCKI JAN, SKOWRO┼âSKA ILONA, STRUCZY┼âSKI S┼üAWOMIR, SUD├ô┼ü REGINA, SZTAJERWALD JOLANTA, ┼ÜWI─śTORZECKA BARBARA, ULATOWSKA ANNA, WALERYSIAK GRA┼╗YNA, WEBER STEFAN, W┼üOCZEWSKA JOLANTA, ZAHN TOMASZ, ZALEWSKI JACEK, ZATORSKA HANNA, ZIEMBA IWONA


ROK 1973
KLASA IV A
WYCH. MGR EUGENIA APANOWICZ (I-III MGR URSZULA WALEWSKA)
AJZNER JAN, BENKE GRZEGORZ, BIELECKA DANUTA, BONI MICHAŁ, CZEPULIS-RASTENIS ZOFIA, DĄBROWSKA HALINA, DOPTUŁA BARTŁOMIEJ, DYSZEL HANNA, GALICKI ZBIGNIEW, GLIŃSKI PIOTR, GRABOWSKI KRZYSZTOF, IWIŃSKI PIOTR, JAŹWIŃSKA MARIA, JURKIEWICZ WOJCIECH, KIDAWA ANNA, KOMINEK JAN, KWASIBORSKI DOMINIK, MATYJEK BARBARA, MAZURKIEWICZ EWA, MURAWSKI KRZYSZTOF, NOWAK EWA, OLECHNO RAFAŁ, PAC JANUSZ, PAWŁOWSKA JOANNA, PIECHNA ANDRZEJ, PŁACHETA ANDRZEJ, RDZANEK WOJCIECH, RYLSKI PIOTR, SMOLARCZYK MARIUSZ, SZCZERBAŃ ANDRZEJ, WIKTOROWICZ TOMASZ, WOJTOWICZ LESZEK, WRONOWSKI BOHDAN, WYSZOMIRSKI JERZY, ZIELIŃSKITOMASZ

KLASA IV B
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA
BARECKA MAGDALENA, BELNIAK MARIA, BURDZY ANNA, CHROŚCICKI KRZYSZTOF, CYBART ZOFIA, FILON ELŻBIETA, FRYDRYCH KRZYSZTOF, GADOMSKA JOLANTA, GĄSIOREK JAN, GÓRALCZYK ANNA, HOLANOWSKI WALDEMAR, KOWALCZUK GRAŻYNA, KULIK ALINA, ŁĄCZ EWA, MAJCHRZAK DANUTA, MAŁKOWSKI PIOTR, MARZYSZ ANNA, MAZUR IWONA, MIODUSZEWSKI KRZYSZTOF, MITAN JOLANTA, NIEDŹWIECKI GRZEGORZ, PALUSZKIEWICZ JACEK, PARADOWSKA STEFANIA, PAROWICZ EWA, PASIAK ELŻBIETA, PAWIŃSKA BOŻENA, RASIŃSKA JOLANTA, ROMAN ANDRZEJ, SIEDLEWSKA MARIA, TARASIEWICZ KRZYSZTOF, TWARDO SYLWIA, ZAWADZKA ANNA, ŻUROWSKA JANINA

KLASA IV C
WYCH. MGR LUCYNA DŁAWICHOWSKA
BIOWSKI JERZY, CHMIELEWSKA JOANNA, CHMIELEWSKA WANDA, D┼üUGO┼ü─śCKA EWA, GARBACZEWSKI ANDRZEJ, GERITZ MAGDALENA, G─śBALSKA JADWIGA, GIBASIEWICZ JOLANTA, G├ôRKA JERZY, GRUSZKA ANNA, GRYNCZEL JOANNA, HARASYMENKO GABRIELA, IGNACIUK ANDRZEJ, JUL EWA, KASPRZYCKI ZBIGNIEW, KLENIEWSKA HANNA, KONOPKA LESZEK, KOWALCZYK EL┼╗BIETA, MACIAK BO┼╗ENA, NAR─śBSKA BARBARA, NAR─śBSKA KATARZYNA, NAUMIENKO JANUSZ, OPARA MARIA, PAW┼üOWSKI BOGUS┼üAW, PILU┼Ü DOROTA, RASTAWICKA MA┼üGORZATA,STYBURSKA EWA, SZCZUROWSKA JOLANTA, SZCZYGIELSKI JACEK, TEPEREK WALDEMAR, ULATOWSKI JAROS┼üAW, WASILEWSKA EL┼╗BIETA, W┼üASTOWSKI KRZYSZTOF, ZIELI┼âSKA ANNA

KLASA IV D
WYCH. MIKOŁAJ KULBIEDA
ADAMENKO MAŁGORZATA, ANTONIAK KRZYSZTOF, BONISŁAWSKI DARIUSZ, CIEPIELEWSKA DOROTA, DZIKOWICZ MIROSŁAW, GAJEWSKA MARIA, GARLEJ BOGUMIŁA, GAWEŁ CELINA, GŁODEK ANNA, GUTT ANNA, ILECKI PAWEŁ, JAKUBICKI TOMASZ, JURKIEWICZ MACIEJ, KARPIŃSKI SŁAWOMIR, KIJKO GRAŻYNA, KOPAŃCZYK MAŁGORZATA, KOWALCZYK MARIOLA, KULPIŃSKI WALDEMAR, LESZCZYŃSKA KRYSTYNA, MAŁKOWSKI JERZY, ORZELSKA MAGDALENA, PAWŁOWSKA KRYSTYNA, PERDENIA LEONARD, PIŁATOWICZ IWONA, ROWICKI MAREK, RUDKIEWICZ JAKUB, SZYMCZAK HALINA, UTKOWSKA MONIKA, WITKOWSKI MAREK, ZACHARA JAN, ZALEWSKI WŁODZIMIERZ, BACA BOGUSŁAW,BRYCH HALINA, POROWSKA HANNA, TARACH LILIANNA, TOMKO JERZY, ZIÓŁKOWSKA ZOFIA

ROK 1974

KLASA IV A
WYCH. MGR EUGENIA APANOWICZ (I-III MGR MACIEJ JENIKE)
BIELECKI KRZYSZTOF, BOGUSZEWSKI MAREK, BOSKA ILONA, CZARNOCKA ANNA, DZIER┼╗AWSKA MA┼üGORZATA, DZIUBA JERZY, FEDORCZUK ANNA, GALANT EWA, G─äSIOROWSKI WOJCIECH, GINTOWT KATARZYNA, GOLTZ GRZEGORZ, GRZE┼ÜKIEWICZ MA┼üGORZATA, IGNACIUK TOMASZ, KALENIK JERZY, KAPU┼ÜCI┼âSKI IGOR, KR├ôL MAREK, LESZCZY┼âSKI TOMASZ, ┼üAKOMSKA KATARZYNA, MDZEWSKA ALICJA, MINDACKI MARCIN, MIRZY┼âSKI JERZY, PERKOWSKA MA┼üGORZATA, PIEGAT KLEMENTYNA, PIETRZYK GRA┼╗YNA, PRZASTEK MIROS┼üAW, RACIBORSKA ANNA, REDAS TADEUSZ, SAWICKI S┼üAWOMIR, STEFA┼âSKA IWONA, ST─śPIE┼â STANIS┼üAW, TURKIEWICZ GRA┼╗YNA, WILCZY┼âSKA DOROTA, WITKOWSKA KRYSTYNA, W├ôJCICKA MARZENA, ZACHAREK EL┼╗BIETA, ZAJ─äC BO┼╗ENA, ┼╗UKOWSKA MA┼üGORZATA

 
KLASA IV B
WYCH. ANNA JANOWSKA
BAGIŃSKI CEZARY, DEMBOWSKA KATARZYNA, EKIER STANISŁAW, GADZIŃSKA ANNA, GAJEWSKI MAREK, GANCARCZYK WOJCIECH, GROMSKI ANDRZEJ, JAKUBOWSKI JANUSZ, GRABIŃSKI ARTUR, KILANOWICZ GRAŻYNA, KOZUB GRAŻYNA, MALICKI JAN, MOLGA TADEUSZ, OLBRYCH EWA, PIOTROWSKA ELŻBIETA, PISKOREK EWA, PRZYWÓSKA BARABARA, ROKICKI JACEK, ROSPARA GRAŻYNA, ROSZKOWSKA JOANNA, RYK MARIA, SZMAUZ ZOFIA, ŚLESZYŃSKI JERZY, TRZASKA WŁADYSŁAW, WIECZORKOWSKA GRAŻYNA, WODECKI MAREK

KLASA IV C
WYCH. MGR HALINA SZYMAŃSKA
B┼üA┼╗EJOWSKA BARBARA, BOLEK GRA┼╗YNA, BORUCKI BOGDAN, BUCZMA OLGA, CH─śCI┼âSKI REMIGIUSZ, CIECIERSKI PAWE┼ü, DR─äG JERZY, FERENC ZBIGNIEW, GOWIK JACEK, G├ôRNICKA BARBARA, GRABOWSKA EWA, JASKULSKA JOLANTA, KAMI┼âSKA MA┼üGORZATA, KMITA EWA, KORDJAK JAROS┼üAW, KORYTO BOGDAN, KOWALSKI SYLWIN, KWIATKOWSKA URSZULA, MUSZKOWSKA IWONA, PAPIERNIK JOANNA, PAWLONKA LESZEK, PIEKARNIAK ANITA,PUCHALSKI JERZY, RATZKO DOROTA, RUDNIK JANUSZ, RZESZOTARSKA EMILIA, RYSIAK ANDRZEJ, SZMIT MA┼üGORZATA, ┼ÜWITALSKA DOROTA, W┼üODECKA KATARZYNA, WOYNA RAFA┼ü, ZAKRZEWSKA EWA, KORYTO BOGDAN

KLASA IV D
WYCH. MGR MARIA RÓŻAŃSKA-PÓŁTURZYCKA
BAKALARSKA JOANNA, BU┼ÜKO ANNA, D─äBROWSKA ELIZA, D─äBROWSKA LENA, D─äBROWSKI ANDRZEJ, DRO┼╗D┼╗ IWONA, FLISIAK PIOTR, GIEREJ MA┼üGORZATA, GARLI┼âSKI PIOTR, HAUPT EWA, J├ôZEFOWICZ IWONA, KA┼üU┼╗Y┼âSKA JOLANTA, KAMI┼âSKA BARBARA, KOSTRZEWA EWA, KOSTRZEWA W┼üODZIMIERZ, KRAJEWSKI MIROS┼üAW, KRUSZY┼âSKA GRA┼╗YNA, KRZYMA┼âSKA JOANNA, MIKO┼üAJCZYK ANNA, PADZIK JAROS┼üAW, PERCHU─ć KRZYSZTOF, PIOTROWSKI JERZY, PLECHANOW ANDRZEJ,POCHRZ─śST PAULINA, PO┼üOMSKA ANNA, RADAJEWSKI DARIUSZ, SIECZKOWSKA ANNA, SKUPIE┼â MIROS┼üAWA, WIK┼üO MARZENA, W┼üOGA ANDRZEJ, WOJTARSKA WIES┼üAWA, WOJCIECHOWSKA EL┼╗BIETA,
ZABŁOCKA ELŻBIETA

ROK 1975
KLASA IV A
WYCH. MGR JADWIGA KAMIŃSKA
AFFEK MIROSŁAW, DYBOWSKA BARBARA, FIŁONIK ANDRZEJ, GAWLEWKZ HANNA, GAWLEWICZ URSZULA, GŁUSZEK ZOFIA, JAKUBIK JACEK, JANIKOWSKA MAGDALENA, JANUSZ MARIA, KALICKA JOANNA, KILANOWICZ MACIEJ, KORZENIOWSKI DOMINIK, LIZORAN, ŁOSAKIEWICZ ANDRZEJ, MARKOWSKI WOJCIECH, OLEJNICZAK RADOSŁAW, OSTROWSKI JAROSŁAW, PODWYSOCKI JACEK, PÓŁTURZYCKI MAREK, RIEDEL TOMASZ, ROSOCHACKA DOROTA, SZACHOWSKA AGATA, SKULSKI WOJCIECH, SOBIECKA MARIA, SOWIŃSKA MONIKA, SZELLER EWA, SZULAWSKA DOROTA, TEPEREK TADEUSZ, WIESZCZYCKI KRZYSZTOF, WODECKI JAN

KLASA IV B
WYCH. MGR MARIA MOKRZSKA
(I-III MGR BARBARA SKOTNICKA)
BALCERZAK JOANNA, CHRU┼ÜCIELEWSKA MARIA, CZARNOCKI PAWE┼ü, CZAYKOWSKI ANDRZEJ, FRANKOWSKI MAREK, FURMA┼âCZYK MARIA, GO┼üASZEWSKI RADOS┼üAW, JASTRZ─śBIOWSKI KRZYSZTOF, KARWOWSKI ZBIGNIEW, MATEJAK PAWE┼ü, NAWROCKA DANUTA, NOWICKA JOLANTA, OPA┼ü┼üO MARCIN, REDAS ANDRZEJ, REGULSKI WOJCIECH, SAWONI BARBARA, SMOLARCZYK PRZEMYS┼üAW, SUCHECKA MA┼üGORZATA, SUGAJSKA EWA, SZAPIRO JACEK, ┼ÜCIBORSKI JERZY, WYRO┼╗EMSKA JOANNA

KLASA IV C
WYCH. MGR IRENA HOFF
BEDNARSKA JULITA, CHMIELEWSKI HENRYK, CHOROMA┼âSKA EWELINA, FRANKOWSKA MA┼üGORZATA, GAWRO┼âSKI GRZEGORZ, G─äSIOROWSKI JAN, JANKOWSKI PAWE┼ü, JASKULSKA GRA┼╗YNA, JESKE KATARZYNA, J├ôZEFOWSKA BEATA, KAMI┼âSKI ┼üUKASZ, K─śPCZY┼âSKA ANITA, KLENK MACIEJ, KNYPS ADAM, ┼üOPAT S┼üAWOMIR, MAJEWSKA URSZULA, NAWROCKA BEATA, OLSZEWSKI ARKADIUSZ, OSOWSKA ANNA, PAW┼üOWSKI GRZEGORZ, POR─śBSKA MA┼üGORZATA, ROSTEK EWA, ROSZKOWSKA GRA┼╗YNA,RUTKOWSKI ARTUR, SA┼╗Y┼âSKI MACIEJ, SKOLIMOWSKA URSZULA, STANISZEWSKA GRA┼╗YNA, WIERZBOWSKI KRZYSZTOF, W├ôJCIK GRA┼╗YNA, ZAWADZKA HANNA

KLASA IV D
WYCH. MGR GERTRUDA SUGAJSKA
ABRAMOWICZ KATARZYNA, ADAMIEC ANDRZEJ, BODYCH MAGDALENA, CUDNY JAN, CZARNECKA GRA┼╗YNA, GO┼üONKIEWICZ MONIKA, G├ôRALEWSKA ANNA, GRUSZCZY┼âSKA EL┼╗BIETA, GRYNCZEL BEATA, JEKIEL WOJCIECH, KARNYSKA MARTA, KOZAKOW JERZY, KR├ôLIKOWSKA MA┼üGORZATA, LATOSZEK DANIEL, LEWKIEWICZ DARIUSZ, MAJSAK ANNA, MATUSIAK ANDRZEJ, MAUER ANNA, O┼╗├ôG EWA, PIETRAS AGNIESZKA, PILICHOWSKA DANUTA, PI─śTKA MA┼üGORZATA, PILU┼Ü EL┼╗BIETA, ROZMYS┼üOWICZ TOMASZ, RYLSKI JACEK, SADOWSKA EWA, SZATA┼âSKA BO┼╗ENA, SZREJDER MA┼üGORZATA, TOMASZEWSKA BO┼╗ENA

KLASA IV E
WYCH. MGR HALINA SZYMAŃSKA
ADAMCZYK ANNA, ANDRUSZKIEWICZ JANUSZ, BONIKOWSKA BOGUS┼üAWA, CHYLI┼âSKA EL┼╗BIETA, DO┼üOWSKI WALDEMAR, DOMA┼âSKA MA┼üGORZATA, DYDUSZY┼âSKI JAN, G─śBALA JOLANTA, GRZYBOWSKA BARBARA, HACZEWSKI ANTONI, KARNYSKA ANNA, KONARZEWSKI JAKUB, KOSI┼âSKA ANNA, KUNCEWICZ TOMASZ, MACIAK HALINA, MALCZYK JOLANTA, MARCINIAK ANDRZEJ, MUSIA┼ü BOGDAN, PALUSZEK ANNA, PIETKIEWICZ JANUSZ, POP┼üAWSKA DOROTA, PUTKA STEFAN, RAJCHERT KRZYSZTOF, RAMOTOWSKA DOROTA, SIWA S┼üAWOMIR, S┼üOPECKA JOLANTA, SOBIECKI S┼üAWOMIR, SOBOLEWSKA MA┼üGORZATA, SOCHA HANNA, STAWI┼âSKA KATARZYNA, SZADKOWSKI BOGUMI┼ü


ROK 1976
KLASA IV A
WYCH. MGR JANINA SOKOŁOWSKA
BALICKA EL┼╗BIETA, BIA┼üODZIA KRZYSZTOF, BURGOMAJSTER MA┼üGORZATA, CZARKOWSKA BO┼╗ENA, D┼üAWICHOWSKA ANNA, G┼üUSZEK ZBIGNIEW, GO┼ü─śBIOWSKA KATARZYNA, JAKUBOWSKI WIES┼üAW, JANUSZ JERZY, KALENIK BOGDAN, KASPRZYK HANNA, KUCZY┼âSKI JACEK, MAKOWSKA LIDIA, MICHALIK ANNA, MUZYLAK IWONA, OGRODOWICZ ADAM, PYFFEL MONIKA, RAKOWSKI ARTUR, ROSSA MA┼üGORZATA, SCHELLENBERG JOANNA, SIARKOWSKI ZBIGNIEW, SIERADZKA HALINA, SITKOWSKA JOANNA, STANIEWSKA BARBARA, ST─śPNIOWSKA JANINA, SZAMOTULSKI STANIS┼üAW, SZYMA┼âSKA IWONA, SZYMCZYK MAREK, ┼ÜL─śZAK TOMASZ, ┼ÜWIDERSKI JAROS┼üAW, WAWI├ôRKO JOANNA, WOJTULEWICZ MA┼üGORZATA, WO┼╣NIAK MA┼üGORZATA, ┼╗EBROWSKI KRZYSZTOF,

KLASA IV B
WYCH. MGR URSZULA ANDREJEW
BENEDYKCIUK ZBIGNIEW, BOGUSZ EL┼╗BIETA, CELEJ MAREK, FLORJA┼âCZYK MIROS┼üAW, FUTOMA KRYSTYNA, GAJEWSKA KATARZYNA, JAB┼üO┼âSKI ROMAN, JASTRZ─śBSKA ANNA, JERCZAJCZYK RENATA, KALICKI GRZEGORZ, KAMI┼âSKI ANDRZEJ, KAROLAK EWA, KISIEL MONIKA, KOSMACZEWSKI ANDRZEJ, KOWALSKA JOLANTA, KR├ôLAK MACIEJ, KWIECI┼âSKI TOMASZ, MA┼üEK GRZEGORZ, MARZ─śCKI LESZEK, MIELCARZ JAROS┼üAW, MILEJ MARTA, MY┼ÜLI┼âSKI PIOTR, REJSDORF W┼üADYS┼üAW, R├ô┼╗A┼âSKI WALDEMAR, RYDZY┼âSKA EWA, SADOWSKA ANNA, SKIBI┼âSKI PAWE┼ü, SZYKOWNY JACEK, TYWONIUK IWONA, WASZCZYK EL┼╗BIETA, WIECZOREK GRZEGORZ, ZIENTARA WOJCIECH
 
KLASA IV C
WYCH. ALICJA BURAKOWSKA
FLISIAK JUSTYNA, HAUS BARBARA, JAB┼üO┼âSKA GRA┼╗YNA, JAKUBOWSKI JACEK, JANUSZEWSKI ALEKSANDER, KARKUT BEATA, K─śDZIA S┼üAWOMIRA, KACZMARSKI KRZYSZTOF, KOPE─ć CZES┼üAWA, KOSIBA CEZARY, KRAW─śDKOWSKA MARLENA, KRAW─śDKOWSKI JAROS┼üAW, KWIATKOWSKA GRA┼╗YNA, KWIATKOWSKA HENRYKA, LASOTA CEZARY, MATEJEK MA┼üGORZATA, MAZUREK STANIS┼üAW, MROCZKOWSKA MA┼üGORZATA, PARUSZEWSKA DOROTA, PECHCIN EL┼╗BIETA, POPOWICZ EWA, PREJSS ANNA, RADZISZEWSKA EWA, RDZANEK JERZY, ROLLA ZOFIA, SADOWSKA MARIA, SEZONOW JERZY, SKOLIMOWSKI MAREK, STAWSKI MACIEJ,┼ÜWITKOWSKA MA┼üGORZATA, SZYPERKO MONIKA, TARASIEWICZ JOLANTA, W─śGIELSKA GRA┼╗YNA, WINEK SYLWESTER, WINTOCH PIOTR, W┼üODKOWSKI JACEK, WOROWSKI MIROS┼üAW, ┼╗ABI┼âSKI MARIUSZ

KLASA IV D
WYCH. MGR ALICJA CHMIELAK
CERGOWSKA EL┼╗BIETA, CIASTO┼â BO┼╗ENA, D─äBROWSKA IZABELA, D─äBROWSKA JOANNA, DIAMENT WOJCIECH, DIEM EWA, D┼üUGO┼ü─śCKA ALEKSANDRA, GO┼ü─śBIEWSKI ANDRZEJ, GOLASZ IWONA, HELICKA MA┼üGORZATA, JANC IZABELLA, KASPRZYK MICHA┼ü, KRUPA ANNA, KRZY┼╗ANOWSKA JNEZ, MARCZAK BARBARA, MISZTAL URSZULA, NITKOWSKA JOANNA, NOWAK ILONA, NOWAKOWSKA IWONA, PALI┼âSKA EWA, PIAZDECKI MIROS┼üAW, ROTBART MA┼üGORZATA, RUSIECKI STEFAN, SOLASZ IWONA, SLOTA┼üA GRA┼╗YNA, SUGAJSKI ANDRZEJ, SYPNIEWICZ MA┼üGORZATA, ┼ÜWINIARSKI JACEK, URBAN GRZEGORZ

ROK 1977
KLASA IV A
WYCH. MGR FRANCISZKA M─ś┼╗Y┼âSKA
ADAMUS ANNA, AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ, BAJKOWSKA EWA,
BERNACZYK ÔÇô S┼üO┼âSKI STEFAN, BIA┼üAS EWA, BIELAWSKA MARIA, BRYKOWSKA EWA, GEMBALA GRA┼╗YNA, KLOSKA MAREK, KOWALSKA MARTYNA, KUDRYCKI TOMASZ, KURANT MACIEJ, KU┼╣NIARSKI WALDEMAR, LUBO┼âSKI PAWE┼ü, MARTYKA PIOTR, MATTELA ÔÇô MOTYLEWSKA KATARZYNA, MIERZEJEWSKA HANNA, MOSTOWIEC EWA, MROZEK ANNA, PARNIAK-NIEDOJAD┼üO ARTUR, PIETRASZKO IRENA, POLA┼âCZYK PIOTR, RADZISZEWSKA MAGDALENA, REDAS EL┼╗BIETA, RYSIAK ZBIGNIEW, SZYNKARCZUK CEZARY, ┼ÜLESZY┼âSKA BEATA, TUREK ANDRZEJ, WARYSZEWSKA IWONA, ZAKRZEWSKI ADAM, ZDEBIK GRZEGORZ

KLASA IV B
WYCH. MGR LUCYNA DŁAWICHOWSKA
BADOWSKI MARIUSZ, BROJAK MARIA, CZERNEK KRZYSZTOF, D─śBSKI MAREK, FOLCZYK ANNA, GUT HANNA, HERKO EWELINA, JAKUBCZAK MA┼üGORZATA, KAMECKI DARIUSZ, KRYNICKA EL┼╗BIETA, KUBALSKI JERZY, KULIK KRZYSZTOF, LESZCZY┼âSKI STANIS┼üAW, MISZTALSKA IWONA, PIERZCHA┼üA MA┼üGORZATA, PLASKOTA JACEK, RAPP MA┼üGORZATA, ROSPARA WALDEMAR, RZESZUTEK MAREK, SZATRAWSKI PIOTR, SZYMANIK ANDRZEJ, TYNKIEWICZ S┼üAWOMIR, W─śGRZYN WOJCIECH, WIECZOREK IWONA, ZAJ─äCZKOWSKA KRYSTYNA, ZAKRZEWSKA MARIA, ZYGMANOWSKI ANDRZEJ, ┼╗UKOWSKA DANUTA

KLASA IV C
WYCH. MGR GERTRUDA SUGAJSKA
BURZYCKA MAŁGORZATA, GAWRYLUK TOMASZ, GLIŃSKA EWA, GROCHOWSKI ROBERT, IWAN JACEK, JASIŃSKA MAŁGORZATA, JAWORSKI GRZEGORZ, KASZEWIAK JANUSZ, KOTOWSKI MAREK, KOWALCZUK JOLANTA, KUCZEWSKA MAŁGORZATA, KWIATKOWSKA JOANNA, LITWINIUK IWONA, MALINOWSKI JAROSŁAW, MATEJEK BOŻENA, MIŚKIEWICZ KRZYSZTOF, NOWAKOWSKI MACIEJ, ORŁOWSKI DARIUSZ, PALENDA SŁAWOMIR, PIŁATKOWSKI JACEK, PROT KATARZYNA, SIELACZEK ELŻBIETA, SKRZYPKOWSKA EWA, STOLARSKA LIDIA, SZRAJ JACEK, TABAK JULIAN, WASILEWSKI MICHAŁ, ZIEMBA KRZYSZTOF, ZIÓŁKOWSKI ANDRZEJ

KLASA IV D
WYCH. MGR MARIA BIŁOBRAN
BIAŁKOWSKA MARIA, BREWIŃSKA MAŁGORZATA, CWALINA PIOTR, DASZKOWSKA BARBARA, DOBRSKA JOLANTA, GREMBA BARBARA, GRUSZKA PIOTR, IZDEBSKI PIOTR,JANOWSKI TOMASZ, JERZYKOWSKI KRZYSZTOF, KLECZ WITOLD, KLESZCZ MARIANNA, KŁUSEK EWA, KRASUSKA DANUTA, KRYSTYNIAK KRYSTYNA, KRZEŚNIAK ALINA, LACHOWICZ ELŻBIETA, MIŚKIEWICZ ELŻBIETA, NIKLEWSKI JANUSZ, NOWAK DOROTA, OZDOWY TOMASZ, PRZYBYŁKO CEZARY, RYNG DOLORES, SAWICKI WIESŁAW, SŁUPSKA EWA, STEBEL JADWIGA, TROJANOWSKA IZABELLA, WAWRZYSZCZUK ANDRZEJ, WIERZBOWSKI JAN, WITEK TOMASZ

ROK 1978
KLASA IV A
WYCH.  MGR EUGENIA APANOWICZ
BANA┼Ü BOGUS┼üAW, BAMBURSKI JACEK, CEGIELSKI PIOTR, CHMIELEWSKA ANNA, CIE┼ÜLIK ANNA, CIOPI┼âSKI JACEK, CYPARSKA BO┼╗ENA, DEPTU┼üA MAREK, DROZD PIOTR, DZIKOWSKA ALICJA, GIELETUCHA BARBARA, GRADOWSKA MA┼üGORZATA, HIPSZ RENATA, JARECKA MARIA, KAPICA ADAM, K┼üOSKOWSKA IWONA, KOCIO┼üEK JERZY, KOZARZEWSKI ROBERT, KUBRY┼âSKA DANUTA, LARSKI TADEUSZ, MATRASZEK EWA, MIGDAL ANNA, M─ś┼╗Y┼âSKI PIOTR, NASTA┼âSKA BEATA, NIKIEL PAWE┼ü, OPARCIK GRA┼╗YNA, PANASIUK W┼üODZIMIERZ, RADZKI MAREK, SZYMA┼âSKI ANDRZEJ, ┼ÜWIATKIEWICZ OLGIERD, URBA┼âSKI ARTUR, USZY┼âSKA MA┼üGORZATA, WASILEWSKI WALDEMAR, WYRO┼╗EMSKA KATARZYNA, ┼╗UCHOWSKA ANNA

KLASA IV B
WYCH. MGR AUGUSTYNA CIESZKOWSKA
BAKALARSKI S┼üAWOMIR, BORKOWSKA IWONA, BORKOWSKA KATARZYNA, CHO┼üA KRYSTYNA,DOBROGOWSKI ARKADIUSZ, FLORCZYK JACEK, GALLOT GRA┼╗YNA, GRZYBOWSKI ANDRZEJ, KANIA KRZYSZTOF, KENDRACKI MIECZYS┼üAW, KLENK JAROS┼üAW, KOWALSKA BEATA, KOWALSKA KATARZYNA, KOZIOROWSKA EL┼╗BIETA, KOZ┼üOWSKA MA┼üGORZATA, KSI─ś┼╗AK JOANNA, KURZELA ZBIGNIEW, MA┼üYS KRYSTYNA, PI─äTEK JOANNA, PR─śTKOWSKA BEATA, ROGUSKA GRA┼╗YNA, STOLARCZYK MARIOLA, SZCZUCKA ANNA SZUTOWICZ MA┼üGORZATA, SZYD┼üOWICZ BOGUS┼üAWA, TETER LUCYNA, WITKOWSKI GRZEGORZ, WYSOCKA MARIA

KLASA IV C
WYCH. MGR ZOFIA KUCHNA
AMERSKI MAREK, ANISZEWSKI KRZYSZTOF, BACA MA┼üGORZATA, BOCHE┼âSKA ANNA, CIECIERSKI MARIUSZ, GADZI┼âSKI ROBERT, JACH ALINA, KANDER DANUTA, KANIEWSKI W┼üODZIMIERZ, KRZEMI┼âSKI WOJCIECH, LEWCZUK LIDIA, MAKOWSKA MA┼üGORZATA, MORDES GRZEGORZ, PASI┼âSKA MA┼üGORZATA, PAWLIK TERESA, PIOTROWSKI MARIUSZ, ROSSA DOROTA, SADOWNIK TOMASZ, SMOLE┼âSKI PAWE┼ü, SZCZEPANEK JACEK, SZYPOWSKI JANUSZ, ┼ÜWI─śCZKOWSKA BEATA, MIKULSKA MA┼üGORZATA, ORSZTYNOWICZ KINGA, PAW┼üOWSKA MIROS┼üAWA, PROKOPOWICZ MA┼üGORZATA SIARA AGNIESZKA SIEDLECKA GRA┼╗YNA, STEGI┼âSKA JOLANTA, STRAWI┼âSKA DOROTA, SZCZYPIORSKA GRA┼╗YNA, TRZASKA┼üA MA┼üGORZATA, WALTERSKI ANDRZEJ, ZBOROWSKA MARZENA

KLASA IV D
WYCH. MGR EWA WARD─śCKA
BARANOWSKI GRZEGORZ, CACKO ELŻBIETA, DUTKIEWICZ MAŁGORZATA, GUŁA MAREK, ILINICZ ANITA, KRAMSKI RYSZARD, KRÓLIKOWSKI IRENEUSZ, KRZEMIŃSKI KRZYSZTOF, KSIĄŻCZAK LESZEK, MAKOWSKI MAREK, MAKSYMIENKO JANUSZ, MATERKO MAŁGORZATA, MIKULSKA EWA PAWLAK ROBERT, SADO MAŁGORZATA, WIŚNIEWSKA DOROTA, WIŚNIEWSKA KAMILLA, WYCZÓŁKOWSKI ROBERT

ROK 1979
KLASA IV A
WYCH. MGR HALINA SZYMAŃSKA
BORKOWSKA IZABELA, BRZEZICKA ALICJA, CZERNISZEWSKI WALDEMAR, DEMBOWSKI MARCIN, DZIUBIŃSKI TOMASZ, GĄTARZ JERZY, GŁADYKOWSKI ANDRZEJ, JABŁOŃSKA BEATA, JAKUBOWSKI MAREK, JAROSZEWSKA GRAŻYNA, KANDZIOR MIROSŁAWA, KRÓLIKOWSKI PAWEŁ, MENDERSKA ELŻBIETA, PADZIK KATARZYNA, RESIAK BARBARA, RESZ ANNA, SAWICKA DOROTA, SKOTNICKA ELŻBIETA, SOCHOŃ ZBIGNIEW, SOSNOWSKA EWA, SCISEŁ LESZEK, ZIELIŃSKA ANNA, ZIELNIOK ANNA

KLASA IV B
WYCH. MGR ZOFIA KUCHNA
BALCEREK MACIEJ, BANDO MACIEJ, CERYNGIER PIOTR, DMOCHOWSKI DARIUSZ, DUTKIEWICZ PIOTR, GREMBA TOMASZ, JASIŃSKA GRAŻYNA, KALICKI MICHAŁ, KALINOWSKA GRAŻYNA, KAMIŃSKI JAN, LASKOWSKA RENATA, LIBISZOWSKI ALEKSANDER, MACIEJOWSKA DOROTA, MARCHWIŃSKA JOANNA, NARTOWSKI BOHDAN, ORLIŃSKA MAŁGORZATA, RULAK JOANNA, RUTKOWSKI BOGUSŁAW, SKALSKA BOŻENA, SZYMAŃSKA MAŁGORZATA, WARDASZKA JAROSŁAW, WASILEWSKA URSZULA, WIERZBOŁOWICZ JANUSZ,WŁODKOWSKI JAROSŁAW, WOŹNICA WOJCIECH, WÓJCIK PIOTR, ZACZYKIEWICZ MACIEJ, ZAWADZKI JAROSŁAW, ŻACZEK BEATA

KLASA IV D
WYCH. MGR LUCYNA DŁAWICHOWSKA
BADOWSKI JACEK, BOREK MAŁGORZATA, CIESZKOWSKI LUDOMIR, CIEŚLIK MARIA, GOŁDYS MAŁGORZATA, KARPIŃSKI ARTUR, KAWENZOWSKI JACEK, KNAPKIEWICZ ADRIAN, KOROLKIEWICZ MAREK, KOWALCZYK EWA, KRYSTECKI DARIUSZ, MAJDECKI TOMASZ, MALINOWSKI GRZEGORZ, MARCZEWSKA ELŻBIETA, MODZELEWSKI WOJCIECH, OLCZAK MAREK, PALUT PIOTR, PIOTROWSKI ANDRZEJ, RATKOWSKA URSZULA, SALAMOŃSKI MAREK, SCHODNIK IWONA, STARZEWSKI MICHAŁ, WALCZAK RENATA, WOJTAK MAURYCY, ZAGÓRSKI DARIUSZ

KLASA IV E
WYCH. MGR MAGDALENA OCHMAN
(I-III MGR HANNA TARKOWSKA-SPINKIEWICZ)
ADAMIEC TOMASZ, BOGDAŃSKI JACEK, BEYGA EWA, CZAJKA LESZEK, DAWIDOWSKA JOANNA, GOŁASZEWSKI MARCIN, GRZEGORZEWSKI MAREK, GAWROŃSKI DARIUSZ, JAROSZEWSKA ALEKSANDRA, JANISZEWSKA REGINA, JARECKA EWA, JUCHNICKA ANNA, KŁYS MAŁGORZATA, KOCYK TERESA, KOWALSKI MAREK, KORAL ADAM,LESZCZYŃSKA IZABELA, LIPIEC WŁODZIMIERZ, MACHAŁOWSKI WALDEMAR, MAKOWSKA IWONA, MALCZEWSKI SŁAWOMIR, MARCZAK BOŻENA, MARKUSZEWSKI JAROSŁAW, REDLICKI WOJCIECH, ROSOLIŃSKI GRZEGORZ, SKURSKI PIOTR, SZYMAŃSKA IWONA,TYL AGNIESZKA, TYM GABRIEL, WIELKI WIESŁAW, WOJCIECHOWSKA BEATA, WRONA BARBARA, WYSKOKIŃSKA URSZULA

KLASA IV F
WYCH. MGR GERTRUDA SUGAJSKA
BELKA MARZENA, BERKAS MAŁGORZATA, BUJALSKA BEATA, DOBROWOLSKA KATARZYNA, HEKENBERG TOMASZ, KOTOWICZ MARZENA, KRZYŻANOWSKA JULITA, LEŚNIK JOANNA, KWIECIŃSKA IWONA, ŁYCZKOWSKA LIDIA, MADZELAN DOROTA, MARZEC BOŻENA, MIKOŁAJEWSKA MAŁGORZATA, MIKULSKA MAŁGORZATA, ORSZTYNOWICZ KINGA, PAWŁOWSKA MIROSŁAWA, PROKOPOWICZ MAŁGORZATA SIARA AGNIESZKA SIEDLECKA GRAŻYNA, STEGIŃSKA JOLANTA, STRAWIŃSKA DOROTA, SZCZYPIORSKA GRAŻYNA, TRZASKAŁA MAŁGORZATA, WALTERSKI ANDRZEJ, ZBOROWSKA MARZENA
 
ROK 1980
KLASA IV A
WYCH. MGR JANINA SOKOŁOWSKA
ANDRZEJEWSKA LILIANA, CIESZKOWSKA ANNA, D─äBROWSKI TOMASZ, DEMBOWSKI JACEK, DROZD WOJCIECH, GOLIK PIOTR, JANISZEWSKI ANDRZEJ, JUROWSKI PIOTR, K─śPKOWICZ MAREK, KONDRASZEWSKA ANITA, KRASUCKA VIOLETTA, KRAWCZY┼âSKA AGNIESZKA, KRUPA ANDRZEJ, KWA┼ÜNIEWSKI TOMASZ, M─ś┼╗Y┼âSKI MAREK, MIKO┼üAJCZYK EWA, RESSAU GRZEGORZ, RZE┼ÜNIOWIECKI TYMON, SA┼üBUT ANDRZEJ, SKROCKI MAREK, STRAUSS DOROTA, ┼ÜNITKO EL┼╗BIETA, TROJNAR RAFA┼ü, U┼üANOWSKA ANITA, URBA┼âCZYK ÔÇô ZAJ─äCZKOWSKI MACIEJ, WAWRZY┼âSKA BEATA, WEREDA ZBIGNIEW, WIERZEJSKI ANDRZEJ, WI┼ÜNIEWSKI WALDEMAR, ZAKRZEWSKI OSKAR, ZEM┼üA EDYTA

KLASA IV B
WYCH. MGR JANUSZ ROGULSKI
ALEKSIEJCZUK KATARZYNA, BANCERZ ARTUR, B─śBAS BOGUMI┼üA, BRODOWICZ MAGDALENA, CISZEWSKA MAGDALENA, CZARKOWSKI MAREK, DOBROWOLSKI CEZARY, DR─ä┼╗KIEWICZ BEATA, FURCI┼âSKA EWA, GIZI┼âSKA ANNA, GROCHOCKA JOANNA, IWASZCZYSZYN S┼üAWOMIR, JANIKOWSKI W┼üADYS┼üAW, JANKOWSKA JOLANTA, KORYTKOWSKA DOROTA, KRAWCZYK DARIUSZ,KRZY┼╗OWSKI TOMASZ, LAU MARIUSZ, LUDKIEWICZ BOHDAN, MILEWSKI ANDRZEJ, MIODUSZEWSKA IWONA, MIODUSZEWSKA MA┼üGORZATA, MY┼ÜLIWIEC MARIA, ONOPA MAGDALENA, PASEK-PASZKOWSKI PAWE┼ü, PODOBI┼âSKI JAN, RADZIWONKA MARTA, ROSA RENATA, SKAR┼╗YCKA IWONA, SZYD┼üOWICZ ANDRZEJ, TARGOWSKI PIOTR, TR─śBICKA JOLANTA, WODZI┼âSKA DOROTA

KLASA IV C
WYCH. MGR MARIA ROŻAŃSKA-PÓŁTURZYCKA
AMBROZIAK SŁAWOMIR, BONIECKA GRAŻYNA, CZARCIŃSKA ANNA, DOMAŃSKA ZUZANNA, FAJERMAN ANNA, GACYK TADEUSZ, GAWRYSZEWSKA MAŁGORZATA, GÓRNIKOWSKI JACEK, GÓRNIKOWSKI ZBIGNIEW, GÓRSKI MAREK, JANKOWSKA ANNA, KASPEREK TERESA, KEMSKA DOROTA, KOMOROWSKA BARBARA, KOSIŃSKI PAWEŁ,KOSSAKOWSKA IWONA, KOZŁOWSKI LESZEK, KUCZEWSKI TOMASZ, KWIATKOWSKA EWA, KWIATKOWSKA MAŁGORZATA, LUBIENICKI ZBIGNIEW, MURAWSKA HANNA, STANKOWSKA MAŁGORZATA, STOLARCZYK ROBERT, TARGOWSKI MARIUSZ, WOLF TOMASZ, WOSZCZYK JACEK


KLASA IV D
WYCH. MGR JANINA GAWARECKA
BANASIEWICZ JOANNA, CHLEBICKA DOROTA, CHOJNACKA MARLENA, CHOLEWICKI WITOLD, CIEŚLAK ROBERT, CISAK IWONA, CZEKAŁŁO BEATA, ENDLER MICHAŁ, GRUSZKA HANNA, KAWALEC JACEK, KOBIS MARYLA, LIPSKA EWA, MIKULSKI STEFAN, MUSIAŁ LUCYNA, NALEWAJK ANNA, OCHMAN WOJCIECH, ORZECHOWSKA MAŁGORZATA, PARAPURA JERZY, PETYNIAK JADWIGA, PODOBIŃSKI JAN, REPETOWICZ LIDIA, SOBIEŚ MARZENA, STANKIEWICZ PAWEŁ, STOOR KAMIL, WARDYŃSKA ANNA, WARDZIAK KATARZYNA, WOŹNIAK ANNA, ZWIREŁŁO MARZENA

ROK 1981
KLASA IV A
WYCH. MGR ANNA KACZOROWSKA
ANTONIEWSKI TOMASZ, BANA┼Ü KRZYSZTOF, BASIEWICZ WITOLD, CHROMA┼âSKI ZDZIS┼üAW, D─äBROWSKI MARCIN, D─äBROWSKI MAREK, DEMIANIUK MACIEJ, DYMI┼âSKI PIOTR, GOLONKA ADAM, GROMAN ROBERT, GRZ─śDZI┼âSKI PIOTR, HORWATT ÔÇô BO┼╗YCZKO TOMASZ, JAWORSKI JANUSZ, KACPROWICZ S┼üAWOMIR, KALINOWSKI JAROS┼üAW, KARWAT KRZYSZTOF, KU┼ÜMIERCZYK WITOLD, ┼üUCZKIEWICZ JACEK, MICHALSKI JAKUB, MODRZEWSKI ANDRZEJ, MILCZAREK GRZEGORZ, P┼üACZKOWSKI GRZEGORZ, SKROCKI ROBERT, S┼üAWI┼âSKI PIOTR, ZIELI┼âSKI DARIUSZ, ZOSOWSKI JACEK

KLASA IV B
WYCH. MGR GRA┼╗YNA BRODA
DOBROWOLSKI PIOTR, DRABAREK ROMUALD, GOS RENATA, GRZYWACZ KRZYSZTOF, JANKOWSKI MARCIN, KACZOREK TOMASZ, KARBOWIAK MAGDALENA, KĄKOLEWSKI PIOTR,KLOSS MARIOLA, KŁOSIŃSKA HANNA, KOBYLSKA MAŁGORZATA, KOCHANOWICZ KRZYSZTOF, KUCHARSKA MAŁGORZATA, KUCZERISZKA GRZEGORZ, MARCINOWSKA BEATA, MATUSZCZAK ADAM, MILCZAREK SŁAWOMIR, MUZYLAK JOANNA, NALEWAJKO MAREK, NAWROCKA JOANNA, NOGAJ MARIA, OPOLSKA BARBARA, ORZECHOWSKI PAWEŁ, RUDZKA MAŁGORZATA, TAŁAŁAJ JOANNA, WANGRAT DOROTA, WIŚNIEWSKA IWONA, WITOWSKI JANUSZ

KLASA IV C
WYCH. MGR FRANCISZKA M─ś┼╗Y┼âSKA
BANACHOWICZ IWONA, BASZANOWSKI MAREK, CHOMKA S┼üAWOMIR, CZUBEK PIOTR, DOBKOWSKI ANDRZEJ, FELLMANN EL┼╗BIETA, GONERA MAREK, IWANEJKO MARTA, JAB┼üO┼âSKI PIOTR, JAROSIEWICZ URSZULA, KLUKOWICZ BEATA, KRAWCZYK ANNA, KUBASZEWSKI MACIEJ, LEWANDOWSKI PAWE┼ü,LUBRA┼âSKA MAGDALENA, ┼üAZOWSKA EWA, MIGDAL EL┼╗BIETA, MILCZAREK JOLANTA, MIRECKA BEATA, M┼üYNARSKA BEATA, NARTOWSKI PIOTR,NOWAK DOROTA, PASIAK IRENA, PACHOLSKA KATARZYNA, RO┼ÜKIEWICZ ALINA, S─śDEK GRZEGORZ, SOCHACKI PAWE┼ü, STUPA┼üKOWSKI MAREK, SZCZ─śSNY BOGDAN, TREMESKI ANDRZEJ, TRZASKOWSKA ANNA, WI─äCEK PIOTR, WOJDA MARIA, WR├ôBLEWSKA BEATA, ZAJ─äCZKOWSKI JACEK

KLASA IV D
WYCH. MGR MARIA BIŁOBRAN
A┼üASZEWSKI ROBERT, CHR─śBA┼üA DARIUSZ, CZUBA MA┼üGORZATA, GA┼üWA BARBARA, G┼üADYSZ MARZENA, HORNIK DOROTA, KAROLKIEWICZ HANNA, KOROBKIEWICZ WALDEMAR, KORSAK MICHA┼ü, KO┼ÜCIUSZKO GRA┼╗YNA, KRAUZE ANNA, KRAWCZAK ANNA, KUBI┼Ü TOMASZ, KULICKA MA┼üGORZATA, KULIKOWSKI PIOTR, LECHOWSKA LIDIA, LEWANDOWSKA BEATA, LEWCZY┼âSKI JERZY, MICKIEWICZ AGNIESZKA, KRASUCKA BO┼╗ENA, NAPI├ôRKOWSKA DOROTA, OLSZEWSKA MAGDALENA, RAMEL ANNA, ROGALA JACEK, R├ô┼╗YCKI KONRAD, SEMENOWICZ TOMASZ, SIDORYK KATARZYNA, SIESS GRZEGORZ, STA┼âCZAK AGNIESZKA, STA┼âCZAK IWONA, STELMACH EL┼╗BIETA, WOSZCZY┼âSKI JERZY, GRZYWACZ KRZYSZTOF, ZAJKOWSKA EWA

ROK 1982
KLASA IV A
WYCH. MGR ZOFIA KUCHNA
BACHOREK ZBIGNIEW, BAJ RENATA, BASISTA BEATA, BREJNAKOWSKA WIOLETTA, DOMIŃSKA EWA, DZIUBA LESZEK, EKIERT AGNIESZKA, GACYK MACIEJ, GRZELCZAK MARIOLA, JADCZAK CEZARY, JARYMOWICZ MARIUSZ, JASZCZYŃSKI ANDRZEJ, JUREK PIOTR, KOCIELNIK MAREK, KOWALSKA MAŁGORZATA, LESZ SŁAWOMIR, LUSAWA KINGA, ŁYSAKOWSKI PAWEŁ, MALCZUK MAŁGORZATA, MICHALSKA MARIOLA, MOCZYDŁOWSKI PIOTR, NIEBOREK DOROTA, OLCZAK PIOTR, PIETRAS JOLANTA, REJMAN ROBERT, SAS MACIEJ,SEMENIUK TOMASZ, SYPUŁA AGATA, SZCZEPAŃSKI ROMAN, WIECZOREK ALICJA, WIELGO RENATA, WYSZECKA EWA

KLASA IV B
WYCH. MGR JOANNA WOLFRAM
BARAN PAWEŁ, BARAŃSKI JACEK, BORUCKI JAROSŁAW, BRYCH KONRAD, BUBAK ARTUR, CYGAŃSKI TADEUSZ, DOBRZAŃSKI ANDRZEJ, DYMKOWSKA IZABELA, DYNIA BOGDAN, GŁÓD BOGUSŁAW, GROCHOWSKA ANNA, JAKUBCZAK BEATA, KACZMARSKI MAREK, KASEJA MAREK, KŁYS PIOTR, KRUPICZ DARIUSZ, KUTA MAREK, LASKOWSKA BEATA, LASKOWSKA ELŻBIETA, LEŚNIAK WIESŁAW, PASZYC ANETA, PĄTEK WOJCIECH, REGULSKI BOGUSŁAW, SOSNOWSKI JACEK, SZACHNOWSKI ROBERT, WASZKIELEWICZ ARTUR, WENCEL TOMASZ, ZDZIEBŁOWSKI PAWEŁ
 
KLASA IV C
WYCH. MGR HALINA SZYMAŃSKA
DOBJASZ KATARZYNA, DOMINIAK EWA, FABIJANIAK JOANNA, GAŁAJ JOANNA, GAŁĄZKIEWICZ URSZULA, GRĄTKIEWICZ GRAŻYNA, JAŚKIEWICZ HANNA, JESIONKIEWICZ DOROTA, KOMOROWSKA EWA, KRAJEWSKA ANNA, KRAJEWSKA BEATA, KROPIŃSKI JAKUB, LEPIANKO TERESA, LICHNIAK BEATA, ŁOBODZIŃSKA MAŁGORZATA, MAUER MAŁGORZATA, MOŻDŻYŃSKI GRZEGORZ, NACZAS PIOTR, OŻÓG JOANNA, PASZKOWSKI MARCIN, PETRYKOWSKA DOROTA, POMIANOWSKA JOANNA, PRZEORSKI PIOTR, PUSZKA KRZYSZTOF,SIWA TOMASZ, SKRZYNECKA DOROTA,STANISŁAWEK ALDONA, TEREBIŃSKI SŁAWOMIR, WIĄCEK GRAŻYNA, WIERZEJSKA ANNA, ZDUŃCZYK URSZULA,

ROK 1983 
KLASA IV A
WYCH. MGR ANNA KACZOROWSKA
(I-III MGR GERTRUDA SUGAJSKA)
BARA┼âSKI MARIUSZ, BARTNIKIEWICZ LESZEK, BOCHENEK TOMASZ, CHRZANOWSKI JACEK, CIE┼ÜLI┼âSKA DOROTA, CZOSNYKA JAROS┼üAW, CZY┼╗EWSKA AGNIESZKA, DOMA┼âSKI S┼üAWOMIR, DR─äG MARIUSZ, HOFMAN TOMASZ, IZDEBSKI JACEK, JANIK MARIUSZ, KASPRZYCKA KINGA, KOZ┼üOWSKI ROBERT, KRAMEK AGNIESZKA, KRAWCZYK ADAM, KR├ôLAK PAWE┼ü, ┼ü─äCZY┼âSKA DOROTA, MAJEWSKI PIOTR, MA┼üKOWSKA MONIKA, MISIURA MARIA, OBUCHOWICZ ADRIAN, OTR─śBSKI KRZYSZTOF, PALACZ MARCIN, SZYMANKIEWICZ ROBERT, WAKER ROBERT, WOJEW├ôDZKA EWA, WOSZCZY┼âSKA KATARZYNA, W├ôJCIK WALDEMAR

KLASA IV B
WYCH. MGR LUCYNA DŁAWICHOWSKA
BAJERA M┼üGORZATA, BORUCKA AGATA, CERYNGIER EWA, CHMIELEWSKA KATARZYNA, CHOCHLEWICZ MARTA, CIECHO┼âSKA MA┼üGORZATA, CZAJKA HALINA, D─śBSKA BEATA, GESSEL MAGDALENA, G├ôRECKA MAGDALENA HORSZCZARUK DARIUSZ, JA┼âCZYK KATARZYNA, J─śDRZEJAK DARIUSZ, KULIKOWSKA DOROTA, LESIAK EWA, ┼üO┼â S┼üAWOMIR, MIERZEJEWSKA BEATA, PIETRANIK DOROTA, PORADA MICHA┼ü, ROGULSKI MARIUSZ, ROGUSKI DARIUSZ, STAJSZCZAK ARKADIUSZ, SWACZY┼âSKA EL┼╗BIETA, ZAWISTOWSKA MARZENA

KLASA IV C
WYCH. MGR JANINA GAWARECKA
BIEGANOWSKI PAWEŁ, GROCHAL MARZENA, KOMARADZKA JANINA, KOWALSKA AGATA,KUBICKA KATARZYNA, KWIECIEŃ IWONA, ŁOBODZIŃSKA MAŁGORZATA, NOWAKOWSKA MAŁGORZATA, PAWŁOWSKA ELŻBIETA, POMIRSKA MARZENA, PYJOR GRZEGORZ, RUCIŃSKA KARINA, STRZESZEWSKA MAŁGORZATA, SZERSZEŃ MICHAŁ, TWAROWSKA ANNA, WASZCZAK MAŁGORZATA, WITKOWSKA MAŁGORZATA

ROK 1984

KLASA IV A
WYCH. MGR JANINA SOKOŁOWSKA
APPEL WOJCIECH, BRZEZIŃSKA BEATA, CHMIELIŃSKA EWA, CIANARA MAREK, DMOWSKI ARTUR, DOBRZENIECKA ELIZA, GLADYSZ ANNA, JANKOWSKI MICHAŁ, JASIŃSKA WIOLETTA, KOZUBOWSKI MARCIN, KULESZA BARTŁOMIEJ, LESZCZYŃSKI DARIUSZ, LEŚNIAK ANNA, ŁASKA PIOTR, PASZKOWSKI ROBERT, SAWICKA BEATA,SIWEK MONIKA, SZANIAWSKA AGNIESZKA, SZCZEPAŃSKA MONIKA, SZOŁUCHA MARCIN
 
KLASA IV B
WYCH. MGR JADWIGA PIÓRKOWSKA
BAREJ KRZYSZTOF, BEDNARCZYK AGNIESZKA, BEDNARKIEWICZ JOANNA, DOBOSZY┼âSKA BO┼╗ENA, GROCHOWSKA MONIKA, JAGIE┼ü┼üO EL┼╗BIETA, JAKUBOWICZ ANNA, KAJZER ARTUR, KALKHOFF MARCIN, KASSENBERG S┼üAWOMIR, LESZCZUK MA┼üGORZATA, LISIK PRZEMYS┼üAW, LUBRA┼âSKA EWA, MARCHEWKA ARTUR, NOWAK KATARZYNA, O┼ÜKA CEZARY, PARYS JOLANTA, PI─äTKOWSKA ILONA, PIETKIEWICZ WITOLD, REINSTEIN MACIEJ, S─śK JOANNA, WAWRYSZCZUK ANNA, WIDLAK BEATA, WIELOWIEYSKA TERESA, ZABOROWSKA EL┼╗BIETA, ZBARACKA ANITA

ROK 1985
KLASA IV A
WYCH. MGR FRANCISZKA M─ś┼╗Y┼âSKA
ANTOLAK JANUSZ, BAGI┼âSKI MACIEJ, BOCIANOWSKA MA┼üGORZATA, BO┼╗YM EL┼╗BIETA, BRUCHWALD MAREK, CHODKIEWICZ KRZYSZTOF, JANUS WALDEMAR, J─śDRZEJAK PIOTR, KACPROWICZ AGATA, KACZY┼âSKA EL┼╗BIETA, KANIEWSKA DANUTA, KIE┼üEK KRZYSZTOF, KO┼ÜCIUSZKO TADEUSZ, KRAWCZYK PIOTR, KRUSZEWSKI KRZYSZTOF, LODZI┼âSKI KRZYSZTOF, OK┼üOT MICHA┼ü, OKNINSKI KRZYSZTOF, PIASECKA ANNA, SYSKOWSKI RAFA┼ü, WASZKIELEWICZ RAFA┼ü

KLASA IV B
WYCH. MGR ANNA JASIŃSKA
CUSZLAG JAKUB, G├ôRECKA AGATA, HEYBOWICZ KATARZYNA, JARZYMOWSKA AGNIESZKA, KASPEROWICZ MARIA, KOMSTA ÔÇô GANCZEW MAGDALENA, MANTEY MA┼üGORZATA, MIERNIK URSZULA, MIZURA IZABELLA, M┼üYNARSKA HANNA, NOWOTNIAK ANNA, PA┼âKOWSKI PAWE┼ü, PIWOCKA MA┼üGORZATA, STA┼âCZAK KATARZYNA, TOMALSKI LESZEK

KLASA IV C
WYCH. MGR MARIA BIŁOBRAN
BAGATELA BOGDAN, BARY┼üKIEWICZ BEATA, BUDZICKA JOANNA, CHASZCZEWSKI KRZYSZTOF, DRZEWICZ ANNA, GUDANOWICZ AGNIESZKA, JANKOWSKI KRZYSZTOF, JANOWSKA JULITTA, J─śDRZEJEWSKA BEATA, KLEPAD┼üO ADAM, KLOZE JOANNA, LASKOWSKA ANNA, NAKIELSKA BEATA, PAJ─äK KATARZYNA, PIETRASIK AGNIESZKA, PLAK TOMASZ, RATAJ IZABELA, REMBEK ANNA, SOPUCH BEATA, SZYMA┼âSKA ANNA, TULI┼âSKA JOANNA, TYC MICHA┼ü, WITAKOWSKA MONIKA, WSZO┼üA AGNIESZKA

ROK 1986
KLASA IV A
WYCH. MGR AUGUSTYNA CIESZKOWSKA
GÓRA DANIEL, GRAFF DARIUSZ, JABŁOŃSKI PAWEŁ, KACPERSKI PAWEŁ, KOWALSKI MAREK, KWIATKOWSKI MAREK, MACIEJEWSKI CEZARY, MALEC PIOTR, PAWŁOWSKI RAFAŁ,PESZKO ANDRZEJ, RADOMSKI CEZARY, SMOLARCZYK JAROSŁAW, SUWAŁA AGNIESZKA, TRYNK MICHAŁ, WAL PAWEŁ, WASZKIELEWICZ RAFAŁ, WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF, WOCHNA BORYS, ZALEWSKI HUBERT

KLASA IV B
WYCH. MGR MARIA RÓŻAŃSKA-PÓŁTURZYCKA
ADAMSKA NATALIA, BAGIŃSKI MACIEJ, CHOMICKI PAWEŁ,DYMIŃSKI TOMASZ, EJCHORSZT WŁODZIMIERZ, HORSZCZARUK JACEK, GÓRECKA AGATA, JARZĄBEK KATARZYNA, JARZYMOWSKA AGNIESZKA, JANUS WALDEMAR, KORDALEWSKA JOANNA, MOLISAK BOŻENA, PLASKOTA CEZARY, RUCIŃSKA MAŁGORZATA, RYBARCZYK EWA, SAŁASIŃSKA IWONA, SZYMCZAK MAŁGORZATA, ŚRODA KRZYSZTOF, TRUSZEWSKA MAŁGORZATA, WITCZAK MONIKA, ZAWADZKI ARTUR

KLASA IV C
WYCH. MGR JOANNA WOLFRAM
ANIPARE ELIEEN, BAZU┼üKA ILONA, B─äBA AGNIESZKA, BYZDRA MACIEJ, DEMBICZ KATARZYNA, G─äSIOROWSKA MONIKA, GRABI┼âSKA JOLANTA, HABRAJSKA RENATA, HARTRMAN BEATA, KASZUBA EWA, KORNELI IWONA, KOWALCZYK ROBERT, KR├ôL ANNA, LOGA DANUTA, MA┼üUJ MARZENA, P─äCZKIEWICZ MICHA┼ü, RODA┼âSKA AGNIESZKA, RZEWUSKA JUSTYNA, SKRZYP PIOTR, ST─śPIE┼â PIOTR, TUSZY┼âSKA AGNIESZKA, URZYKOWSKI TOMASZ, WAWROWSKA BEATA, ┼╗MUDZI┼âSKI ANDRZEJ


ROK 1987
KLASA IV A
WYCH. MGR ANNA KACZOROWSKA
APPEL ANDRZEJ, DYMEK MAŁGORZATA, GÓRSKI PRZEMYSŁAW, HARENŻA MICHAŁ, KALISIAK ANNA, KAMIŃSKI PIOTR, KAZIMIERCZAK JOANNA, KITLIŃSKA BOŻENA, KOMOROWSKI ANDRZEJ, KONARZEWSKI PIOTR, KULCZYCKI PIOTR, MORYS MAJA, OSIECKA MAŁGORZATA, PIEROŻYŃSKA LUCYNA, RUSECKI PIOTR,STOYKOV JANE, ŚNITKOWSKI MACIEJ, TUSZYŃSKI JAROSŁAW, ,WYPORSKI JANUSZ, ZAKRZEWSKA KATARZYNA

KLASA IV B
WYCH. MGR JANINA GAWARECKA
BIDIUK PAWE┼ü, BYKOWSKA MA┼üGORZATA, CHMIELIK LECHOS┼üAW, JARECKA HANNA, KALINOWSKI TOMASZ, KLUCZY┼âSKA MA┼üGORZATA, KO┼üACZKOWSKI KRZYSZTOF, KOMARADZKA ALINA, KOWOL GRZEGORZ, NOWAK AGNIESZKA, NOWAK RENATA, OLECHOWSKA KATARZYNA, PERKOWSKA AGNIESZKA, P─śCAK TOMASZ, JOLANTA

KLASA IV C
WYCH. MGR MARIA BIŁOBRAN
BIGOS KATARZYNA, BONIKOWSKI RYSZARD, BUJARSKI PAWE┼ü, CHMIEL IZA, CICHOCKI MAREK, CYBULSKI TOMASZ, CZAK-┼╗UKOWSKI MAREK, DULI┼âSKA BEATA, GA┼âSKA MA┼üGORZATA, GORZKIEWICZ ANNA, GROCHOWSKI TOMASZ, GRUDOWSKA IWONA, K─äDZIELA ROBERT, KOZIERADZKI MICHA┼ü, KRUK MONIKA, LENARCZYK IWONA, MARCINIAK JAROS┼üAW, MAZURKIEWICZ PRZEMYS┼üAW, MIELCARZ MONIKA, OKNI┼âSKIMAREK, OLSZEWSKI MARCIN, PIECHOCKA MARZENA, PINDOR AGNIESZKA, PIOTROWSKA GRA┼╗YNA, P┼üACZOWSKA ANNA, PRZYBYSZ BEATA, REGMUNT ANDRZEJ, R─śBALSKA BEATA, RYNIEWICZ MA┼üGORZATA, SK┼üADNIK MONIKA, STANKIEWICZ MACIEJ, WADECKA MIRELA, WASIAK ANITA, WASZAK JACEK, ZWOLI┼âSKI PIOTR

KLASA IV D
WYCH. MGR AGNIESZKA PUCHAŁA
BOSIACKI ADAM, CIESIELSKA KATARZYNA, DRABAREK RENATA, JAŚKIEWICZ KATARZYNA, KUR KATARZYNA, ŁABUSIEWICZ BEATA, MARCHEL AGNIESZKA, MURZA DOROTA, NICYFOR ANNA, NOWAK VIOLETTA, OLSZEWSKI MIKOŁAJ, PIOTROWSKA KINGA, ROBAKOWSKA MAGDALENA, ROSŁOŃSKA AGNIESZKA, SKROŃSKA DOROTA, SZANIAWSKA JOANNA, SZCZYPIŃSKA MAGDALENA, TREJNIS MARZENA, WASILEWSKA AGNIESZKA, WIECZOREK MAŁGORZATA, WIERZBICKA DOROTA, WOŹNIAK MICHAŁ, WYPYCH PAWEŁ

ROK 1988
KLASA IV A
WYCH. MGR HALINA SZYMAŃSKA
BANASIK PIOTR, CHMIELIK IRENEUSZ, FLOREK PAWE┼ü, G├ôRSKA ANNA, HENRYCH TOMASZ, KALI┼âSKA GRA┼╗YNA, KANABRODZKA JUSTYNA, KLIMASZEWSKA KATARZYNA, KOZDRA BEATA, KRYSPEL MARTA, LE┼ÜNIOWSKA IWONA, MICHA┼üOWSKI BART┼üOMIEJ, MISZCZYK MAGDALENA, ML─äCKI S┼üAWOMIR, MOSZUMA┼âSKI PAWE┼ü, PAKSZYS CHRISTIAN, PRUSKI TOMASZ, SKRZYPECKA EWA, SOBCZAK S┼üAWOMIR, SZCZ─ś┼ÜNIAK ANDRZEJ, ┼ÜWITALSKI JACEK, WITAK ANNA, ZACHARCZUK AGNIESZKA, ZACHARCZUK BEATA

KLASA IV B
WYCH. MGR EL┼╗BIETA STAGROWSKA
DZIENISZEWSKA BEATA, FIJAŁKOWSKA KATARZYNA, GÓRKA MAGDALENA, JABŁOŃSKA EWA, JANOWSKA LILLA, KILAR BEATA, ŁASAK AGATA, ŁUBEK MARIUSZ, NIEMCZAK EDYTA, NOWAK KARINA, PIOTROWSKA BEATA, PRZYBYLSKA MAŁGORZATA, RACKA IWONA, ROSTEK JOANNA, RYBA TOMASZ, SIERADZKA BEATA, SKRZYP AGATA, SZCZEBLEWSKI ADAM, TARNAWSKI MICHAŁ, WYSOCKA DAGMARA, ZAWADZKI PIOTR, ZIELONY AGATA


KLASA IV C
WYCH. MGR MARZENA ZYKUBEK
BELTER JOANNA, BONIS┼üAWSKA JOANNA, CHOMENTOWSKA IZABELA, CYBUCH IGA, DOBRAKOWSKA MONIKA, DROPIA DOROTA, DYLEWSKA AGNIESZKA, GADOMSKA ANNA, GODLEWSKA MONIKA, GODOROWSKA DOROTA, GRZEJSZCZAK MA┼üGORZATA, GUZ AGNIESZKA, JASTRZ─śBSKA IWONA, LIPSKA MIROS┼üAWA, MROCZEK EWA, OLSZOWY KATARZYNA, SOLECKA KATARZYNA, SZEWCZYK BARBARA, SZOSTAK BEATA, ┼ÜMIGIELSKA BEATA, TRZASKA BLANKA, WO┼üOWICZ JOANNA, WORONOWICZ MARTA, ZAUNAR MAGDALENA, ┼╗EBROWSKA KATARZYNA

KLASA IV D
WYCH. MGR EL┼╗BIETA KAWECKA
BROMA KAMILA, BUŁACIŃSKA KATARZYNA, CYLKE MARTA, CZEMPIK DOROTA, EKNER IWONA, GOLUCH BEATA, GOŹDZIEWSKA JUSTYNA, HORECKA AGATA, JOŃCA PAWEŁ, KOBYLAREK ANNA, KOMÓR WOJCIECH, KOWALCZYK MICHAŁ, KRYSZTASZEK DOROTA, ŁUKASZEWICZ DOMINIKA, NAROŻNIK PIOTR, OKINE LUCY, PIĄTKIEWICZ ANDRZEJ, POLKOWSKI ANDRZEJ, PRUSACZYK DOROTA, ROGULSKI WOJCIECH, RYBIŃSKA AGNIESZKA, SMOLAK AGNIESZKA, SNOPEK GERARD, SOBALA BARTŁOMIEJ, SOBOLEWSKA ANNA, STOCKI PIOTR, WAJSZCZYK TOMASZ, WILK LESŁAW, WOŹNIAK JOANNA, ZATYKA WOJCIECH


ROK 1989
KLASA IV A
WYCH. MGR FRANCISZKA M─ś┼╗Y┼âSKA
ARNOLD BARTŁOMIEJ, CHABIERA MAGDALENA, CYGANIEWICZ RYSZARD, CZYŻEWSKA LIDIA, ERLICH FILIP, GAJKOWSKI TOMASZ, GAWRYSZEWSKA MAGDALENA, GUMOLA PIOTR, KOCHMAN MARCIN, KOŁAKOWSKI ŁUKASZ, KOPCZYŃSKI KAROL, KUCIŃSKI JACEK, KULICKA JUSTYNA, KWASIBORSKI PAWEŁ, LENDAS IZABELA, MUCHA ANNA, NOWOSIELSKIMACIEJ, OSMOLAK BEATA, PIĄTKOWSKA IZABELA, PIETRANIK MIROSŁAW, PÓŁTORAK KATARZYNA, STODOLSKA MONIKA, SYSKA KINGA, SZAŁAJSKA KATARZYNA, TERPIŁOWSKI JACEK, WALAS SEBASTIAN, ZAKRZEWSKI STEFAN, ZAMIELA ARKADIUSZ, ZAWISTOWSKI TOMASZ

KLASA IV B
WYCH. MGR DOROTA HOFMAN
BANASIK ALEKSANDRA, BU┼üATOWICZ ARTUR, BURZY┼âSKI NORBERT, D─äBROWSKA EWA, DRO┼╗D┼╗ WITOLD, GERLACH KATARZYNA, GRYCIUK BEATA, IWI┼âSKI JACEK, JASI┼âSKA MAGDALENA, KASPEROWICZ BEATA, KOZ┼üOWSKA DOROTA, KRASNOD─śBSKA BEATA, LEWI┼âSKI RAFA┼ü, ┼üADA JERZY, ┼üYSIAK TOMASZ, MATECKA ANNA, NOWAK PAWE┼ü, NOWOWIEJSKI DARIUSZ, OLECHOWSKI FILIP, PILAREK AGNIESZKA, RAJCHEL BEATA, RUSINOWSKI PAWE┼ü, SIECZYCH AGATA, SKOCZEK MAGDALENA, TOPCZEWSKA EDYTA, WILKOSZEWSKI JACEK

KLASA IV C
WYCH. MGR JADWIGA PIÓRKOWSKA
ABRAMOWICZ ELŻBIETA, BARTCZAK BENITA, BIELIŃSKA AGNIESZKA, BIELIŃSKA ILONA, BURDZIAK JOANNA, CHĄDZYŃSKA BEATA, DOLEGA IWONA, GRABOWSKA BEATA, KAMELA PAWEŁ, KAMIŃSKA ANNA, KOWALCZYK AGNIESZKA, KRAJEWSKA KATARZYNA, KRAWCZYŃSKA MONIKA, KRÓLAK CEZARY, LATOSZEK ALICJA, MARSZENIUK AGNIESZKA, MYŚLIWIEC ANNA, OKTABA AGNIESZKA, OLEWNICZAK SYLWIA, OLSZEWSKI WOJCIECH, PAWŁOWSKI PIOTR, ROCKA AGNIESZKA, ROGUSKI PIOTR, RUBINOWSKA HANNA, RUSZCZYŃSKA AGNIESZKA, RYBICKI ADAM, SMALSKA ANNA, SMORAWIŃSKA AGNIESZKA, SZADUJKIS GRZEGORZ, SZCZEPANIAK AGNIESZKA, WALKOWSKA KATARZYNA, WINNIK EWA, WYRWA EDYTA, ŻELICHOWSKI RYSZARD

ROK 1990
KLASA IV A
WYCH. MGR FRANCISZKA M─ś┼╗Y┼âSKA
BARON KATARZYNA, BILSKI RADOS┼üAW, BOROWSKI ANDRZEJ, BUDZICKA MA┼üGORZATA, GRAFF JOANNA, JAB┼üONOWSKA AGNIESZKA, JANDURA SABINA, JARKIEWICZ MARCIN, KOZ┼üOWSKI MARCIN, KULESZA JAROS┼üAW, KWASIBORSKI MACIEJ, LIZURAJ DARIUSZ, LORENC MICHA┼ü, MIERZANOWSKA DOROTA, NO┼╗YNSKI KRZYSZTOF, PILCZUK IZABELA, PUDE┼üKO ANNA, RADKOWSKA EWA, SZCZ─śSNA DOROTA, TABERSKI PAWE┼ü, WI─śCKOWSKI MARCIN, ZAJ─äC MACIEJ

KLASA IV B
WYCH. MGR EWA PILLARDY
DOBRZA┼âSKA AGNIESZKA, DOM┼╗A┼ü TOMASZ, GURANOWSKI TOMASZ, JAGIE┼ü┼üO DOMINIK, JAKONIUK IGOR, KA┼üUSKA MA┼üGORZATA, KIELMEL IZABELA, LANGNER SYLWIA, MACHA┼üA MAGDALENA, P─śDZIAK BEATA, PRZYBYSZ AGNIESZKA, SIKORSKA KATARZYNA, SZOSTEK MAGDALENA, TERMENA EWA, TORBUS JULIUSZ, TRACZ DOROTA, WALEWSKI MARCIN, ZAG├ôRSKA EDYTA, ZIELI┼âSKI PIOTR, ZI├ô┼üKOWSKA ANNA, ┼╗AK AGNIESZKA

KLASA IV C
WYCH. MGR JOANNA WOLFRAM
BĄKOWICZ ANNA, BUZUK KATARZYNA, FUK KINGA, GAŁĄZKA BOŻENA, IWIŃSKI JACEK, JABŁOŃSKA MARTA, KAKOWSKA MONIKA, KAMIŃSKI RAFAŁ, KOCHAŃSKA IRMINA, KRZYCZKOWSKA JOANNA, KUNA AGNIESZKA, LUŚTYK MARCIN, MELAK KRZYSZTOF, MICHALSKA MAŁGORZATA, MIEDZIŃSKA IWONA, MURZYNOWSKA IZABELA, NORBERCIAK EDYTA, PAJĄK MAŁGORZATA, PASZKOWSKI ROBERT, PAWELSKA KATARZYNA, PIETRZAK MAŁGORZATA, PLEWA AGNIESZKA, REMBEK DANUTA, ROGALSKA KATARZYNA, ROSKOSZ LAURA, SKAŁORZYŃSKI MICHAŁ, ŚLIWIŃSKA IWONA, WASILJEW TOMASZ, WRÓBLEWSKA ANNA, ZIAJA SŁAWOMIR, ŻEBROWSKA BARBARA

ROK 1991
KLASA IV A
WYCH. MGR MARIA BIŁOBRAN
BURCHORD AGNIESZKA, CIASTO┼â GRZEGORZ, DUBICKA ANNA, FRIESKE AND┼╗ELIKA, IMBIEROWICZ MAGDALENA, JESKE AGNIESZKA, KIE┼üCZEWSKI PIOTR, KO┼ÜMIDER MAGDALENA, KRAWCZYK PAWE┼ü, KUCI┼âSKA MONIKA, LE┼ÜNIKOWSKA EL┼╗BIETA, LITAWA JOANNA, LITWIN ÔÇô STASZEWSKA MA┼üGORZATA, ┼üOJEK ANNA, ┼üUKAWSKA AGNIESZKA, MACIAK TOMASZ, MICHA┼üOWSKA EL┼╗BIETA, RASZEWSKI ROMAN, SADOWSKI ARTUR, WILCZY┼âSKA IWONA, WIRKOWSKI KONRAD, WOLSKA ANNA, WOLSKI ARKADIUSZ, WRZOSEK MAGDALENA, ZROBEK ARTUR

KLASA IV B
WYCH. MGR JANINA GAWARECKA
BOBOWSKA LAURA, CHODNICKA ILONA, GAJ PIOTR, JANKOWSKA EWA, KRASUSKA AGNIESZKA, LEHR ÔÇô SP┼üAWI┼âSKA PATRYCJA, ┼üOPIE┼âSKA ANNA, ┼üYPACEWICZ DOROTA MACKIEWICZ IZABELA, MADZIARZ MARCIN, MAS┼üOWSKA IZABELA, MILEWSKA ANNA, ORKWISZEWSKI GRZEGORZ, ORLIK AGNIESZKA, PA┼ÜKO KATARZYNA, PASZKOWSKA LUIZA, PIEKAREK TADEUSZ, SK├ôRZEWSKA IRENA, SMODEREK MACIEJ, SZAMBORSKA IZABELA, TULIN MARZENA, WYSOCKA JOANNA

KLASA IV C
WYCH. MGR ANNA ZAPYŁKIN-ROGALSKA
BARTCZAK PIOTR, BEREZOWSKI MICHAŁ, BIEŃKOWSKA OLGA, BORUTA IZABELA, CIĄGLIŃSKI ADRIAN, CICHOŃSKA EDYTA, DĄBROWSKI MACIEJ, GELO AGNIESZKA, GRZYBOWSKI MARCIN JARZĄBEK ANITA, KAPICH KRZYSZTOF, KOBYLIŃSKA JOANNA, KOCIOŁKOWSKA EWELINA, KOŁODZIEJSKI PIOTR, KRYSZKIEWICZ MAGDALENA, KUŚMIERCZYK ANNA, LIEBERT KARINA, LISZEWSKA DOROTA, MAŁKOWSKA MAŁGORZATA, MIEDZIANOWSKI WITOLD, MOSZCZYŃSKI RADOSŁAW, OSIK AGNIESZKA, PLEWICKI MARCIN, PONIATOWSKA IZABELA, ROGOWSKA KATARZYNA, ROSZKOWSKA SYLWIA, SARNOWSKA MALINA, ŚLIWOWSKI PIOTR, WAŁEK PIOTR, WODZINOWSKA PAULINA, WOŹNIAK JOANNA, ZIÓŁKOWSKI PAWEŁ

KLASA IV D
WYCH. MGR ANNA OWCZARCZYK
BORKOWSKA IWONA, DOWNAR ANNA, DUDZIŃSKA JOANNA, FRONCZAK EWA, GAWŁOWSKA IWONA, GAWRYSIAK KATARZYNA, GÓRA MICHAŁ, GROMAN JOANNA, HANCKE PIOTR, LICHOSIK MARCIN, MAŁKIEWICZ RADOSŁAW, MAŃKOWSKI KRZYSZTOF, MILCZEWSKA IRENA, MRÓWKA AGNIESZKA, NIKONOROW ANNA, PUŁAWSKI MARCIN, REDYS AGNIESZKA, SŁUPECKA MARTA, TARNOWSKI ANDRZEJ, WOCIAL DANIEL, WOJNIAK JOANNA

ROK 1992
KLASA IV A
WYCH. MGR EL┼╗BIETA STAGROWSKA
BACHOREK KRYSTYNA, BARTMAN KATARZYNA, BEREK PIOTR, BIELSKA KATARZYNA, BOROWSKA JOANNA,BURACZEWSKI ADAM, CZARNECKI MICHA┼ü, DANIELSKA MONIKA, DOM┼╗A┼ü ANNA, GARBARCZYK MA┼üGORZATA, GOLNOWSKI MACIEJ, GRYGORUK KATARZYNA, KACZOR TOMASZ, KILAR MA┼üGORZATA, KLIMKOWSKI KONRAD, KRUPI┼âSKA ANNA, KRYSZKIEWICZ LESZEK, LASSOTA MARYNA, LESZCZY┼âSKA EWA, MAJEWSKA ANNA, MARKOWSKI PIOTR, NIEWIADOMSKI MARCIN, PIELA PAWE┼ü, PRUS MARTA, STEFA┼âSKA AGNIESZKA, ST─śPIE┼â JANUSZ, SUPERNAK WIOLETTA, WENKA PRZEMYS┼üAW, WR├ôBEL MONIKA, ZAPENDOWSKA KATARZYNA

KLASA IV B
WYCH. MGR HALINA SZYMAŃSKA
BEDNAREK MONIKA, BUDKOWSKI SEBASTIAN, BUKOWIŃSKA KATARZYNA, CHMIELEWSKI BARTŁOMIEJ, CICHOSZ JACEK, GÓRSKI TOMASZ, GRAMEK EDYTA, GRZESICZAK ŁUKASZ, HELIŃSKA MARLENA, JADACH DOROTA, JAKUBOWSKI MACIEJ, JASIŃSKI MARCIN, KOCEMBA KATARZYNA, KRAUS ADAM, LEJA JACEK, LENART LIDIA, ŁYSAKOWSKI TOMASZ, MAKARSKI WOJCIECH, NOSSARZEWSKI ŁUKASZ, ONYSIAK ANDRZEJ, PARAFINIUK ANDRZEJ, PILAREK MARTA, PLASOTA MONIKA, SKRZYPCZAK IZABELLA, SŁAWIŃSKI PAWEŁ, STEFANIAK ANETA, SULBIŃSKA MARZENA, SZCZYPIORSKA MARTA, SZELĄGOWSKA BEATA, SZYMCZYK BEATA, ŚLIWA KATARZYNA, TRAWIŃSKA ANDŻELIKA

KLASA IV C
WYCH. MGR EL┼╗BIETA KAWECKA
BAZYLCZYK AGNIESZKA, CICHECKA KATARZYNA, DANIEL JACEK, DANIELEWSKA AGNIESZKA, DORNOWSKA WANDA, GORZKOWSKA KATARZYNA, GÓRKA KATARZYNA, GRABIŃSKA IZABELLA, GURSZYŃSKA EWA, JAROŃ DOROTA, JASIŃSKI HUBERT, JUNOSZA-SZANIAWSKA ANNA, KADAJ MAŁGORZATA, KOŚCIESZA KATARZYNA, KRÓLAK TOMASZ, KUZIMSKA ANNA, MARCZEWSKI TOMASZ, PROKOPIUK AGNIESZKA, RADKOWSKA MARTA, SAMBORA RAFAŁ, SOSIŃSKA MAŁGORZATA, SZEFER WITOLD, WASZKIEWICZ AGNIESZKA, WINIARCZYK ANNA, WOJCIECHOWSKI MARCIN, ZAORSKA DOROTA

KLASA IV D
WYCH. MGR AGNIESZKA PUCHAŁA
BANASIAK MICHA┼ü, BARABASZ KAMILA, BRZEMI┼âSKA BEATA, CYBULSKA KATARZYNA, DZBA┼âSKI KRZYSZTOF, DZBUK MONIKA, GAJER ALICJA, GRUDNIEWSKI ANDRZEJ, JASTRZ─śBSKA EWA, KACZOROWSKA JOLANTA, KACZY┼âSKA MAGDALENA, KADELSKA TATIANA, KRUL IZABELA, KRUSZEWSKA ALEKSANDRA, KURPIAS WADIM, MACHAJ KATARZYNA, MACIOCHA ANETTA, MARCHOCKA AGNIESZKA, MARCZYK IZABELLA, PRZYBY┼ü AGATA, RZEPNIAK MARIUSZ, SZYNKLER MONIKA, ┼ÜLIWKA MARZENA, TARKA IZABELA,  
WEKSLER MICHAŁ, WOŹNIAK MARCIN, ZALEWSKA JOANNA, ZYCH ROBERT

ROK 1993
KLASA IV A
WYCH. MGR FRANCISZKA M─ś┼╗Y┼âSKA
BUSZ BEATA, DĄBROWSKA BEATA, FISCHER KRZYSZTOF, FRĄCKOWIAK MAŁGORZATA, GIEROS ALEKSANDRA, GIZIŃSKI GRZEGORZ, JANKOWSKI ALEKSANDER, JERUSZKA MARTA, KOCEMBA KAROLINA, KORDYASZ PAWEŁ,KOSZUT BEATA, KUCIŃSKI KRZYSZTOF, MICHALIK PAULINA, MIERZANOWSKI ANDRZEJ, NIELUBOWICZ PIOTR, OLSZEWSKI ROBERT, OSUCH RADOSŁAW, PIASECKI MARCIN, PIOTROWSKA BARBARA, ROSA INES, SOŁTYŃSKA AGATA, SZATAŃSKI MAREK, WŁODARCZYK PIOTR, WIERZBA DARIUSZ, WOJTASIK RENATA, ZABŁOCKA OLGA, ZADROŻNA JOANNA, ZARUDZKI MICHAŁ, ZGÓRZYŃSKA ANNA, ZGÓRZYŃSKI RAFAŁ

KLASA IV B
WYCH. MGR JANINA GAWARECKA
B┼üACHNIO MA┼üGORZATA, BRZEMI┼âSKA ANNA, BUCZEK KATARZYNA, BUTA BORYS, BYSTRZYCKA MONIKA, CYDOROWICZ NATALIA, DONSONKA BEATA, JANISZEWSKA DOROTA, KARCZ KATARZYNA, KITLI┼âSKA EWELINA, KONARSKI MACIEJ, KRASZEWSKA AGATA, LENART MARCIN, LUDWIG MONIKA, MALISZEWSKI RAFA┼ü, RESZKA MONIKA, S┼üUPECKI KONRAD, STACHOWSKA EWA, STAWNA ANNA, SUCHANEK PAWE┼ü, SZACHNOWSKA EWA, SYCZEWSKA BARBARA, SZCZEPANKIEWICZ MARCIN, UFNAL DAGMARA, UFNAL EDYTA, WALECKI MARCIN, WI─śCKOWSKA MARTA, WITKOWSKI DANIEL,

KLASA IV C
WYCH. MGR JADWIGA PIÓRKOWSKA
ANDRZEJEWSKA AGNIESZKA, BAJER KRZYSZTOF, B─äK AGNIESZKA, BIA┼üKOWSKA ANITA, BIENIEK MARZENA, CIE┼ÜLIKOWSKI JACEK, CZACHOWSKA AGNIESZKA, DOLATA MONIKA, DO┼üBNIAK KATARZYNA, DROZD MAREK, FIJA┼üKOWSKA KAROLINA, FRUKACZ ANRZEJ, G┼üUSZCZAK JULITA, GOZDECKI TOMASZ, KARBOWSKA JOANNA, KO┼üACZKIEWICZ PIOTR, OLE┼ÜNIAK ALEKSANDRA, PAPIERZY┼âSKA JOANNA, P┼üASZCZYK DANIEL,PIGLA DANUTA, POLARCZYK RAFA┼ü, PRZYBYCI┼âSKA IWONA, PTASI┼âSKA ANNA, RUDZI┼âSKA BERNADETA, RUTKOWSKA MONIKA, STADNICKA ILONA, SYREWICZ PIOTR, ┼ÜCISE┼ü SYLWIA, ┼ÜL─śZAK JANUSZ, WOJDA MA┼üGORZATA, ZGIRSKI HUBERT, ┼╗UCHOWSKI PIOTR

KLASA IV D
WYCH. MGR PAWEŁ ORZECHOWSKI
BA┼üKOWSKI MICHA┼ü, BANASIKOWSKA IZABELA, BANASZKIEWICZ KATARZYNA, CEG┼üOWSKI BART┼üOMIEJ, FILIPOWICZ MONIKA, G─äGOROWSKA KAMILA, GIELECI┼âSKA MAGDALENA, HOSANIAK JOANNA, KLATA IWONA, KOBZA KATARZYNA, KORYZMA TOMASZ, KOWNACKI BART┼üOMIEJ, KREPSKI PIOTR, KUBIELSKI BARTOSZ, LARETZ JAROS┼üAW, MAJCHRZAK SYLWIA, MIERZEJEWSKI MARIUSZ, MILEWSKA KATARZYNA, OLSZANOWSKA DOROTA, OLSZEWSKI ARTUR, PAC HANNA, PIASZCZYK DANIEL, PERG├ô┼ü MA┼üGORZATA, RUTKOWSKA DOROTA, SUSKI PATRYCJUSZ, ┼ÜLUSARSKA IZABELA, W─äSOWICZ KINGA, W─śZOWSKA KATARZYNA, WIEDE┼âSKA ALINA, ZAWISTOWSKA MONIKA

ROK 1994
KLASA IV A
WYCH. MGR EL┼╗BIETA KAWECKA
BOGDANOWICZ MARTA, BOMERSBACH EWA, DANIELSKI JACEK, DOBRAK ANNA, DOMA┼âSKI ARTUR, DERDZIKOWSKI MICHA┼ü, FLOREK GRZEGORZ, FRANKOWSKI ARTUR, GA┼ü─äZKA PAWE┼ü, GRAD TATIANA, KACZOROWSKA AGNIESZKA, K─śPA MA┼üGORZATA, KONOWROCKI MICHA┼ü, KOZDRA PAULINA, MYSZKOWSKI KAMIL, NALE┼╗YTY RAFA┼ü, OLSZEWSKA KATARZYNA, PALUCH KATARZYNA, PIELA MAGDALENA, PIWO┼âSKI MARCIN, PLEBAN SYLWIA, RADKOWSKA MAGDALENA, RAWDANOWICZ ADAM, REK ANETA, SKROBOTOWICZ AGNIESZKA, SKWARCZY┼âSKA KATARZYNA, STRADOWSKA DOROTA, TROCHINOWICZ HUBERT, ZAREMBA PAULINA, ZIMOLZAK JACEK


KLASA IV B
WYCH. MGR ANNA DWORZYCKA
ARA┼╣NA EDYTA, CHMIEL MICHA┼ü, CIECHOWSKA MA┼üGORZATA, CZAJKA MAGDALENA, DAMI─śCKA MARIA, D─äBROWSKI MARCIN, GAWRON AGNIESZKA, G─śSEK MAGDALENA, G┼üOWACKA JUSTYNA, JANKOWSKI PAWE┼ü, KOZ┼üOWSKA ANNA, KOZ┼üOWSKA MAGDALENA, LATOSZEK URSZULA, ┼üUKASZUK MAGDALENA, MALINOWSKA MA┼üGORZATA, MASIARCZYK ANNA, NOWAK DOROTA, OSUCHA GRZEGORZ, PALUCHOW ALEKSANDRA, PASI┼âSKA KATARZYNA, PRZEWODZKI ARTUR, REDLISIAK MAGDALENA, SIEROTA ANNA, SKIBA ANNA, TABERSKA BEATA, ULATOWSKA JOANNA, WARDAKOWSKA AGNIESZKA, W┼üODARCZYK-W┼üODARSKA JOWITA, ZAK─śPSKI MARCIN, ┼╗MIJEWSKA ANNA

KLASA IV C
WYCH. MGR ANNA KULESZA-JELEŃ
CHOJNOWSKA BEATA, CHRZANOWICZ AGNIESZKA, CHRZANOWSKA MARZENA, CHWIROT KATARZYNA, D─äBROWSKA JUSTYNA, GRABI┼âSKA MA┼üGORZATA, JANICKA MA┼üGORZATA, KOCI┼âSKA LUIZA, KONECKA OLGA, ┼üONI┼Ü EDYTA, ┼üUCKIEWICZ JUSTYNA, MAKOWIECKI MACIEJ, MICHALSKA MAGDALENA, MOSINGIEWICZ MARTA, MO┼Ü EDYTA, NORBERCIAK PAULINA, OTTO PATRYCJA, PERLI┼âSKA PATRYCJA, SADOWSKI SEBASTIAN, S─śKUL MARCIN, SOBCZAK MONIKA, TRUSZEWSKA AGNIESZKA, WALCZAK KINGA, WIECZORKOWSKI MACIEJ, WYSZY┼âSKA MARZENA, ZAKRZEWSKI ADAM, ZAMUJSKA MA┼üGORZATA, ZBRZE┼╗NY RAFA┼ü

KLASA IV D
WYCH. DR ANNA KACZOROWSKA
ANANICZ MAGDALENA, BOBOWSKA LUIZA, GALSKA DOROTA, HABDAS MAGDALENA, JANISZEWSKA MONIKA, KACPERSKI KAMIL, KOSSOBUDZKI KRZYSZTOF, KOTKIEWICZ MARZENA, KRAWCZAK JOANNA, KRÓLIK MAŁGORZATA, KRYSTYNIAK MAŁGORZATA, KULMA PIOTR, KUŹMICZ DARIA, ŁUKASZEWICZ BOGUMIŁA, ŁYSIAK MAŁGORZATA, MAJKOWSKA DOROTA, MAŃCZYK KATARZYNA, PAŁKA JACEK, PILICH KATARZYNA, PIOTRKOWSKA AGNIESZKA, RÓŻAŃSKI PIOTR, RZEPKA MARTA, SKWARCZYŃSKI WOJCIECH, SMAK ANNA, STAŃCZUK AGNIESZKA, SZOSTEK ANNA, SZYMAŃSKA BEATA, SZYMAŃSKA MAGDALENA, WERNIKOWSKA ANNA, WOJDA AGATA, WRZOSEK ANNA, ZAMYŁKA ANNA, ZWIERZYŃSKA KATARZYNA

ROK 1995
KLASA IV A
WYCH. MGR ANNA JAROTA
ADAMSKI PAWE┼ü, BIE┼âKOWSKA KATARZYNA, BINKOWSKA MAGDALENA, BUDNY TOMASZ, BURACZEWSKA IZABELA, FRELEK ARTUR, G─śBICKI PIOTR, GURDZIEL MACIEJ, JAG├ôRA PAWE┼ü, KACZMARCZYK ARTUR, KA┼üUSKI ADAM, KOLBUS SEBASTIAN, KRASNOB├ôRSKA IZABELA, KULCZYCKA SYLWIA, MALINOWSKA DOROTA, MARSZA┼üEK ┼üUKASZ, MATUSIK MONIKA, MICHALSKA ALEKSANDRA, NOWICKA KATARZYNA, SIDOREK KRZYSZTOF, SZPRYNGWALD DOROTA, TEODORCZYK KATARZYNA, TOMCZAK HUBERT, TOMO┼â MIROS┼üAW, WO┼╣NICKI BARTOSZ, ZALEWSKA AGNIESZKA, ┼╗UROWSKI JAN

KLASA IV B
WYCH. MGR MAGDALENA KUPIEC
BACŁAW BEATA, BOROWIEC PIOTR, BUJALSKA AGNIESZKA, DOMOLEWSKA ZUZANNA, GALIŃSKA KAROLINA, GALIŃSKA KINGA, JANIGA ANNA, JANISZEWSKA AGNIESZKA, JAROSZEWSKI MARCIN, JAŻDŻEWSKA KAMILA, JURCZAK MICHAŁ, KACZYŃSKA ANNA, KAMIŃSKA AGNIESZKA, KOSTECKA MARTA, KOWALCZUK KONRAD, KSIĄŻEK EDYTA, LECHOWICZ ANDRZEJ, LECHOWSKA MARTA LENKIEWICZ IWONA, ŁABUSIEWICZ WOJCIECH, MATUSZKIEWICZ FILIP, MURAS PATRYCJA, ORŁOWSKI MARCIN, PAWLIK RAFAŁ, PIEKUT EWA, PIOTROWSKA MARTA, RUSINOWSKI MARIUSZ, SIKORA SZYMON, SKUDLARSKA JOANNA, SKUZA RENATA, ŚWIERCZYŃSKA ANNA, WATRAS RYSZARD, WOJTOLEWICZ EWA, WROŃSKI MICHAŁ

KLASA IV C
WYCH. MGR ANNA OWCZARCZYK
B┼üA┼╗EJAK WOJCIECH, BOCHNACKA AGATA, BORATY┼âSKA AGNIESZKA, CHLEBOWSKA SYLWIA, CHRU┼ÜLI┼âSKA JOANNA, CZARNOTA KAROLINA, DROGOSZ KATARZYNA, GACIA EWA, G─śGOTEK MARTA, JAB┼üO┼âSKA OLGA, KILIA┼âSKI ADAM, KRZYWICKA GABRIELA, OGONOWSKI ARTUR, OLSZEWSKA AGATA, PO┼╗AROWSKA JUSTYNA, PRZYBYSZ MARIA, ROGUSKA ANITA, RZEWUSKI MAREK, SIKORSKA ANNA, SPRU┼ÜI┼âSKA ANNA, SZERSZE┼â MARTA, ┼ÜL─äZAK PIOTR, WIENIAWA-NARKIEWICZ LUCYNA, WIERZBICKI TOMASZ, ZABOROWSKA MAGDALENA, ZAPALSKI ALEKSANDER, ZAWADZKA MAGDALENA

KLASA IV D
WYCH. MGR ANNA ZAPYŁKIN-ROGALSKA
BILICA AGNIESZKA, CHOR─śBA┼üA MAGDALENA, CZERWI┼âSKA KRYSTYNA, FOKT MAGDALENA, FUS ANNA,GARDY AGNIESZKA, IWANICKA BIANKA, KARBOWSKA EL┼╗BIETA, KARO┼âSKA MAGDALENA, KARWOWSKA ANNA, KASPRZYK MARCIN, KAZBERUK DARIUSZ, KIERBED┼╣ AGNIESZKA, KOSECKA BARBARA, MIEDZI┼âSKA AGATA, NAWROCKA JUSTYNA, PASZKOWSKA MONIKA, PAW┼üOWSKA MATYLDA, PIETKIEWICZ MARTA, POGORZELSKA BEATA, POPKOWSKI PRZEMYS┼üAW, PRUCHNIEWSKA AGATA, RADZIMIRSKA ANNA, ROGALSKA ALEKSANDRA, ROGOWSKA ALEKSANDRA,
STANKIEWICZ KATARZYNA, STENCEL AGNIESZKA, TERCJAK TATIANA, WNUK EWA,WOŹNIAKOWSKA DAGMARA, ZAGÓRSKI ŁUKASZ

KLASA IVE
WYCH. DR WACŁAWA KURCMAN-PRZEDPEŁSKA
BOJARSKA AGNIESZKA, BROMA PAULINA, BUBAK RENATA, BURZYŃSKA AGATA, DAGIEL WOJCIECH, DOBRZAŃSKI PAWEŁ, DOMAGAŁA MARCIN, FRĄCZKIEWICZ KAROLINA, HAMAN MAGDALENA, ŁOPAT MONIKA, MACIAK TADEUSZ, MUSIAŁ ADAM, OŁOWSKI PIOTR, PIÓRKOWSKI KRZYSZTOF, PRZYCHODZEŃ JOANNA, RADOMYSKA ZUZANNA, ROSIŃSKA KLAUDIA, RÓŻAŃSKA ANNA, SAŁEK RAFAŁ, SIELSKA DOROTA, WITKOWSKA SYLWIA, WOLIŃSKI MICHAŁ, ZARZYCKA SAMANTA, ZIELENIEWSKA KATARZYNA, ZAWADKA MAŁGORZATA

ROK 1996
KLASA IVA
WYCH. MGR JÓZEFA JANKOWSKA
BALIŃSKI ŁUKASZ, BOGUCKA MONIKA, BOGUSZ BEATA, BRETES INGA, BRZEZIŃSKI ROMAN, CIASTOŃ JAKUB, DĄBROWSKA IWONA, DŁUGOSZ MONIKA, DOMŻAŁ MAGDALENA, GADOWSKA DOMINIKA, GARBARCZYK ANNA,JESZKE ROBERT, KASIEWICZ ARTUR, KLIMKOWSKI CEZARY, KUBAT KRZYSZTOF, LIPIŃSKI RAFAŁ, LISTOPADZKI MARCIN, MARCELEWICZ PIOTR, MICHALAK PIOTR, PIASECKI ROBERT, PIOTROWSKA MAGDALENA, SAŁASIŃSKI JAKUB, SKUBALSKI JAN, WADAS ARTUR, ZBOROWSKA IZABELA, ZYCH AGNIESZKA,

KLASA IV B
WYCH. MGR ELŻBIETA WSZOŁEK
B┼üOCKI DANIEL, BORZ─śCKA KATARZYNA, CHMIELEWSKA JUSTYNA, DENKIEWICZ KATARZYNA, DRABIK VIOLETTA, FUDALI SYLWIA, GRZESZCZAK JACEK, KAMI┼âSKA DOROTA, KOBRZY┼âSKA KATARZYNA, KOWAL MONIKA, KOWALSKA JOANNA, KRAJEWSKA ANNA, KRASNOD─śBSKA ANNA, KROPIELNICKA JOANNA, KRAWCZY┼âSKA MARIA, LE┼ÜNICKA KATARZYNA, ┼üOWCZY┼âSKI BARTOSZ, ┼üOWCZY┼âSKI MARCIN, MA┼üASZKIEWICZ MARIA, MALISZEWSKI PAWE┼ü, NOWAK MARCIN, OLSZANOWSKI MICHA┼ü, ORZECHOWSKA KATARZYNA, PENALWER CLAUDIA, PRZEOR ANNA, REJCHEL MARTA, S┼üOKOTOWICZ DOROTA, SZAFRANEK PIOTR, SZYMA┼âSKI PIOTR, TABACZY┼âSKA MAGDALENA, TERLECKA JADWIGA

KLASA IV C
WYCH. MGR EL┼╗BIETA STAGROWSKA
CHOR─śBA┼üA JOANNA, CIE┼ÜLAKIEWICZ ANNA, D─äBROWA SYLWIA,DEUSZKIEWICZ MA┼üGORZATA, DOMARADZKI MARCIN, GOLUBIEWSKI KRZYSZTOF, GONTOWSKA MA┼üGORZATA, KAPCZY┼âSKI RAFA┼ü, KOSZEWSKI ARTUR, KUCA MONIKA, KUCHNA MARCIN, KUNA ANNA,KURMANOWICZ MAGDALENA, KWIATKOWSKA ANNA, LIPECKI MICHA┼ü, ┼üONI┼Ü MARTA, MAKOWIEC PIOTR, MARCHOCKI MICHA┼ü, MIATKOWSKA ANNA, MIROWSKI ARTUR, ML─äCKI TOMASZ, NIEMIEC JUSTYNA, OL─śDZKI BARTOSZ, OLSZEWSKA JOANNA, OLSZEWSKA MA┼üGORZATA, PIEKUS KAROLINA, RDZANEK ALICJA, ROSIECKA SYLWIA, ROS┼üANIEC KATARZYNA, SZMYTROWSKI TOMASZ, ┼ÜWI─śCKA MONIKA, WR├ôBLEWSKA MONIKA, ZAJ─äC MONIKA

KLASA IV D
WYCH. MGR AGNIESZKA PUCHAŁA
ANDRZEJEWSKA ANNA, AUGUSTYNIAK MARIOLA, BEDNARCZYK MARTYNA, BOGUSZ BEATA, BRA┼âSKA EWA, BRZEZI┼âSKA OLGA, D┼üUSKA ANNA, DOMAGA┼üA RAFA┼ü, GAJER MARCIN, G├ôRECKI LESZEK, GOTOWIEC EDYTA, GO┼╣DZIK MONIKA, GRABOWSKA KATARZYNA, HOFFMAN OLGA, KAWKA ANETA, KRYNICKA MA┼üGORZATA, KULMI┼âSKI ROBERT, ┼üOKIETEK SYLWIA, MAJSTERKIEWICZ MARTA, NAMYS┼üOWSKI JACEK, NOWA─ć ANETA, PIWOWARSKI KAMIL, PORCZY┼âSKA MARTA, RACZY┼âSKA ANNA, STANISZEWSKA MONIKA, ST─śPIE┼â EWELINA, WAKER KATARZYNA, WR├ôBLEWSKA KAMILA, WYDRA LUIZA, ┼╗YTKIEWICZ KATARZYNA

KLASA IV E
WYCH. MGR ROBERT MICHALSKI
APOLINARSKI MACIEJ, CELEJ MARIUSZ, CIUCHNOWICZ DOMINIKA, GOLACHOWSKI LESZEK, GO┼ü─śBIEWSKA EDYTA, G├ôRSKA MONIKA, GRABOWSKA AGNIESZKA, GRABOWSKI GRZEGORZ, KACZOROWSKI JAKUB, KARBOWSKA EL┼╗BIETA, KOBIEROWSKA DOROTA, KULI┼Ü KAROLINA, KURANOWSKI PIOTR, LISEWSKI MICHA┼ü, MAKOWSKA JOANNA, MOSTOWSKA MA┼üGORZATA, ORZECHOWSKI ADAM, ROBAKIEWICZ AGNIESZKA, ROSTKOWSKA JOANNA, R├ô┼╗YCKI ADAM, RYBA┼üKO TADEUSZ, RYCIAK MARIUSZ, S┼üONCZEWSKA IWONA, SMYK EDYTA, SUSKA BEATA, SZCZ─śSNY MICHA┼ü, TROCHIMCZUK MARTA, WI┼ÜNIEWSKI TOMASZ, W├ôJCIK ROBERT, ZAJ─äCZKOWSKA MILENA, ┼╗OCHOWSKI TOMASZ

ROK 1997
KLASA IV A
WYCH. MGR PAWEŁ ORZECHOWSKI
ADACH RADOSŁAW, ADAMUS KATARZYNA, ANTONIEWICZ PAULINA, BABRAJ AGNIESZKA, CHYCZEWSKA EWA, CUCH MICHAŁ, CYPERLING TOMASZ, CZAJKOWSKA BEATA, FIGAT MATEUSZ, GADOWSKI ARTUR, JAWORSKI JAKUB, KACHEL AGNIESZKA, KARCZMAREK PAWEŁ, KASPRZAK JERZY, KOCEMBA ANETA, KOMENDA PAWEŁ, KRASOWSKA AGNIESZKA, MACIEJSKI MARCIN, MAKOWSKI ROBERT, MANOWSKI TOMASZ, MARCINIAK MICHAŁ, MICHAŁOWSKA TATIANA MIRONIUK MACIEJ, MROCZYŃSKI ROBERT, NAWOJCZYK KAROLINA, ODOLAK ŁUKASZ, PLECHANOW ANNA, SIEŃCZYK MARCIN, SKWERES MACIEJ, SPINKIEWICZ SANDRA, STANIEWICZ MONIKA, STARZYŃSKI ROBERT, SZWED LUIZA, TARNOWSKI PAWEŁ, ZARZECKI BARTŁOMIEJ

KLASA IV B
WYCH. MGR JADWIGA PIÓRKOWSKA
ALBRECHT KATARZYNA, BALCER JUSTYNA, FUS KATARZYNA, GACZY┼âSKA ANNA, G─äSZEWSKA IWONA, GODEK RYSZARD, INGLOT KATARZYNA, KITA MAGDALENA, KOJRO ┼üUKASZ, KOSTYRA ANNA, KRAWIECKA KINGA, KR─ś,┼╗LIK JOANNA, KRUPA JOANNA, LUBOI┼âSKA NATALIA, MACKIEWICZ MAREK, MATUSZKIEWICZ PAULINA, MATYNIA MARTA, NOWAK MARTA, PI┼üSYK SEBASTIAN, PINDOR SYLWIA, PISAREK JOANNA, PRZYGODA SYLWIA, REMISZEWSKI TOMASZ, ROGOWSKI TOMASZ, ROKICKA EWA, SOBCZAK GRZEGORZ, TKACZ ANNA, TKACZYK KATARZYNA, TKACZYK MACIEJ, WIDZY┼âSKA KAROLINA, WIERZBICKA KATARZYNA, WODECKA KAROLINA, WO┼╣NY MAGDALENA, ┼╗Y┼üA AGNIESZKA


KLASA IV C
WYCH. MGR MONIKA POLKOWSKA
BER GRZEGORZ, BIA┼üOKOZOWICZ MARTA, BORKOWSKA JOLANTA, BILICA ALEKSANDRA, G├ôRECKI JAKUB MICHA┼ü, HO┼üOWE┼âKO PIOTR, JASI┼âSKI BART┼üOMIEJ, KOZ┼üOWSKA BEATA, LASECKI ANDRZEJ, MIROWSKA ILONA, MITROCKA ANNA,OL─śDZKA MARTA, ORLICZ MACIEJ, PILARCZYK MAGDALENA, PO┼üASKA MARZENA, POLUBIEC MAGDALENA, PRUS KATARZYNA, RAD┼üO MICHA┼ü, RYCHLI┼âSKA EL┼╗BIETA, RYCHLI┼âSKA MA┼üGORZATA, SANDOMIERZ AGNIESZKA, SAWICKI KAMIL, SIECZKA MACIEJ, SIERADZKA MAGDALENA, SOCHA MAGDALENA, STEFANIAK BARTOSZ, STEFA┼âCZYK IWONA, WIDELSKA KINGA, WIELGOSZ MONIKA, WO┼╣NICA EDYTA, WR├ôBEL WOJCIECH, WYSOCKA MAGDALENA, ZIENTARSKI MACIEJ, ZWOLSKA EMILIA

KLASA IV D
WYCH. MGR EL┼╗BIETA KR─śCIEJEWSKA
BŁACHNIO MONIKA, BORYCZKA MAŁGORZATA, DOMERACKA MONIKA, FILAK AGNIESZKA, GAJEWSKA ANNA, GAJOWNICZEK KATARZYNA, GAŁECKA ANNA, JAKUBOWSKI DAWID, JANUSZEWSKI TOMASZ, JAROSIŃSKA EWA, KAMIŃSKA ANNA, KANIEWSKA ANNA, KOSSOWSKA ALEKSANDRA, KOZIAREK AGNIESZKA, KOZIŃSKA DIANA, LEPIANKA KINGA, LEWANDOWSKA EWA, LEWANDOWSKA MARTA, LOGIŃSKA ANNA, MACIEJEWSKA AGNIESZKA, MARKOWSKA JOANNA, MIESZTALSKA MAŁGORZATA, MRÓZ BEATA, NOWAKOWSKA MONIKA, POKUTYCKA MARTA, RACHOWSKA MARIANNA, RAK WOJCIECH, RĄCZKA ANNA, RYBACKA OLGA, STANIS DOROTA, STEC ALEKSANDRA, ŚWIECZAK EWA, UŚCIŃSKA AGNIESZKA, WISZNIEWSKI PAWEŁ, WOJTELEWICZ KATARZYNA, ZĄBEK PATRYCJA

KLASA IV E
WYCH. MGR ANNA DWORZYCKA
ANTOSZCZUK KATARZYNA, BAŁKOWSKI TOMASZ, BISKUP ARKADIUSZ, BŁASZCZYK KAROLINA, CZAPLEJEWICZ PIOTR, DĄBROWSKI MARCIN, DEMBOWSKA AGNIESZKA, FALKIEWICZ JOANNA, FRĄCKIEWICZ KATARZYNA, GALASALEKSANDRA, GĄSIOREK SYLWIA, JAŻDŻEWSKI TOMASZ, KARŁOWSKI WOJCIECH, KRAWCZYK KAROLINA, KUTYNA JANUSZ, MICKHOLZ AGATA, NOWACKI DOMINIK, OSUCHA MARCIN, PONIEWIERSKI RAFAŁ, RAKOCZY JOANNA, SIERADZKA JOANNA, SOBIECH PAWEŁ, STACHOWICZ RAFAŁ, UTRATNY RAFAŁ, WAŚ TOMASZ, ZAWADA KATARZYNA, ZIEMACKI ZBYSŁAW

ROK 1998
KLASA IV A
WYCH. MGR FRANCISZKA M─ś┼╗Y┼âSKA
ANDRZEJCZUK EDYTA, BADOWSKI RAFA┼ü, BARCIAK MACIEJ, BORATY┼âSKA EDYTA, CA┼üKA PAWE┼ü, CZAJA JACEK, DOMA┼âSKI ADAM, GRABOWSKA IWONA, IDCZAK MARCIN, JAKUBOWSKA ANNA, KARAMUZ JUSTYNA, KARNIA PIOTR, KR├ôL MACIEJ, KRUSZEWSKA MAGDALENA, LIDAK DOROTA, LIPKA KATARZYNA, MALECHA MAREK, M─ś┼╗Y┼âSKI PIOTR, NISKI JANUSZ, NOWAK KRZYSZTOF, PIOTROWSKA ZOFIA, S┼üOWIK ANNA, ST─śPNIEWSKA MARTA, SZAMOTULSKI MARCIN, SZCZAWI┼âSKI CEZARY, WIEREMIEJCZYK PAWE┼ü, WUJEC GRZEGORZ, ZAKRZEWSKA AGATA, ZAKRZEWSKI MARCIN, ZAWISTOWSKA ANNA, ┼╗ELAZO AGNIESZKA

KLASA IV B
WYCH. MGR EL┼╗BIETA KAWECKA
BIEŃKOWSKI PIOTR, BRENNEK MICHAŁ, CHOJNACKA MONIKA, DOBRUCKI MICHAŁ, FLADER ANNA, GNAŚ MONIKA, IWANICKI PAWEŁ, JAKONIUK KAROLINA, KLOCH AGNIESZKA, KOSIŃSKA KATARZYNA, KOWALSKI KONRAD, KRAJEWSKA MAGDALENA, MAGIERA EWA, MITRASZEWSKA ANNA, MŁYNARSKI SEBASTIAN, MOCZYŃSKI MICHAŁ, MOSKAL ALEKSANDRA, NIEDZIELSKA AGNIESZKA, PAŁYGA MICHAŁ, POPOWICZ LIDIA, RYCIAK RAFAŁ, RYLL MARCIN, SOBIESZCZYK BARTŁOMIEJ, STAŃCZUK ANETA, STAŃCZYK MAŁGORZATA, SZOMAŃSKA MAGDALENA, SZUMIŃSKA MAGDALENA, ŚLÓSARSKI PIOTR, TARNIK MONIKA, TERLECKI WŁADYSŁAW, TUMIŁOWICZ KAROLINA, WINIARSKA KATARZYNA,ZAPALSKI MIKOŁAJ, ŻOŁEK PIOTR

KLASA IV C
WYCH. MGR JOANNA WOLFRAM
BIA┼üEK MONIKA, BIELI┼âSKA JOANNA, BRZ├ôZKA KAMIL, CIEPLAK DARIA, CZARNOCKA AGNIESZKA, D─äBROWSKI MATEUSZ, DOBROWOLSKA URSZULA, DUDA MARZENA, DUSZAK MONIKA, DZIK KAROL, GOSZCZY┼âSKA MARTA, JAB┼üO┼âSKA JOANNA, JANOWSKA AGNIESZKA, JASTRZ─śBSKI MICHA┼ü, LECH JUSTYNA, LIBERA ALEKSANDER, LOROCH PAWE┼ü, ┼üYSAKOWSKA KATARZYNA, MAUER DOROTA, M┼üYNARSKI PIOTR, MODLI┼âSKI MICHA┼ü, PAWLAK ANNA, PEREP┼üE┼Ü ANNA, SADOWSKA MA┼üGORZATA, SIKORSKA JOANNA, SKOWRO┼âSKA MARTA, SZABATIN EWA, SZCZAP MARCIN, SZYMANKIEWICZ MAGDALENA, TOMCZYK DOROTA, WERESZCZY┼âSKA MARTA, WITCZAK JOANNA, ZIMAKOWSKA MONIKA,

KLASA IV D
WYCH. MGR ANNA KULESZA-JELEŃ
BA┼âKOWSKA KLAUDIA, BEDNARCZYK EDYTA, BIA┼üEK SZYMON JANA, DANIELAK MAGDALENA, DUDA PIOTR, DZIUBI┼âSKI MICHA┼ü, FLOREK JUSTYNA, GAJEWSKI MARCIN, GOG┼üOZA MONIKA, GOLACHOWSKI JACEK, G├ôRNA NINA, JAKSINA KATARZYNA, JANISZEWSKA JOANNA, JANKOWSKI MICHA┼ü, KALICI┼âSKA AGATA, KO┼üODZIEJCZYK ANNA, KO┼üODZIEJCZYK RENATA, KONECKA MARTA, ┼üAZOWSKI PIOTR, ┼üUKASI┼âSKA EWA, MARNIC DARIUSZ, MIERZEJEWSKA ANNA, MORAWSKA MA┼üGORZATA, OWSIANKO ┼üUKASZ, PAWLAK ALEKSANDER, PIETRZYKOWSKA JOANNA, PILARSKA PATRYCJA, POLKOWSKA KAROLINA, SITKO KATARZYNA, SKOWRO┼âSKA SYLWIA, STRZYGA DOMINIKA, SZKLARSKA URSZULA, WI─śCKOWSKA DOMINIKA, W┼ÜCIS┼üY BEATA, ZAWADZKA KATARZYNA

KLASA IV E
WYCH. IWONA BERSE
BAKUNOWSKI JERZY, BANACH TOMASZ, BEM PIOTR, BOROWSKI MARIUSZ, CHOI┼âSKA KATARZYNA, FRANKOWSKI PIOTR, FRYCZE NINA, GAWRYSZEWSKA MA┼üGORZATA, JACKOWSKI ADAM, JASIONEK MARIUSZ, KACZY┼âSKI KRZYSZTOF, KILIA┼âSKA ANNA, KO┼üODZIEJCZYK MARTA, KONOWROCKA MA┼üGORZATA, KORZENIAK ANNA, KOSMAL KATARZYNA, KRZYMI┼âSKA MARTA, KWIATKOWSKI KRYSTIAN, ┼üUCKA JOANNA, MROCZEK KAROLINA, OKS JAROS┼üAW, ORZECHOWSKI BART┼üOMIEJ, PAWLAK KAROL, PAWLAK PRZEMYS┼üAW, ROSA SEBASTIAN, RUMAN DAWID, SKARZY┼âSKA KATARZYNA, SKWARSKI JAKUB, STARZYK JAKUB, ┼ÜLADKOWSKA OLGA, ┼ÜL─śZAKIEWICZ JAKUB, TKACZYK KATARZYNA, WIELGAT ANNA, WIENIAWA-NARKIEWICZ BORYS, W├ôJCIK KAROL

ROK 1999
KLASA IV A
WYCH. MGR MONIKA OWCZAREK
ARENIN BARTOSZ, ATAMAN KATARZYNA, CHOJNOWSKA KATARZYNA, DEMIANIUK KATARZYNA, GUMOWSKI ŁUKASZ, JANIKOWSKA URSZULA, JAROSIEWICZ KATARZYNA, KALINOWSKA MARZENA, KOLCZYŃSKI WOJCIECH, KRASUSKA JOANNA, KRAWCZUK RAFAŁ, LIDTKE MONIKA, MALEC PIOTR, MAŃKOWSKI MARCIN, MIKOSZ EWA, NOWICKI ŁUKASZ, PIEKARZ ADAM, PRYCZEK DARIUSZ, PUCYK PIOTR, RUSAK PIOTR, RYLSKI SEBASTIAN, SIENNICKI PAWEŁ, SKŁADNIK DOROTA, SKWAREK ROMAN, SKWERES ANNA, SYPNIEWSKI DOMINIK, ZAGÓRSKI MATEUSZ, ZIELIŃSKI MAREK, ŻOŁEK DARIUSZ

KLASA IV B
WYCH. MGR ANNA JAROTA
BACHANEK PATRYCJA, GWÓŹDŹ BARBARA, KANWISZER KATARZYNA, KOCOT EDYTA, KOŁODZIEJSKA KAROLINA, KOWALEWSKA MAŁGORZATA, KRAWCZYK PAWEŁ, KRÓL MACIEJ, KUPNY KATARZYNA,
LEŚNIAK KATARZYNA, LEWANDOWSKI ROBERT, ŁAPCZYŃSKA ANETA, MILCZARCZYK BARTOSZ, NIEDZIAŁKOWSKA JUSTYNA, ORLICZ WOJCIECH, POMOTOWSKA JUSTYNA, PUTON SYLWIA, RÓŻAŃSKI WOJCIECH, SKOLIMOWSKA EWA, SOCHALSKI PIOTR, STRUMIŁŁO ZOFIA, STRUMIŁOWSKA BARBARA, SZUMLICZ ALEKSANDRA, SZYMAŃSKA EWA, SZYSZKOWSKA AGNIESZKA, WRÓBLEWSKI BARTŁOMIEJ, ŻEMOJTIN MARTA, ŻYSZKOWSKA JUSTYNA,

KLASA IVC
WYCH. MGR ANNA ZAPYŁKIN-ROGALSKA
ADAMUS MAGDALENA, ALTDORFER MA┼üGORZATA, BARTCZAK ALEKSANDRA, BIA┼üOBRZESKA MARZENA, BO─ćKOWSKA AGATA, BOROWSKA ANNA, BURCZY┼âSKA IWONA, CZUBEK MAGDALENA, DOBROGOJSKI WOJCIECH, G┼üOWACKA IZABELA, JAB┼üONOWSKA OLGA, JAB┼üO┼âSKI JAKUB, KACZY┼âSKA MARZENA, KASPRZYCKA MAGDALENA, KAZIMIERSKA EMILIA, KONOPKA KAROLINA, KRYSIK MARTA, LIS MICHA┼ü, MAGNUSZEWSKI KONRAD, MAUER EWA, NAUMAN ┼üUKASZ, PANASIUK JOANNA, PIECHAL MARTA, PIECHOTA MONIKA, PIEKARSKA OLGA, RZE┼╣NICKA MAGDALENA, SO┼üTYSIAK KATARZYNA, SZKLARZEWICZ ANNA, ┼ÜWITALSKI PIOTR, TAPEREK MAGDALENA, URBA┼âSKA IZABELA, ZIELKO JUSTYNA, WIEJACHA ADRIAN

KLASA IV D
WYCH. MGR MARZENA ZYKUBEK
BARWICKA IZABELA, B┼üASZCZYK PAULA, BORONOWSKA KATARZYNA, BRZEZI┼âSKA KATARZYNA, D─äBROWSKA PAULINA, GERC EWA, GIEROS ANNA, G├ôRKA MAGDALENA, HAENSEL MARIA,HEIMAN MACIEJ, HOSANIAK KATARZYNA, KAROLAK AGATA, KARWOWSKA KAROLINA, KISIELI┼âSKA BARBARA, KOWALEWSKA MARTA, MAMCZUR MARIA, M┼üYNARCZYK DOROTA, OSUCH ANETA, PIOTROWSKA URSZULA, RAWICZ MARTA, SERAFIN MAGDALENA, SMODER AGNIESZKA, STANIS MICHA┼ü, SZCZ─śSNA KAROLINA, SZLAGE ANNA, VUONG MONIKA, WOLA┼âSKA MARTA, ┼╗YTKIEWICZ ANNA

KLASA IV E
WYCH. MGR MAGDALENA KUPIEC
BO┼üOZ JAROS┼üAW, BO┼üOZ MONIKA, CWALI┼âSKA AGNIESZKA, DASZKIEWICZ MARCIN, DMOCH ADRIAN, DZIEKO┼âSKA EWA, ISSAT TADEUSZ, JANIAK MONIKA, J─śDRZEJCZYK MARCIN, KARWACKA ANNA, K─śDZIOREK MARTYNA, KINOWSKA JOANNA, KRAWCZYK MACIEJ, LAO MAGDALENA, LATO KATARZYNA, LEJEK MARTA, MI┼üOB─śDZKA BARBARA, MODELEWSKA ANNA, MROWIEC MICHA┼ü, NOWAKOWSKA LUCYNA, PAWLAK RENATA, PIECYK RENATA, PUTKA ZUZANNA, SKIBI┼âSKI JAKUB, SKIERKOWSKA ANNA, SKUZA ┼üUKASZ, STAWSKI BART┼üOMIEJ, TKACZ ┼üUKASZ, WAJSZCZYK JOANNA, WODZY┼âSKAJUSTYNA, WO┼üODKIEWICZ-DONIMIRSKA DOMINIKA, WYSOCZY┼âSKA MARTA, ZAWISTOWSKA ALEKSANDRA

ROK 2000
KLASA IV A
WYCH. MGR BARBARA GRZEŚ-KRZYWANSKA
BAZYLUK PIOTR, BIGOSZEWSKI MICHA┼ü, B┼üASZCZAK GRZEGORZ, CYBULSKI, TOMASZ, DAWIDZIUK, EMILIA,D─äBROWSKA MARIA, D─äBROWSKI RAFA┼ü, FRELEK ROBERT, GARBI┼âSKI ALEKSANDER, GAWRYSZEWSKA KAROLINA GOLI┼âSKI KRZYSZTOF, GO┼üEMBIEWSKA ALICJA, GW├ô┼╣D┼╣ BARBARA, HINC MICHA┼ü, JAB┼üO┼âSKI PIOTR, JAKUBASZEK JAN, JELE┼â MICHA┼ü, KO┼üODZIEJCZYK URSZULA, KORCZENIEWSKI MICHA┼ü, KULERSKI MARIUSZ, KWIATKOWSKI PIOTR, MARSZA┼üKOWSKI ┼üUKASZ, OR┼üOWSKI GRZEGORZ ,PUCHA┼üA WERONIKA, RZYMKOWSKI KRZYSZTOF, SKRUNDZ MARCIN, SMARZEWSKI ADRIAN, SMIESZKO┼ü ANNA, STAWICKI GRZEGORZ, ST─śPIE┼â PAWE┼ü, SZCZYPIOR AGNIESZKA, WASILEWSKI PIOTR, WOJTA┼Ü ANITA, ZDANOWICZ PAWE┼ü

KLASA IV B
WYCH. MGR ELŻBIETA WSZOŁEK
BIEGAJ KRZYSZTOF, CENTKOWSKI MARCIN, CHE┼üCHOWSKI PAWE┼ü, CHINIEWICZ ANNA, CZAPLA PIOTR, DOROSZKIEWICZ ANNA, DU┼üAWA AGNIESZKA, FURTAK ANDRZEJ, GRABOWSKI MAREK, KACZY┼âSKA AGNIESZKA, KA┼üU┼╗NY KAROL KOZYSA MACIEJ, KU┼ÜNIERCZYK RENATA, LANGER ALICJA, LE┼ÜNIEWSKA PATRYCJA, MA┼üKOWSKA ILONA, MARCINIAK MAGDALENA, MAZUR MARTA MAZUREK KATARZYNA, MELCER KAMIL, MOROZ MICHA┼ü, NOWICKA ANNA, OSOWSKA ANNA, PAW KATARZYNA, PINKOSZ PAULINA, RED┼üOWSKI RADOS┼üAW, RYBKA KATARZYNA, STOLAREK ALEKSANDRA,TARNOWSKA MARIA W─śGERSKA AGATA, WOLFART PIOTR, WRONOWSKA MAGDALENA

KLASA IV C
WYCH. MGR GRA┼╗YNA HEKSEL-LEWANDOWSKA
AKSZTEJN WIRGINIA, AUGUSTYNIAK KATARZYNA, BILEWSKA MARIA, BURSZTYNOWICZ MAŁGORZATA, GRZEGRZÓŁKA MAŁGORZATA, GRZYBOWSKA KATARZYNA, HEJNO DOROTA, KACZYŃSKA EWA, KOLCZYŃSKA MAGDALENA KOSIOREK KARINA, KOWALCZYK SYLWIA, KOZŁOWSKA JOANNA, KRAJEWSKA KAROLINA, KRÓLIK ANNA, LACHOWSKA MARTA, LEMIESZEK ZUZANNA, LEONIAK WERONIKA, LEWANDOWSKA ANNA, MILEWSKA ANNA, NOWAK ANNA, PAKUŁA MONIKA, PIEKAREK DOROTA, PŁATEK BARBARA, POMASKA MONIKA, RÓŻYCKA ALEKSANDRA, SŁOMIŃSKA EWA, TAŃCULSKA JOANNA, TOMCZYK ANNA, URBANOWICZ JOANNA

KLASA IVD
WYCH. DR WACŁAWA KURCMAN-PRZEDPEŁSKA
AUGUSTYNIAK ┼üUKASZ, BIEGAJ MICHA┼ü, CH─śCI┼âSKI PIOTR, CIEMNY CYPRIAN D─äBROWA KATARZYNA, DORACZY┼âSKI MACIEJ, FYDRYCH MARTA, GRZEGRZ├ô┼üKA EWA, GRZYBOWSKI KRZYSZTOF, J─śDRZEJOWSKA KARINA, KACPRZAK KATARZYNA, KIE┼üBOWICZ ANNA, KO┼üODZIEJCZYK MICHA┼ü, KOZ┼üOWSKI MICHA┼ü KRUK MONIKA,KUCIA MARZENA, MAJSTRYSZYN JADWIGA, MATJASZKO IWONA MOSZCZE┼âSKA MONIKA, MOTYKA PIOTR, NIEMYT KRZYSZTOF, NOWAKOWSKA ANNA, OSOWSKA ALEKSANDRA, PIEKUT ANNA, PIEKUT MA┼üGORZATA, PRZ─äDKA KATARZYNA, SIKORA JUSTYNA, SZULC ANNA, SZULC SYLWIA TRYC ANETA, ZDUNIKOWSKI MACIEJ

KLASA IV E
WYCH. MGR ROBERT MICHALSKI
ANTOSIK TOMASZ, B┼üASZCZAK MA┼üGORZATA, BRECZKO KATARZYNA, CECKO MARCIN, CIE┼ÜLA WOJCIECH, CZAJKOWSKA ARIANA, D─äBROWSKA MAGDALENA D─äBROWSKI MACIEJ, FILIPCZUK PRZEMYS┼üAW, GADOMSKA MAGDALENA GALA ANNA, GOLONKA KATARZYNA, HAGMAJER KATARZYNA, HUMENIUK KAJA KANDEFER ┼üUKASZ, KASPRZAK MICHA┼ü, KOCIO┼üEK TOMASZ, KONOPCZY┼âSKI FILIP, KSI─ś┼╗OPOLSKA JOANNA, KUJAWA BARTOSZ, MATUSIAK NORBERT, MULARCZYK KAROLINA, MYSZKOROWSKI JAKUB, ORZECHOWSKA KAROLINA,PIEKARSKA MARTA, PRZYBOROWSKI STANIS┼üAW, R─äCZKA MAREK,R├ô┼╗YCKI MICHA┼ü, S┼üOWIKOWSKI MICHA┼ü, SO┼üKIEWICZ ALEKSANDRA STERPEJKOWICZ-WERSOCKI RAFA┼ü, SZCZEPA┼âSKI ┼üUKASZ, WIKTOROWICZ MAGDALENA, ZAR─śBA JOANNA

ROK 2001
KLASA IV A
WYCH. MGR ANNA DWORZYCKA
ADAMECZEK AGNIESZKA, BARTULEWICZ AGNIESZKA, BERE┼╗A┼âSKI JAKUB, BIS MICHA┼ü, DZWONKOWSKI TOMASZ, FLOR MA┼üGORZATA, GO┼ü─śBIOWSKA ANNA, GRABOWSKI MICHA┼ü, GUTEK MATEUSZ, HA┼âSKI MAREK, IWANIUK ARTUR, J─śDRZEJCZYK KONRAD, KISIEL ANNA, KONDRAT TOMASZ, KOWALEWSKA JUSTYNA, KRZYWOB┼üOCKI PAWE┼ü, LENARD DANIEL,MAJORCZYK MAGDALENA, MULARCZYK TOMASZ, NOWAK MATEUSZ, NOWICKA AGNIESZKA, OBRYCKI LESZEK, OLPI┼âSKA KAROLINA, PAWLICKI KRZYSZTOF PIWKO MICHA┼ü, PLICHTA PIOTR, STARZY┼âSKI MICHA┼ü, ST─śPIE┼â EL┼╗BIETA STRUCZY┼âSKI TOMASZ, SZACHNOWSKI BARTOSZ, SZCZAP PIOTR, WYSZOMIRSKI PIOTR, ZABOKLICKI PAWE┼ü, ZAKRZEWSKA ANNA, ZALESKI MACIEJ

KLASA IV B
WYCH. MGR JANINA GAWARECKA
ANTOSIK MA┼üGORZATA, CZAPSKA MAGDALENA, CZ┼üONKA JAKUB, DOBRZA┼âSKA MAGDALENA, DRABCZYK MARIA, FRONC AGATA, GAJDA ELIZA GO┼üEMBIEWSKA MAGDALENA, GROCHOWSKA MAGDALENA, GRZELAK PIOTR KUCHAREK ROBERT, KULISZ AGATA, LENARSKA AGATA, ┼üABOWICZ-DYMANUS KAROLINA, ┼üUKAWSKI BART┼üOMIEJ, ┼üYSAKOWSKA MA┼üGORZATA, MIROWSKI MARCIN, MODZELEWSKA MARTA, MR├ôZ MA┼üGORZATA, PIE┼ÜKO ALICJA, POTYRA PAULINA, RED┼üOWSKA MAJA, ROSI┼âSKI ┼üUKASZ, S─śK KRZYSZTOF, STOLAREK BARBARA, SZWARC MARIA, ┼ÜWIERCZEWSKA ADRIANA, ┼ÜWIERCZY┼âSKA GABRIELA

KLASA IV C
WYCH. KATARZYNA KACZYŃSKA
BANASIEWICZ NATALIA, BINKOWSKI KRZYSZTOF, CIECIERSKA KATARZYNA, CIERZNIEWSKA URSZULA, CZEKA┼üA KRZYSZTOF, D─äBROWSKI MICHA┼ü, FLORCZAK ANNA, FERENC JAKUB, GRABIAK KAROLINA, GRYCNER PIOTR, JAB┼üO┼âSKA AGNIESZKA, JANASIK MONIKA, JEDYNAK KATARZYNA, KACHEL EWA, KOZIARSKA MARTA, LANGRIDGE OSCAR, LIPI┼âSKA MA┼üGORZATA, ┼üOM┼╗A ANETA, MINCH ANNA, ORLI┼âSKA MAGDALENA, OWCZARCZYK KATARZYNA, POR─śBOWICZ ZUZANNA, PROKSA MA┼üGORZATA, SIENICKI WOJCIECH, SIERADZAN-SOBOLEWSKI ┼üUKASZ, SMEREKA SYLWIA, STACHERA KAROLINA SZCZEPA┼âSKA MAGDALENA, SZMYTROWSKA MAGDALENA, SZOSTEK MAGDALENA, WOLNIARSKA JUSTYNA, WYPYCH KAMILA

KLASA IV D
WYCH. MGR ANNA ZAPYŁKIN-ROGALSKA
ADAMCZAK PIOTR, ALABORSKI JAKUB , ANTOLAK MAGDALENA, BRY┼üA MARCIN, BUJNOWSKA SYLWIA, CHIBOWSKA MAGDALENA, DAGIEL PAULINA, D─śBSKI DAMIAN, GOLIK ┼üUKASZ, GOMU┼üA KAROLINA, G├ôRSKA JOLANTA, JO├őL MICHA┼ü, KOPER TOMASZ, KOTOWSKA ANNA, KO┼╣MI┼âSKA KATARZYNA, LIWSKI JAN, M─śDREK KATARZYNA, M┼üYNARSKA ANNA, NAPOROWSKA AGNIESZKA, OLSZEWSKA AGATA, PAW┼üOWSKA AGNIESZKA, P─äTEK PAWE┼ü, PNIEWSKA MAJA, RUTKOWSKA ALEKSANDRA, SZABRA┼âSKI MAREK, TOMCZYK JOANNA WARGOCKA MARYLA, WIERZBICKA ANNA, ZAWIESKA KAROLINA

KLASA IV E
WYCH. MGR PAWEŁ ORZECHOWSKI
CHŁUS EWA, DROGOWSKA KATARZYNA, FELDMAN PAWEŁ, GALIŃSKA ALEKSANDRA, GAWLICZEK ANNA,JANKOWSKA DOMINIKA, JURGA ZUZANNA, KABAŁA AGNIESZKA, KALBARCZYK ANNA, KOŃSKA JUSTYNA, KOWALCZUK PAULINA, KOZERSKA KATARZYNA, LONC MICHA, ŁASKA MARTA, MALISZEWSKI MICHAŁ, MIELCARZ MIKOŁAJ, OLSZEWSKI MACIEJ, PAPROCKA MARTA, PIECHAL RADOSŁAW, PILASZEK KRZYSZTOF, PINDELSKA JOANNA, PUŚCIAN ALEKSANDRA, PYZOWSKA DOMINIKA, RYLI BARTOSZ, SASIAK ZUZANNA STERPEJKOWICZ-WERSOCKA DOROTA, ŚLĄZAK DOMINIKA, TRACZYKIEWICZ ANNA, WAŚKIEWICZ AGATA, WÓJCICKI BARTOSZ, WRZECIONKOWSKA MARTA, WYSOCKI JACEK, ZAJDOWSKI KAROL, ZAWIESKA JAKUB

ROK 2002
KLASA IV A
WYCH. PAWEŁ GÓRECKI
BOLESTA BEATA, BU┼╗A┼âSKI MARCIN, DZIRBA BARTOSZ, FAJDEK BART┼üOMIEJ, GRABOWSKI GRZEGORZ, JAB┼üO┼âSKI ┼üUKASZ JAMSKI KONRAD, JASI┼âSKI PIOTR, JAWORSKI RAFA┼ü, KIELAK MARIUSZ KIERDASZUK BIRUTA, KO┼üAKOWSKI BART┼üOMIEJ, KRASNOD─śBSKI PAWE┼ü KRAWCZYK PIOTR, KULICZKOWSKI KAMIL, ┼ü─äCKI PRZEMYS┼üAW, MANOWIECKI MATEUSZ, M─ś┼╗Y┼âSKA MAGDALENA, NAWROCKI MARCIN, OWCZARCZYK WOJCIECH, PARCHIMOWICZ MACIEJ, PA┼╣ AGATA, PIECHOTA AGNIESZKA RYLSKI KRYSTIAN, SIEDLECKA DOROTA, SKOWRON JAN, WODZI┼âSKI MACIEJ ZACHARSKI RAFA┼ü, ZARZECKA OLGA, ZIOMEK PAWE┼ü, ┼╗MIJEWSKI BART┼üOMIEJ

KLASA IV B
WYCH. MGR ANNA KULESZA-JELEŃ
BECZEK TOMASZ, BOROWSKA SYLWIA, CEMPEL KORNEL, CHRÓŚCICKA KATARZYNA, CZAPLICKA MARTA, DOMINOWSKA DESISLAWA, JAGODZIŃSKI JAKUB, JAKUBIAK KAROLINA, JÓZKÓW MARTA, KRAJEWSKA MARTA, MACIEJEWSKA MONIKA, ODZIMKOWSKA MAGDALENA, OLSZEWSKA KATARZYNA, PAJĄK KACPER, PIELAK MAGDALENA, PIETRACZYK KAROLINA PLADYS IGA, PURA KRZYSZTOF, RAJKIEWICZ ZUZANNA, RANACHOWSKI ŁUKASZ, ROSTEK PRZEMYSŁAW, SADOWSKA KATARZYNA, SITARSKI MICHAŁ SOKOŁOWSKA DOROTA, STANOWSKA MAGDA, SZOSTAK MAGDALENA, TRUSIAK MICHAŁ, WIJATO ALEKSANDRA, WOLFRAM-JAROSZYŃSKA NINA, WYSZOMIRSKA ANNA

KLASA IV C
WYCH. MGR JADWIGA PIÓRKOWSKA
BRACH KAMILA, CZY┼╗EWSKI ┼üUKASZ, DOMERACKA EWELINA, FIC AGNIESZKA, GIEDYK JOANNA, GIZELSKI KRZYSZTOF, INDU┼üA ALDONA, J─śDRZEJEWSKI PIOTR, JO┼âCZYK KAROLINA, KACZY┼âSKA HALINA, KALICI┼âSKA EWA, KARPISZ KAROLINA, KOZ┼üOWSKA KATARZYNA, KRAJEWSKA BEATA, KRUPA MAGDALENA, KUBIAK AGNIESZKA, OKO┼â AGNIESZKA, ORZECHOWSKA PAULINA, PASEK MACIEJ, PIETNICZKA SEBASTIAN, PIOTROWSKA IZABELA, PIWOWARSKA DOROTA, PODSIAD┼üY KAMILA, POPIO┼üEK DOROTA, PULIT MAGDALENA, PURWIN KRZYSZTOF, R├ô┼╗YCKA SYLWIA, SMOROWSKA MARTA, SOBCZAK MARTA, SROCZY┼âSKA BEATA, SWIBODA AGATA, SZYPULSKI PAWE┼ü, WIELGOSZ KLAUDIA, W├ôJCICKA KAROLINA, WRZOSEK MONIKA, ZARZYCKA ZUZANNA

KLASA IV D
WYCH. MGR AGNIESZKA PUCHAŁA
BOBROWSKA HANNA, BROLSKI TOMASZ, CIEPLI┼âSKA EWA, CZARNECKA KATARZYNA, DZIEMBOWSKA MONIKA, GAJEK MACIEJ, GEMRA ALEKSANDRA, GUTOWSKI ┼üUKASZ, HARTWIG KAROLINA, KACPERCZYK MAGDALENA, KOZAK ANNA, LESI┼âSKA MELANIA, LEWANDOWSKA KATARZYNA, ┼üADY┼âSKA JAGODA, MAJSTERKIEWICZ MAGDALENA, MALINOWSKA KAMILA, OSOWSKA AGNIESZKA, PADZIK ANNA, PALUSZKIEWICZ AGNIESZKA, PAZIEWSKA MONIKA, PIOTROWSKA URSZULA, SEREDY┼âSKA MAGDALENA, S─śDZIELSKA PATRYCJA, S─śKOWSKA JULIA, STRAWA JAN, TOMASZEWSKA MAGDALENA
WIERBIŁOWICZ MICHAŁ, WYPYCH SYLWIA, ZEMBALA MARTYNA, ZIELENIAK MAGDALENA

KLASA IV E
WYCH. MGR EL┼╗BIETA KAWECKA
BANASZKIEWICZ KAROL, BANIAK JOANNA, ,CIE┼ÜLA GRZEGORZ, DMUCHOWSKI PIOTR, DOBOSZ ADAM, DRUZGALSKA ALICJA, DYBKO KLAUDIA, GORDZIEJUK EWELINA, JAGIE┼ü┼üO MARTA, KABARA KAMIL, KARPOWICZ JAKUB, KOSIAREK DAGMARA, KOWALCZYK PIOTR, KRYSIK PIOTR, LATO JOANNA, MAGDA KAROLINA, NOSARZEWSKA MA┼üGORZATA, PLUTA AGNIESZKA, POLAKIEWICZ ANNA, POLKOWSKI JAKUB, PTASZY┼âSKA MONIKA, ROKOSZ NINA, R├ô┼╗YCKA HANNA, S┼üODKA DOMINIKA, SOLNICA EMILIA, STOKOWSKA KAROLINA, ┼ÜWIDEREK ANNA, TA┼âCULSKA BEATA, TYSZKIEWICZ KRZYSZTOF , WANTO┼üA ┼üUKASZ, WIELICZKO MA┼üGORZATA, WYROZ─śBSKI PAWE┼ü

ROK 2003

KLASA IV A
WYCH. MGR ROBERT MICHALSKI
KIERUNEK MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
AUGUSTYNIAK MARCIN, CHLEWICKI MICHAŁ JAN, CIERZNIEWSKA HALINA, KRYSTYNA, DAHKOUR FILIP AMER, DĄBROWSKI RAFAŁ STANISŁAW, GAŁUSZKA MICHAŁ MACIEJ, GNIEWOSZ PIOTR ANTONI, HIGERSBERGER JAKUB DANIEL, JANIKOWSKI STANISŁAW MARIA, KMIOTEK JADWIGA JANINA, KRAWCZYK MAGDALENA IRENA, LASKOWSKA ZUZANNA MARIA, LUBAŃSKI KRZYSZTOF OLGIERD, MAKOWSKI PIOTR PAWEŁ, MULARCZYK PAWEŁ PIOTR, OLPIŃSKI WOJCIECH, PFEIFER MARCIN SZYMON, RADEW KAMEN, SADOMSKI GRZEGORZ LECH, SAWICKI ANDRZEJ ROMAN, SIENKIEWICZ EWA ANNA, SKOWROŃSKI KRZYSZTOF PIOTR, SKWERES PAWEŁ JAN, SMOCZYŃSKI BARTŁOMIEJ JOACHIM, SPINKIEWICZ MARTA ANNA, STRUCZYŃSKI KRZYSZTOF PIOTR, TUDEK KAROL, TYCZYŃSKI KONRAD MICHAŁ, WIELGOSZ KATARZYNA WILK KRZYSZTOF RAFAŁ, WITUSZYŃSKI PRZEMYSŁAW, BOLESŁAW WOJNAROWICZ GRZEGORZ, WÓJCICKA NINA, ZIÓŁKOWSKI ADAM

KLASA IV B
WYCH. MGR PAWEŁ ORZECHOWSKI
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
ARCIMOWICZ ALEKSANDRA ZOFIA, CIERZNIEWSKA ALEKSANDRA JANINA, DRO┼╗D┼╗ ZUZANNA ANNA, FRASUNKIEWICZ MAGDALENA JOANNA, GROMEK ALEKSANDRA, KRAWCZYK EL┼╗BIETA AGATA, KUBAT BARTOSZ PAWE┼ü MICHNIA KATARZYNA JOANNA, MIROWSKI JAN ADAM, MOROWSKA MARTA WANDA, NIERADKA KATARZYNA, OKUNIEWICZ ┼üUKASZ JACEK, PAWLICKA AGATA EWA, P┼üECHA TOMASZ, RABANTEK PAWE┼ü, ROGUSKA KATARZYNA ANNA, SIEMI─äTKOWSKA JULITA EWA, SKWIERCZY┼âSKI SZYMON TOMASZ SOK├ô┼ü MARTA KAROLINA, STROJNY OLGA, STRUCZY┼âSKA JOANNA, MAGDALENA SZEWCZYK PIOTR ANDRZEJ, ┼ÜL─śZAKIEWICZ AGNIESZKA, TKACZUK MARZENA MARTA, W─äDO┼üOWSKA AGNIESZKA ANGELIKA, ZABOKLICKA MARTA WERONIKA, ┼╗AK AGNIESZKA JOLANTA

KLASA IV C
WYCH. MGR GRA┼╗YNA KLENK
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
BĄBIAK EWELINA MARIA, BĄKOWSKI ŁUKASZ, BUCZYŃSKI ŁUKASZ ANDRZEJ, CERNY FILIP KAMIL, DĄBKOWSKA SYLWIA MAGDALENA, GENDEK KATARZYNA, HEERING ALICJA SYLWIA, JUJKA MARIA KATARZYNA, KALINOWSKA MARZENA, KAŁUŻNA KATARZYNA, KOWAL MACIEJ PRZEMYSŁAW, KOWALEWSKA KATARZYNA MARIA, MIELESZCZUK MARTYNA JULIA, MOSKAL CEZARY JAN MOTYKA PAULINA MARTA, NOWAKOWSKA AGNIESZKA JOLANTA, PARAPURA KAMIL JERZY, PIEKUTOWSKA MAGDALENA MARIA, PIÓRKOWSKA MAGDALENA ANNA, POLAKOWSKI MARCIN IGOR, RUSEK ANNA EWELINA, RUDNICKI RAFAŁ DOMINIK, RUSIECKA MARTA JOANNA, SMOLIŃSKA MAŁGORZATA BEATA, STOLARZ ANNA MARIA, STRZALIŃSKA ELIZA, SUCHENEK MARTA MARIA, SUCHENEK MONIKA GABRIELA, SULEJEWICZ PIOTR FRANCISZEK, WLEKLIK MICHAŁ KRZYSZTOF, WOJTKOWSKA MAŁGORZATA, WOLF ANDRZEJ TOMASZ WOŹNIAK PIOTR MICHAŁ, ZIEMNICKI PAWEŁ STEFAN

KLASA IV D
WYCH. MGR PIOTR DMITROWICZ
KIERUNEK HUMANISTYCZNY
BUCZY┼âSKA EWELINA BLANKA, CYBULSKA DOROTA BARBARA, CYMA┼âSKA KAROLINA ANNA, CZUBER AGNIESZKA MA┼üGORZATA, DROZDA JACEK,  G─śSICKI BARTOSZ PAWE┼ü, GOSZTY┼üA KATARZYNA MAGDALENA, HA┼âSKA BEATA, JAMROZIK IZABELA WIKTORIA, JELE┼â MARTA ANNA, KAMI┼âSKA ANNA DOMINIKA, KARCZMARCZYK JUSTYNA MARIA, KIRYLUK AGATA AGNIESZKA, KOCI─śCKA MAGDALENA ANNA, KONOPKA KAROL JERZY, KONOWROCKA KATARZYNA, KRASUSKA ANNA MAGDALENA, KUCHARSKI MARIUSZ, LIPOWSKA MARLENA, MALISZEWSKA MARTA REGINA, NAPIERZY┼âSKA ANNA, NOI┼âSKA PAULINA, ROZBIEWSKI BARTOSZ MAREK, R├ô┼╗YCKA AGNIESZKA, MAGDALENA SZCZUROWSKA BERNADETA MARIA, TUZEK ANNA KATARZYNA, ULIASZ LECH ALEKSNADER, WALCZAK KATARZYNA, WRONKO MONIKA KATARZYNA, ┼╗YTKIEWICZ AGNIESZKA

KLASA IV E
WYCH. MGR PIOTR CZARNECKI
KIERUNEK EKONOMICZNO-MENED┼╗ERSKI
BANA┼Ü ROBERT ADAM, BARTU┼Ü KAROLINA APOLONIA, BODURKIEWICZ MONIKA, BALAZS JACEK DAWID, DAWIDZIUK MAGDALENA IWONA, DOBRZA┼âSKA ANNA, DREWNIK PIOTR, DZIELI┼âSKI RADOS┼üAW TOMASZ, GAWRYSZEWSKA ANETA KATARZYNA, GINTER PIOTR MIKO┼üAJ, JASZCZUK IZABELA, KAMI┼âSKA AGNIESZKA MAJA, K─äCKA KATARZYNA MARTA, KOMAR DOMINIK J├ôZEF, KWIATKOWSKI KONRAD MICHA┼ü, ┼üAB─śDA ┼üUKASZ WITOLD, ┼üADZI┼âSKA, AGNIESZKA ANNA, MATUS MAGDA KATARZYNA, NIZIO DIANA JOANNA, NOWOTCZY┼âSKI DARIUSZ GERAR, ORZECHOWSKA MARZENA MARTA, PETRUS IZABELA ANNA, PURA JAROS┼üAW JANUSZ, PURWIN STEFAN PAWE┼ü, ROSSIAN MARCIN KRZYSZTOF, RYNKOWSKA SYLWIA JOANNA, SERAFIN MA┼üGORZATA JADWIGA, STAFIEJ ZBIGNIEW, WASIAK DOMINIKA ANNA, WRO┼âSKI MARCIN BOGUS┼üAW, ┼╗MIJEWSKI JULIAN MACIEJ, WO┼╣NIAK PIOTR MICHA┼ü

ROK 2004
KLASA IV A
WYCH. MGR EL┼╗BIETA STAGROWSKA
KIERUNEK MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
ANDERSZ PATRYK, BENTKOWSKI ┼üUKASZ KAMIL, DZIEDZIC PAWE┼ü, FAL DOMINIK, GINTER TOMASZ PAWE┼ü, JAK├ôBIEC ┼üUKASZ BOGUS┼üAW, KACHEL NATALIA MARTA, KLENK MA┼üGORZATA MAGDALENA, KOSTRZEWA ANNA AGNIESZKA, KOT RADOS┼üAW, KUCHARCZYK GRZEGORZ, LECHOWICZ MARTA ANNA, ┼üOM┼╗A KATARZYNA, ┼üUKASI┼âSKI ┼üUKASZ, MIERZWA MICHA┼ü, MI┼üOB─śDZKI MATEUSZ, MISZTALSKI RAFA┼ü, M┼üYNARCZYK MICHA┼ü JANUSZ, OR┼üOWSKI ADAM MARIA, OSTAFIN MARIUSZ PIOTR, PAWLAK ANDRZEJ MAREK,PIWOWARSKI MICHA┼ü, ALEKSANDER, PUCYK ANNA AGNIESZKA, RAJTER KRZYSZTOF, ROS┼üON MICHA┼ü MACIEJ, SIEPKO KRZYSZTOF MACIEJ , SOSNOWSKA KAMILA ANNA, SPIESZKO SEBASTIAN MACIEJ, SZCZEPA┼âSKI MACIEJ KAMIL, SZTUK PAWE┼ü, TOMCZUK EMIL, TRZASKOWSKI ┼üUKASZ MAREK, WASILEWSKI ┼üUKASZ ANDRZEJ

KLASA IV B
WYCH. MGR MARLENA SZLACHETA
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
BA┼üDYGA ALEKSANDRA ILONA, BARWIKOWSKA ┼╗ANETA OLGA, BIA┼üEK DANIEL MICHA┼ü, BIRECKI ┼üUKASZ ZBIGNIEW, CZARKOWSKA BARBARA, DZIUBECKI ┼üUKASZ JACEK, FIJA┼üKOWSKI MICHA┼ü ALBERT, FONFERKO MARTA ANNA, JASTRZ─śBSKA OLIWIA ANNA, KOCHA┼âSKI JAN MACIEJ, KOSESKA MAGDALENA KOWAL DOMINIKA DAGMARA, KOWALSKA JOANNA ZOFIA, KRACZAJ KATARZYNA, LACKOWSKA BOGUMI┼üA WIKTORIA, ┼üUBI┼âSKA ANNA BARBARA ┼üYPACEWICZ MA┼üGORZATA ANNA, MALINOWSKA EWA, MARCINIAK LESZEK BOGUS┼üAW, MARKIEWICZ AGATA EWA, OBORSKA NINA MARIA, PIEKAREK PAWE┼ü PIOTR, PIOTROWSKI TOMASZ ANDRZEJ, ROGUSKI MACIEJ, ROKICKA AGNIESZKA ALICJA, R├ô┼╗OWSKI MARCIN J├ôZEF, STOJI─ćI─ć MAGDA, SKOCZYLAS JAROS┼üAW, STANKIEWICZ KAROL KAZIMIERZ, STRU┼╗EK NATALIA ZUZANNA, WA┼ÜKIEWICZ ANETA KATARZYNA, ZARUSKA KAROLINA ZUZANNA

KLASA IV C
WYCH. MGR TOMASZ WIERZBICKI
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
BARTKOWSKI KONRAD ┼üUKAS, BOBEK AGATA JOLANTA, D─śBOWSKA ANNA, FABIJA┼âSKA AGATA, FIJA┼üKOWSKA URSZULA TERESA, HEJNRYCH KAMILA MARIA, J├ô┼╣K├ôW KINGA STANIS┼üAWA, KISIEL KATARZYNA, KO┼üAKOWSKA KINGA KRUPA EMILIA ANNA, KURDYBACHA KATARZYNA NATALIA, LIPSKA ZUZANNA KAROLINA, MANARCZYK JOANNA MARIA, MICHALAK JAKUB, MORAWSKI GRZEGORZ PIOTR, NOWACZYK ALEKSANDRA DANUTA, NOWAK URSZULA IRENA, PAUL AGNIESZKA DAGMARA, PAW┼üOWSKA ANNA, RYZEL KATARZYNA KRYSTYNA, SAWICKI BARTOSZ JAROMIR, SKRZYDELSKI STANIS┼üAW, SOBCZAK AGATA ANNA, SOSNOWSKI ┼üUKASZ, STANIEK JOANNA, SZYJEWSKA MARTA AGNIESZKA, SZYMANKIEWICZ PIOTR, ┼ÜWIRKULA MAGDALENA MA┼üGORZATA, UZAROWICZ PIOTR ADAM, WIDAWSKA MARTYNA MAGDALENA, WITKOWSKI MARIUSZ LESZEK, WAWRZONKIEWICZ KONRAD MAREK, W┼üODKOWSKI KRZYSZTOF KAMIL, ZIENIUK AGNIESZKA KATARZYNA, ┼╗UKOWSKI ADAM KAMIL

KLASA IV D
WYCH. DR WACŁAWA KURCMAN-PRZEDPEŁSKA
KIERUNEK PODSTAWOWY
ACHRANOWICZ KATARZYNA BEATA, BANASZEK AGATA STANIS┼üAWA, BERTOWSKA ANNA MARIA, BRANIEWSKI KRZYSZTOF ANTONI, CZERWI┼âSKI TOMASZ PIOTR, CZUBI┼âSKA EWA MA┼üGORZATA, DAWIDCZYK AGATA, FIGURA KACPER, FILIPEK MARTA, GA┼ü─äZKA KATARZYNA, GOMU┼üA NATALIA JOANNA, J─śDRZEJEWSKA MA┼üGORZATA ALEKSANDRA, KRUPA PAULINA AGNIESZKA, LECH NATALIA MARTA, MA┼üEK MAKSYMILIAN ANTONI , MATUSIK PAWE┼ü WOJCIECH, MIKIEWICZ ANNA MARIA, RADZIKOWSKI PIOTR, RAWSKA URSZULA DOMINIKA, SIARKIEWICZ KRZYSZTOF, SOBIECKA SYLWIA ADRIANA, SOLECKA KATARZYNA, STARKO MAJA EWA, SZCZEPANKOWSKA BEATA ANNA, TOPOLEWSKA AGATA BARBARA, TR─śBICKA AGNIESZKA, URBA┼âSKI BART┼üOMIEJ TEODOR, WI┼ÜNIEWSKA ANETA KINGA, WLAZ┼üO AGNIESZKA

KLASA IV E
WYCH. MGR JÓZEFA JANKOWSKA
KIERUNEK EKONOMICZNO-MENED┼╗ERSKI
BARANOWSKA SYLWIA, BARTNIKIEWICZ AGNIESZKA KATARZYNA, BORODZI┼âSKA MA┼üGORZATA TERESA, BROMA KAROLINA S┼üAWOMIRA, CZAJKOWSKA ALEKSANDRA HELENA, GIZI┼âSKI KONRAD, JA┼ÜKIEWICZ ALICJA MARTYNA, JUDZI┼âSKA NATALIA, KACZY┼âSKA KATARZYNA ANNA, KAPLI┼âSKI KRZYSZTOF GRZEGORZ, KAUS MICHA┼ü PIOTR, KAWALEC KALINA KATARZYNA, KI┼üCZEWSKI KORNEL JAN, KRAJEWSKA MONIKA MARTYNA, KUBERCZYK JOANNA, MAZUR KATARZYNA, ORWI┼âSKI MICHA┼ü PIOTR, PIOTROWSKI BARTOSZ J─śDRZEJ, PODLEWSKI BART┼üOMIEJ PAWE┼ü, PRZESZ┼üOWSKI ┼üUKASZ, PU┼üOWSKA BEATA ANNA, ROMA┼âCZYK ANNA MARIA, RUDECKI MICHA┼ü GRZEGORZ, RYBUS JOANNA ZUZANNA, S─śKOWSKA ANETA, SKIERKOWSKA ANNA MARIA, SZULARZ ADAM PAWE┼ü, ┼ÜLESZY┼âSKA R├ô┼╗A KATARZYNA, TORU┼âSKI KAROL STEFAN, WA┼ÜKIEWICZ DAGMARA ANNA, WAWRZYNIAK JOANNA BEATA, WEJROCH MARCELINA ZOFIA, WIKTOROWICZ KATARZYNA, WI┼ÜNIEWSKI ANDRZEJ KONRAD, ZARYCHTO IWONA, ┼╗EBEREK MAGDA MA┼üGORZATA


ROK 2005
KLASA III A
WYCH. MGR JOANNA WOLFRAM
KIERUNEK MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
BARTOSIEWICZ MAGDALENA ANNA, BENCZEK ANDRZEJ PAWE┼ü, BOJAS JAKUB ARKADIUSZ, BUJAK SEBASTIAN ┼üUKASZ, CIUPI┼âSKI ANDRZEJ DAMIAN, DANISZEWSKA KATARZYNA, FRELEK MICHA┼ü JAN, GEMBSKA KRYSTYNA, GO┼ü─śBIEWSKA JAGODA, GR─śDA PRZEMYS┼üAW HENRYK, JAB┼üO┼âSKI PIOTR JANOWICZ MICHA┼ü WOJCIECH, KLASA MARIUSZ, KOSSAKOWSKI MARCIN TOMASZ, KRA┼ÜKIEWICZ MARIUSZ KACPER, KRUGLICZ JAROS┼üAW PAWE┼ü, ┼üUNIEWSKA ALEKSANDRA, MALISZEWSKI KRZYSZTOF KONRAD, MALITA IGA MARKOWSKI MATEUSZ BOGUS┼üAW, PARASZKA DOMINIK PAWE┼ü, PASIERBI┼âSKI PIOTR, POLKOWKSA MARTA ALEKSANDRA, PORTALEWSKI MICHA┼ü STANIS┼üAW, POTYRALLA MACIEJ PIOTR, SZA┼üKIEWICZ MICHA┼ü JAN, SZYMA┼âSKI MICHA┼ü, WASZCZUK JAKUB, ZYGMUND MICHA┼ü, ┼╗EBROWSKI ┼üUKASZ MACIEJ, ┼╗Y┼üKA PIOTR

KLASA III B
WYCH. MGR ANNA DWORZYCKA
KIERUNEK MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
AUGUSTYN MAGDALENA URSZULA, BAKUNOWSKI TOMASZ DARIUSZ, BORZEWSKA ANETA MARTA, FRELEK DOMINIK, GASZTOLD MICHAŁ ANDRZEJ, HIGERSBERGER ROMAN MARCIN, KALINOWSKI TOMASZ LESZEK, KARPOWICZ GRZEGORZ WIKTOR, KLIMEK JAKUB, KOMOROWSKI PIOTR KRZYSZTOF, KRUPICKI ARTUR KONRAD, KRZYŚLAK ROMAN MIKOŁAJ, MAJEWSKI MICHAŁ GRZEGORZ, MAŁYSZKO JULIUSZ, PASTERNAK ŁUKASZ MICHAŁ, PAŹ JERZY JAN SOCHACKI JAROSŁAW PIOTR, SZEWCZYKOWSKA JOANNA ALEKSANDRA, TRUSZKOWSKI MARIUSZ, URBAŃSKI MICHAŁ, WRZESIŃSKA MATYLDA ELŻBIETA WYSZOMIRSKA IGA ANNA, ZAWADZKI MACIEJ KRZYSZTOF, ZYCH KAMIL KRZYSZTOF, ŻMIJEWSKI KONRAD KRZYSZTOF

KLASA III C
WYCH. MGR MAGDALENA KUPIEC
KIERUNEK KULTUROWY
B┼üASZCZYK MAJA, DOBRSKA AGNIESZKA BO┼╗ENA, DUKIEWICZ ANNA IZABELA, FRELAK KATARZYNA, HOLKA MONIKA MARTA, JAB┼üO┼âSKA AGNIESZKA ANNA, J─śDRZEJCZAK ELIZA MARIA, JURGA AGATA MARTA, KALINOWSKA AGNIESZKA MA┼üGORZATA, KOBRYNER MAGDALENA, KRZYWA┼âSKI KAMIL, LEWI┼âSKI GRZEGORZ KAMIL, NIEMIROWSKA MAGDALENA DOROTA, NUCKOWSKA AGNIESZKA, OBARA MARIA, OLAK KATARZYNA BARBARA, PAZIKOWSKI PRZEMYS┼üAW IRENEUSZ, PILITOWSKA EWA MARTA, PRACZ URSZULA, RADKOWSKI JAKUB JAN, RAWSKA ANNA MARIA, RICHTER OLGA DARIA, SAWICKA KATARZYNA, SITKOWSKI FILIP MAREK, SMAGOWSKI KAROL ARKADIUSZ, STRENGER DOMINIKA BOGUMI┼üA, SZAFRA┼âSKI MACIEJ MATEUSZ SZEWCZYK KATARZYNA AGNIESZKA, SZYMA┼âSKI ┼üUKASZ PAWE┼ü, ┼ÜWIDEREK STANIS┼üAW ANTONI, ZIELI┼âSKA ANNA MAGDALENA

KLASA III D
WYCH. MGR ANNA CICHOŃ-PYŁKA
KIERUNEK OGÓLNY
ADAMASZEK JUSTYNA, BAREJ MICHA┼ü JANUSZ, BARTNIK EWA ZOFIA, BE┼üCZEWSKA MONIKA ANNA, BIELI┼âSKI RAFA┼ü BORYS, BO┼üOZ KATARZYNA BARBARA, DANIELEWSKI KAMIL STANIS┼üAW, DOBRZA┼âSKA MONIKA NATALIA, GASKO┼â DAMIAN ERNEST, GMURZY┼âSKA EWA, GR─äBCZEWSKA KATARZYNA, GUMBI SYLWIA NANDI, JOEL MARTA, KONDRACKI KAMIL, KONIK MARIUSZ KRZYSZTOF, KOSI┼âSKI PRZEMYS┼üAW JAKUB, KR─śCIEJEWSKA EWA, KRUPSKI MACIEJ, KRZESI┼âSKI TOMASZ PIOTR, MALCZEWSKA KLAUDIA KLEOPATRA, OSI┼âSKA ZUZANA KLARA, PO┼╣NIAK MAGDALENA, PRZYBYLSKA JOANNA, RUTKOWSKI BART┼üOMIEJ MACIEJ, SOBOCI┼âSKI PIOTR, STOLAREK MAGDALENA, SZERWENTKE ALEKSANDRA MARIA, SZKUPI┼âSKI MARCIN ANDRZEJ, TURZY┼âSKI JAN EDWARD, WA┼üACHOWSKA MARLENA MAGDALENA, WO┼╣NIAK AGNIESZKA MONIK, WRZOSEK ADAM KRZYSZTOF

KLASA III E
WYCH. MGR ANNA ZAPYŁKIN-ROGALSKA
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
BANACHOWICZ PAWE┼ü MACIEJ, BERTOWSKA MARTA MA┼üGORZATA, BOBROWSKA BEATA, CACKO SYLWIA, CHE┼üMICKI FILIP, CHMURA ANETA SYLWIA, CHRZANOWKSA ANNA, CZAGOWIEC AGATA, GODLEWSKA JOANNA, GOSPODARCZYK SYLWIA ZUZANNA, GRUCHACZ ANNA MARIA, ISMAIL DIANA KOSI┼âSKA AGNIESZKA, KOWALEWSKI TOMASZ MICHA┼ü, MROCZEK PAWE┼ü ALEKSANDER, MUC EWELINA AGNIESZKA, NIEMCZYK JOANNA BARBARA, NOWAK ANNA DOMINIKA, ORLA┼âSKA AGNIESZKA, PI─śTAK NATALIA EWA PRZEPILI┼âSKA PAULINA MALWINA, SIEJKA MACIEJ ANDRZEJ, STANISZEWSKA MAGDALENA GRA┼╗YNA, STASIAK AGATA, SZCZAWI┼âSKA MALWINA ALDONA, SZLACHETKA BERNARD KONRAD, SZPINDA AGATA ZOFIA, SZPINDA DOMINIKA PAULINA, SZWEJDA IZABELA MARTA, ┼ÜL─śZAK ALEKSANDRA GRA┼╗YNA, VU HUONG GIANG, WALASEK MARIA HELENA, ZIELI┼âSKA KATARZYNA

KLASA III F
WYCH.MGR EL┼╗BIETA KR─śCIEJEWSKA
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
BAZYL MARCIN, BOKSA ANNA JULIA, CHWA┼üKO ALEKSADRA WIKTORIA, DOMINIK JUSTYNA DOMINIKA, DYDERSKA MONIKA, GRZESZKIEWICZ WOJCIECH, JASZEWSKA MAGDALENA JUSTYNA, JUCHNIEWICZ MAREK MATEUSZ, KACPERCZYK KONRAD ANDRZEJ, KODYM MARCIN PIOTR, KRY┼ÜKIEWICZ SYLWIA RENATA, LIPKA ÔÇô KADAJ JUSTYNA, LUBANIAK PAULINA ┼üASZEK PAULINA, MALINOWSKI ┼üUKASZ, M─ś┼╗Y┼âSKA PAULINA EWA, MICHNA MARTA MAGDALENA, MIELCARZ BARBARA, OKRASA MAGDALENA PAULINA PACIOREK TOMASZ PAWE┼ü, PACKO PIOTR, PISULA EL┼╗BIETA URSZULA, PLICHTA KATARZYNA, ROSI┼âSKA KATARZYNA MONIKA, SIANOWSKI ARTUR, SOBIELARSKI MACIEJ ALEKSANDER, SZAGA EMILIA, SZYMA┼âSKI MATEUSZ TRACZ MICHA┼ü, TRUSIAK MARCIN, WODARSKA ALEKSANDRA PAULINA, WOJCIECHOWSKA EWA, WOJTA┼Ü KRZYSZTOF, WR├ôBEL NORBERT, ZEIN IMAD FILIP

ROK 2006
KLASA III A
WYCH. KATARZYNA KACZYŃSKA
KIERUNEK MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
BOGUSZ BEATA EL┼╗BIETA, HABER MICHA┼ü , JURGA JAN BART┼üOMIEJ, KACZY┼âSKA ANNA MARIA, KOMENDECKI KAMIL MATEUSZ, KOMORSKI SZYMON PIOTR, KOWALCZUK KAMIL, KOWALSKI MACIEJ KAROL, KRIKUN W┼üODZIMIERZ TOMASZ, KUBIK RAFA┼ü GRZEGORZM, MALINOWSKI PIOTR RYSZARD, MARKOWSKI PIOTR RYSZARD, MICHALAK MICHA┼ü MAREK, MILCZACH PAULINA, OKONIECKI PIOTR, OPACKI JAN PAWE┼ü, OWCZAREK ANETA, PARASZKA ┼üUKASZ ALBERT, P─äCZKOWSKI MACIEJ RYSZARD, POLAKOWSKI ┼üUKASZ MACIEJ, SKUZA MIKO┼üAJ JAN, STASIAK BARBARA, SZCZYPIOR JACEK PIOTR, SZTUK EWA, ┼ÜLUBOWSKA KATARZYNA, WODZI┼âSKI PIOTR TOMASZ, WOJTASIEWICZ MICHA┼ü, WRZOSEK ┼üUKASZ, ZAR─śBA MICHA┼ü KAROL, ┼╗ABOKLICKI DOMINIK

KLASA III B
WYCH. MGR PAWEŁ ORZECHOWSKI
KIERUNEK EUROPEJSKI
BRENDA ZUZANNA AGNIESZKA, CEGIELSKI WOJCIECH, CIE┼ÜLAR JAN J├ôZEF, CZWARN├ôG ANNA, DOBRZELECKI MARCIN WIES┼üAW, FIEDOR KAROLINA ANNA FRONCZAK MATEUSZ ROBERT, GODZIEJEWSKA LAURA, GO┼ü─äB AGATA, GROMEK MAGDALENA, ICZUK ALEKSANDER, KO┼ÜCIUKIEWICZ MARTA JULIA, KURZYD┼üOWSKA ANNA MARIA, LISIECKA ALEKSANDRA, LUDWISZEWSKI CEZARY KAROL, MATUSIAK MARTYNA, MICHNIEWICZ MAGDALENA ANNA, NOWAKOWSKI PIOTR, NUSZKIEWICZ BART┼üOMIEJ S┼üAWOMIR, PIENI─ä┼╗EK PAULINA, RYCHLEWSKA ZUZANNA ZOFIA, SZOSTEK ANNA MARIA, WESO┼üOWSKI PIOTR, WIETESKA MATEUSZ JAN, WI─śC┼üAW PAWE┼ü TOMASZ WITKOWSKI WOJCIECH MACIEJ, WODZY┼âSKA KINGA, ZABRZYDZKA MARTYNA, ZDZIARSKI JAKUB

KLASA III C
WYCH. MGR ANNA KULESZA-JELEŃ
KIERUNEK KULTUROWY
AMR├ôZ MONIKA WIOLETTA, BANASIEWICZ JUSTYNA, BIA┼üEK AGNIESZKA BEATA, DANOWSKA EWA REGINA, DUDU┼Ü AGNIESZKA MONIKA, FERREIRA-MARTINS JUSTYNA MARIA, GAJDA ALEKSANDRA, G┼üADZKA MA┼üGORZATA, GO┼ü─śBIOWSKA NATALIA AGNIESZKA, IWANOWSKA BEATA, JACZEWSKA SYLWIA, KAMI┼âSKA ANNA KAROLINA, KOWALSKA JUSTYNA JAWITA, KOZ┼üOWSKA ILONA, KRAJEWSKA AGNIESZKA MARIA, KUROWSKA DOMINIKA EL┼╗BIETA, LE┼ÜNIEWSKA OLGA, LEWANDOWSKI PAWE┼ü ROBERT, MARINKOWI─ć MAGDALENA, RADULSKA NATALIA, SAWA KATARZYNA NATALIA, SAWICKI MACIEJ KACPER, STOLARSKA MAGDALENA ALEKSANDRA, SZYMANOWSKA MARTA MONIKA, ┼ÜLEDZI┼âSKA DOROTA MAGDALENA, TEODOROWICZ TOMASZ DARIUSZ, WIKTOROWICZ MARTA KRYSTYNA, ZAJ─äCZKOWSKA MA┼üGORZATA ANNA, ZAMBRZYCKI MICHA┼ü, ZDANOWICZ AGNIESZKA EL┼╗BIETA, ZIELI┼âSKA KATARZYNA, ZI├ô┼üKOWSKA ANNA, ┼╗ELAZKO OLGA

KLASA III D
WYCH. MGR IWONA BERSE
KIERUNEK OGÓLNY
ANDRYCHOWSKI OLGIERD, BAGI┼âSKA MARLENA, BEDNAREK KATARZYNA ALEKSANDRA, BOROCH OLGA ANNA, CHOJNICKI KAMIL WOJCIECH, CIANCIARA MATEUSZ MAREK, CZAJKA IZABELA KALINA, CZERWI┼âSKI PAWE┼ü ANDRZEJ, FRANKOWSKA JOANNA, GAMBRYCH ANNA MA┼üGORZATA, G─śBARSKA NATALIA LUIZA, GIZI┼âSKA TAWI, JA┼ÜKIEWICZ ZUZANNA EL┼╗BIETA, KOBIELARZ ALEKSANDRA MA┼üGORZATA, KOSSAKOWSKA AGNIESZKA JOANNA, KRUK MARCIN FILIP, LASECKI MARCIN JERZY, LIPKOWSKI MICHA┼ü, NAROJCZYK MACIEJ, NIKISZ MACIEJ, PRZYBY┼üA JAKUB, SIDOR AGATA MARIA, SIUDZI┼âSKA JULIA ELIZA, SKRZYPKOWSKA EMILIA MARIA, SMOLI┼âSKI JANUSZ ADAM, SOWI┼âSKA MA┼üGORZATA, STANIULIS MICHA┼ü WOJCIECH, STOBIECKA ANNA WI┼ÜNIEWSKI DOMINIK, WOJKOWSKA KAROLINA ZOFIA, ZWIEREW IZABELA

KLASA III E
WYCH. MGR AGNIESZKA PUCHAŁA
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
BARDADYN JUSTYNA, D─äBROWSKI PIOTR MICHA┼ü, DRYMEL MA┼üGORZATA, LUCYNA, DYMKOWSKA MAGDALENA, FURS ALEKSANDRA ZOFIA, JURCZAK AGNIESZKA MARIA, JURKIEWICZ MARTA TERESA, KAMI┼âSKA KAMILA, KARCZEWSKA MA┼üGORZATA, KARENDYS KARINA, KAZIMIERCZAK EUGENIUSZ PIOTR, KIELAK TOMASZ JERZY, KLAJDA KAMILA KATARZYNA, KO┼üOSOWSKI MIKO┼üAJ BOHDAN, KOMASA KARINA MARIA, KOPERSKA JULIA MA┼üGORZATA LENARCZYK ILONA MA┼üGORZATA, MOSKWA ZOFIA MARIA, OBACZ PIOTR GRZEGORZ, PIETRYKOWSKI MICHA┼ü, PIOTRKOWSKA KAROLINA OLGA, RYBI┼âSKA DOMINIKA MA┼üGORZATA, SADECKA KATARZYNA, SKOMOROWSKA DARIA OLGA, ┼ÜWITAJ KATARZYNA, TRZYCI┼âSKA PAULINA, WAWRZYSZCZUK AGATA MARIA, WILAMEK EMILIA MARIA, ZI─ś─ć GRZEGORZ CEZARY

KLASA III F
WYCH. MGR JADWIGA PIÓRKOWSKA
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
BIGORAJSKI MACIEJ FILIP, CUDNY ŁUKASZ, CZAPSKA ILONA, CZOBODA SANDRA, DĄBROWSKA JOANNA, DERBICH BEATA, DMOWSKA KAROLINA DOMAŃSKA OLGA, EJSMONT ESTERA KAROLINA, GRALEWSKA KATARZYNA JASIŃSKA KAMILA, JAWOROWSKA BEATA, KACPRZYK KATARZYNA JANINA KORYCKA MARIA HALINA, KRAMARCZYK SYLWIA JUSTYNA, KRAS PAULINA ELŻBIETA, LASKOWSKA KAROLINA ANNA, NAGRODZKA MONIKA, OSIŃSKA ANETA ANNA, PASZKIEWICZ SONIA FORTUNATA, PAWLAK JAKUB, PIOTROWSKI MATEUSZ ADAM, POLKOWSKA MARTA KAROLINA, PRZEDPEŁSKI MICHAŁ, SKIBA JAKUB MARIUSZ, SKURSKA IGA, SOBCZAK PAULINA JOANNA, SOSNOWSKI MAŁGORZATA, SZATAŃSKA MARTA ANTONINA, SZOPIŃSKA KAROLINA, WALCZEWSKA MARTA, WANAT KAROLINA, WIELGOSZ AGNIESZKA, WIESIOŁEK ANNA ELŻBIETA

ROK 2007
KLASA III A
WYCH. MGR PIOTR DMITROWICZ
KIERUNEK MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
ADAMCZYK JULIAN, BIGOSZEWSKI MICHA┼ü, D─äBROWSKA BEATA, D┼╣WIGAJ JAKUB, G┼üADYSZ MATEUSZ, GZIK TOMASZ, JEDYNAK ADAM, KALINOWSKI DANIEL, KOZERA KAROLINA, KUGACZ PAWE┼ü, KUKU┼üA NATALIA, LASKOWSKI JAN, MALASZEWSKI MICHA┼ü, ORACKA KATARZYNA, PASZKOWIAK MICHA┼ü, PASZKOWSKI DOMINIK, PO┼üAWSKI TOMASZ, PYRZANOWSKI MARIUSZ, RADTKOWSKA MARTYNA, ROBASZEWSKI ANDRZEJ, RUPOCINISKI MAREK, RUTKOWSKI OLGIERD, STANKOWSKI MICHA┼ü, SOSNOWSKI MACIEJ, SU┼üEK MAGDA,SZYMA┼âSKA ANNA,T─śSNY PIOTR, TYMOSZEWSKI ADAM, ZDA┼âKOWSKI PIOTR

KLASA III B
WYCH. MGR GRAZYNA KLENK
KIERUNEK MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
ARCHACKI ARKADIUSZ, BRYM MICHA┼ü, BUDEK KLAUDIA, CIE┼ÜLICKI PIOTR, DUTKIEWICZ MA┼üGORZATA, DYMI┼âSKI MARIUSZ, GIEMZA MAGDALENA, KACPRZAK JAMES, KAROLAK KAMIL, KOWALSKI PAWE┼ü, KUTYNA ┼üUKASZ JERZY, MAJORCZYK RAFA┼ü, MARKOWSKI MARCIN, NIKIFORUK WOJCIECH, OR┼üOWSKI BARTOSZ, P─śDZIKIEWICZ ANITA, PIOTROWSKA MAGDA, PIWKO MARIUSZ, RADZICKI MARCIN, REDZIMSKA MARTYNA, RYBACKI ┼üUKASZ, SERAFIN PIOTR, STANICKI ┼üUKASZ, STRAKACZ KRZYSZTOF, WOJDA MATEUSZ, WOJTA┼Ü TOMASZ, ZW─śGLI┼âSKI MICHA┼ü

KLASA III C
WYCH. MGR MARLENA SZLACHETA
KIERUNEK EUROPEJSKI
BRYNDA WERONIKA, BRZUS AGNIESZKA, CI─śCIARA IZABELA, FUKSIEWICZ ALEKSANDRA, GAWRYSZEWSKA MAGDALENA, IWANOWSKI ADAM, JANKOWSKI MAREK, JUREK RADOS┼üAW, KLESZCZEWSKI KONRAD, K┼üOPOTOWSKA ALEKSANDRA, KOSSOWSKI RAFA┼ü, NAUMCZYK KATARZYNA, NOWAK JAROS┼üAW NOWIK NATALIA, PU┼ÜCIAN MACIEJ, RABA ALEKSANDRA, SAKS ALEKSANDRA, SIELUK JAN, SKRZYDELSKA JOANNA, SUTKOWSKI MARCIN, SZAFRA┼âSKI MARCIN, SZCZUROWSKA KATARZYNA, SZELEWICKI MATEUSZ, T─äKIEL MACIEJ, TRZEPA┼üKO ROBERT, WALUK WERONIKA, ZAWADZKA PAULINA, ┼╗ARO┼â KATARZYNA


KLASA III D
WYCH. MGR TOMASZ WIERZBICKI
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
ANDRZEJEWSKA MARTA, BARSZCZ MARTYNA, BIELAK KRZYSZTOF, BIERNACKA NATALIA, BUGA MARTYNA, D─äBR├ôWKA JAKUB, D─śBOWSKA MONIKA, FIEDORCZUK MARIA, FRELEK MATEUSZ, GALAS JAROS┼üAW, INIARSKA ADA, KLINKOSZ ALICJA, KRYSIK AGATA, NIKITIUK ANNA, NOWACZYK ANNA, NUSZKIEWICZ ALEKSANDRA, PASI┼âSKA EDYTA, PIETRYSZYN ALEKSANDRA SO┼üKOWICZ MARTA, STYKOWSKA AGNIESZKA, SZANIAWSKI PATRYK, TROJANOWSKA MARTA, URBA┼âSKA KATARZYNA, WLEKLIK PAWE┼ü, ZAB┼üOCKA BEATA, ┼╗UKOWSKA SYLWIA

KLASA III E
WYCH. MGR FRANCISZKA M─ś┼╗Y┼âSKA
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
BLOMBERG ALEKSANDRA, BOGURAD PAULINA, BUBIE┼â BEATA, BUJALSKA KAROLINA, CHLEBOWSKI MICHA┼ü, DOMINIAK KAROLINA, DUDKOWSKA SYLWIA, IWANOWSKI JAKUB, K─śPI┼âSKA AGNIESZKA, KOWALCZYK KAROLINA, KRYSI┼âSKA DOROTA, MIJAKOWSKA KATARZYNA, NIEMCZYK MICHA┼ü, NIE┼ÜCIOR KATARZYNA, OLSZEWSKI MACIEJ, POL MA┼üGORZATA, POZOREK MARTA, STA┼âCZYK ANNA, SZYMA┼âSKI DORIAN, TURCZY┼âSKA MARTA, WIECZOREK JOANNA, ZABOREK AGATA, ZDUNEK ┼üUKASZ,┼╗UKOWSKA URSZULA

KLASA III F
WYCH. MGR KRYSTYNA RYLSKA
KIERUNEK KULTUROWY
ALEKSANDRUK KATARZYNA, DUBCZYK PAULINA, KARPI┼âSKI JACEK, KORLAK ZUZANNA, KOZ┼üOWSKI MICHA┼ü, LE┼Ü ALEKSANDRA, LIEBERT KAROL, ┼üADNA ┼╗ANETA, MA┼üYS KATARZYNA, MIKULSKI JAN, MISIOR SYLWIA, MODRO RADOS┼üAW, NIEDZIELSKA JOANNA, NURZY┼âSKA AGNIESZKA, PASEK VEL PASZKOWSKI GAWE┼ü, PASZKIEWICZ ALEKSANDRA, PI─śKO┼Ü KATARZYNA, PRZE┼╣DZIECKI BOGUMI┼ü, SADOWSKA AGATA, STANIS┼üAWSKA KATARZYNA, SZYPOWSKA ZOFIA, ┼ÜWIDERSKA NATALIA, TALMA MATEUSZ, WALCZAK ANNA, WOJDA KATARZYNA, ZAREMBA ANNA

KLASA III G
WYCH. DR WACŁAWA KURCMAN-PRZEDPEŁSKA
KIERUNEK OGÓLNY
CWYL MAGDALENA, JANUSZEWICZ ELIZA, JARKIEWICZ MAGDALENA, KALI┼âSKA PATRYCJA, KOWALCZYK JACEK, LIPIAK MAGDALENA, OSTATEK JACEK, PLISIKIEWICZ KAMIL, ROGALA ALEKSANDRA, ROJECKA DANUTA, RYNIEWICZ JUSTYNA, SKOCZYLAS PIOTR, ST─śPKOWSKA NATALIA, SZCZUKA PIOTR, SZEWCZYKIEWICZ MACIEJ, TOMALA MA┼üGORZATA, WIERZBICKA MONIKA, WYSZOGRODZKA MARTA, ZIEMI┼âSKA ANETA, ZI├ô┼üKOWSKA EDYTA

ROK 2008
KLASA III A
WYCH. ANNA DWORZYCKA
KIERUNEK MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
BANUL JOANNA, BIELAWSKI JAKUB, BIE┼âKOWSKI MATEUSZ, DZIU┼üKO ARTUR, ERCHARD MACIEJ, FRELISZKA MICHA┼ü, GAWRYSZEWSKA PAULINA, G┼üOWACZ MICHA┼ü, JA┼ÜKIEWICZ FILIP, KOCHA┼âSKI MICHA, KUCHARSKI PAWE┼ü, NA┼ü─śCZ MACIEJ, ODOLAK KARINA, OP┼üOCKI MARCIN, PAWI┼âSKA JULITA, PIETRZAK MACIEJ, PIORUN TOMASZ, SENTAREK MICHA┼ü, SOK├ôLSKA MAGDALENA, STA┼âCZAK ALEKSANDER, SZAFRA┼âSKA SANDRA, SZO┼üUCHA MICHA┼ü , TR─äBI┼âSKI ┼üUKASZ, TYMOSZEWSKA EWA, WALCZAK JAKUB, WILIM MICHA┼ü ZIMI┼âSKI RAFA┼ü, ZIOMEK MARTA, ┼╗EW┼üAKOW TOMASZ

KLASA III B
WYCH. PAWEŁ ORZECHOWSKI
KIERUNEK EUROPEJSKI
BARCZAK ANNA, BERGIEL PIOTR, BŁOCKI WŁADYSŁAW, BOGUTA ANDRZE, BULIK ALEKSANDRA, DOMAGAŁA FILIP, GORZELANY DAMIAN, GÓRNIAK KAROLINA, GRONEK ANNA, HANUSZEWSKI PIOTR, KRZYŻANEK EMIL, LECH KATARZYNA, LECHNIO AGNIESZKA, MAJEWSKI MACIEJ, MIROSZ-DUDKOWSKI KAROL, MLECZAK KACPER, OKOŃ JOANNA, PIEKUT PAULINA, POLCAR PAWEŁ, PUDAS PAULA, ROSIŃSKA MAGDALENA, ROWIŃSKA SARA, SKOLIMOWSKA EMILIA, SZCZEPAŃSKI PIOTR, SZYMANIAK ALEKSANDRA, WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ, ZAKRZEWSKI PAWEŁ

KLASA III C
WYCH. ANNA CICHOŃ-PYŁKA
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
B┼üACHNIO JAKUB, BOCHENEK MARLENA, D─äBROWSKA KATARZYNA, DERDZIUK ZOFIA, DOBROGOSZ KATARZYNA, FERDERER MAGDALENA, FIGIELSKA ANNA, GO┼ü─śBIOWSKA EMILIA, JACZEWSKA MAGDALENA, JANKOWSKA KATARZYNA, JASI┼âSKA SYLWIA, KAIM EMILIA, KLEPACKI PATRYK, KUCZMIEROWSKA KAJA, KUMI─śGA AGATA, LIPNICKI ALAN, MATUSIAK OLGA, MOSZCZY┼âSKA JUSTYNA OCHMA┼âSKI MATEUSZ, PILISZEK ALICJA, POLASZEK FILIP, RACHUBA PAULINA, SABAK JAKUB, STAWICKA ANNA, SZCZEPANIAKAGNIESZKA, TYMOSZUK URSZULA, WILCZKOWSKA ANNA MARIA, WOJCIECHOWSKA MARTYNA, WOLF KAROLINA, WO┼╣NIAK GRZEGORZ, W├ôJCIK MA┼üGORZATA

KLASA III D
WYCH. MAGDALENA KUPIEC
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
GAJEWSKA GABRIELA, GASZEWSKI KAMIL, GÓRECKA AGNIESZKA, KOSMALA KAROLINA, KUCHARSKA MILENA, MARCZAK MARTA, MARTON ANNA, MICHALSKA MAGDALENA, NACHYŁA MONIKA, NOWAK NATALIA, OGNIK ALEKSANDRA, OSTASIEWICZ WOJCIECH, PARZYSZEK ARKADIUSZ, PODGÓRSKA NATALIA, PRZĄDKA ZUZANNA, PUCHALSKA MAGDALENA, RĄCZKA KRZYSZTOF, SIENKOWSKA JOANNA, SŁOMKA AGATA, SZEWCZYK MICHAŁ, ŚWIECA MARTYNA, TARŁOWSKA OLGA, WIERZEJSKA KATARZYNA, WILEMSKI MARCIN ZABRZEWSKA ADRIANNA, ZAREMBA CEZARY, ZIENKIEWICZ KAMIL

KLASA III E
WYCH. JOANNA WOLFRAM
KIERUNEK KULTUROWY
AMRÓZ ŁUKASZ, CACKO AGATA, CHRZANOWSKA MONIKA, CZARNIAK NATALIA DEMUS MATEUSZ, DŁUŻNIEWSKI MARCIN, DRESZER KAROL, GAJDZIŃSKA KAROLINA, JOBDA MARCIN, KILJUNEN PAWEŁ, KŁODOWSKA JOANNA, KONARZEWSKA NATALIA, KORSZEŃ MATEUSZ, KOWAL JOANNA, KRÓLIK AGATA KRUKOWSKA DOMINIKA, LIS PIOTR, MILANOWSKA KATARZYNA, MISIOR NATALIA, MUCHA EMILIA, PAJEWSKA ALEKSANDRA, PIÓR ADAM, RYDZIŃSKA MAGDALENA, SAWIŃSKI FILIP, SZEWC MAŁGORZATA, WASZELEWSKI ŁUKASZ, WIŚNIEWSKA WIOLETA, WÓJCICKA MAGDALENA, ZAWADZKA MAGDALENA

KLASA III F
WYCH. GRA┼╗YNA STRZELCZAK
KIERUNEK MENED┼╗ERSKI
BANASZEK MARIUSZ, BARTOSEK ROBERT , BOCIAN MARCIN, BRZOZOWSKI KRZYSZTOF, GADOMSKI KAMIL, JEŻ KRZYSZTOF, KIELAK STANISŁAW, KONKOL DOMINIKA, KOWALSKI MACIEJ, KWAPULIŃSKI SEBASTIAN, LESZCZYŃSKI DANIEL, MADEJSKI TOMASZ, MAŃK MONIKA, NIEMIRA MARTYNA , PAWLAK ANDZRZEJ, PŁUCIENNIK MONIKA, PRUSIŃSKI PAWEŁ, RAWIAK PIOTR, SOLNICA KRZYSZTOF, SPYCHALSKI JAKUB, SZAFRAŃSKI MICHAŁ, ŚWIĄTEK KRZYSZTOF, TRAUT MICHAŁ, WOJCIECHOWSKA ALEKSANDRA, WOJCIECHOWSKI MICHAŁ, WOŹNICA KRYSTYNA, WYSZOGRODZKI PIOTR, ZIÓŁKOWSKA KAROLINA

ROK 2009
KLASA III A
WYCH. IWONA BERSE
KIERUNEK MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
COSENTINO SERGIO, DWORAKOWSKI KAROL JÓZEF, GROMUŁ MICHAŁ, GRUSZKA NINA MARIA, KŁOPOTOWSKI ADAM PAWEŁ, KOSSAKOWSKI TOMASZ, KRÓLAK ŁUKASZ, ŁOSIEWICZ KATARZYNA MARIA, ŁOSIEWICZ PAWEŁ, MACIAK MAGDALENA, MARCZAK ARTUR, MĄDRY MATEUSZ, OKRASA URSZULA, PARADIUK PIOTR, PASTEWKA ŁUKASZ BŁAŻEJ, PĄTEK KRZYSZTOF, MICHAŁ, PIĄTEK PIOTR, PÓLTORAK FILIP MAREK, PRZYBYSZ RAFAŁ, PTASIŃSKI JAROSŁAW JAKUB, SADOWY MARTA KRYSTYNA, SADOWY MICHAŁ ALEKSANDER, SOBÓL MACIEJ, STASZAŁEK DAMIAN JAN, SZYSZKIEWICZ PAULINA BEATA, TARCHAŁA RÓŻA MARIA, WORECKI KRZYSZTOF LECH, WYSOCKI ROBERT

KLASA III B
WYCH. INEZ WASIUKIEWICZ
KIERUNEK EUROPEJSKI
AUGUSTYNOWICZ MONIKA ZUZANNA, BIEŃKOWSKA ALEKSANDRA, CIARA DOMINIKA, CIECHAŃSKI MICHAŁ, DMUCHOWSKA AGATA ANNA, DOBOSZ KONSTANCJA MARIA, DREWNOWSKI RAFAŁ STANISŁAW, GAJEWSKI BARTOSZ MARCIN, GIMPEL FILIP, GRUCHACZ ANETA ILONA, GUT MAGDALENA SONIA, KOWALEWSKA SANDRA SABINA, KRAKOWIAK MARIKA MAŁGORZATA, LEW MICHAŁ, MAJEWSKA MARTA, MARCZAK MATEUSZ KAMIL, MIKOŁAJCZAK PATRYCJA MAŁGORZATA, MISZKIEWICZ MARTA KATARZYNA,OLCZYK JULITA PACEK JOANNA, RZEPECKA ANNA, SERDAKOWSKI MICHAŁ JAKUB, SOSNOWSKA MAGDALENA, STEFANOWSKA ALICJA EWELINA,WORONIECKI ŁUKASZ KRZYSZTOF, ZAKRZEWSKI JAKUB GRZEGORZ, ZIELIŃSKI ANDRZEJ CEZARY , ŻYLAK AGATA EWA

KLASA III C
WYCH. AGNIESZKA PUCHAŁA
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
CHOLEWIŃSKA BARBARA, CZAPNIK MARTA, JABŁOŃSKA KATARZYNA, JANKOWSKA PAULINA MONIKA, KLIMEK MATEUSZ ALEKSANDER, KOBUS KRZYSZTOF WOJCIECH, KOPER ALEKSANDRA NATALIA, KRAWCZYK ANNA KATARZYNA, KWAŚNIEWSKA JOANNA, LASZCZKOWSKA JOANNA, LUDWIN PAULINA, MAKAREWICZ RAFAŁ, MIKOŁAJCZYK FILIP TOMASZ, NOWOCIN KAROLINA, OSSOWSKI PATRYK, PAWLAK ELŻBIETA, POPŁAWSKA ALEKSANDRA DOROTA, REDLIN KAROLINA, ROGUSKA JOANNA EWA, SITAREK MARTA KATARZYNA, SYROPOLSKI MICHAŁ MACIEJ, WOJEWÓDZKI KONRAD ŁUKASZ, ZIÓŁKOWSKA JOANNA, ŻAKOWSKI MIKOŁAJ JAKUB

KLASA III D
WYCH. MAGDALENA NAWROCKA-BERG/
ANNA ZAPYŁKIN-ROGALSKA,
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
ARANA ITURRI AGNIESZKA CARMEN, BOBER AGNIESZKA, BOBLEWSKA JUSTYNA EL┼╗BIETA, BOCHENEK PAULA, BURZYMOWSKA EWELINA KARINA, CZAJEWSKA MARTA, GRABOWSKA MONIKA JOANNA, KALI┼âSKA KRYSTYNA JULIA, KLECZKOWSKA DIANA SYLWIA, KOBIA┼üKA WERONIKA, KRZYKOWSKA KATARZYNA IRENA, KURKOWSKA WERONIKA PAULINA, MA─ćKOWIAK MARTA, OSTROWSKA KATARZYNA MARIA, SZL─śZAK ADA, ┼ÜREDZI┼âSKA AGATA, TRZASKOWSKA ADRIANA, TRZEBI┼âSKA ANNA

KLASA III E
WYCH. ANNA KULESZ-JELEŃ
KIERUNEK KULTUROWY
BIERNAT MAGDALENA, BI┼üOWICKA ZUZANNA HANNA, BURSZTY┼âSKA ALEKSANDRA, CHMIELAK MIKO┼üAJ, DZIURDZIAK SYLWIA, D┼╗WIGAJ ADRIANNA, GO┼ü─śBIEWSKA ANETA MONIKA, G├ôRSKA PAULINA, GWARDYS ZUZANNA, JUNG ANNA ALEKSANDRA, KLIMEK MARTA MA┼üGORZATA, KNAPEK KATARZYNA, KOPYTOWSKA MARTA JOANNA, KASAKIEWICZ DAJANA, KRYSTEK KAROLINA, ┼üADNA ANNA, ┼üOSIN KLAUDIA, MORAWSKI MACIEJ, OSTAS OLGA MARIKA, PR─ś┼╗YNA EDYTA SYLWIA, SOBCZAK BARBARA, SZCZ─śSNA PAULINA, SZLENDAK JOANNA, SMITROWSKA MARTYNA OLGA, WE┼üPA ┼üUKASZ, WINIARSKA PATRYCJA

KLASA III F
WYCH. ANNA OWCZARCZYK
KIERUNEK MENED┼╗ERSKI
ADAMCZYK PATRYK EUGENIUSZ, AWDZIEJCZYK ALEKSANDER, BIEDRZYCKA PAULINA, BOGDAŃSKI JAN MARIA, BONIECKA MAGDALENA, CHMIELECKI JACEK MARCIN, CZARNECKI PRZEMYSŁAW, DĄBAŁA IWONA, DRUŻBA MAGDALENA ELŻBIETA, GRZMIL BARTŁOMIEJ, JASIŃSKI ŁUKASZ, KAROLKIEWICZ MICHAŁ, KOSIŃSKI DANIEL, KRAKÓWKA ANDRZEJ ROBERT, KURDEJ MAGDALENA NATALIA, MACHOWSKA URSZULA ANNA, MAZUR MICHAŁ, PŁATNERZ ŁUKASZ POLOWCZYK WOJCIECH, ROSSIAN MICHAŁ JERZY, SIKORSKI ADRIAN, SLADEK RUDOLF, SOBCZAK MAKSYMILIAN PATRYK, SOŁTAN FILIP DANIEL, STRZAŁKOWSKA ANITA, STRZAŁKOWSKI ARTUR, SZPOCIŃSKA ALEKSANDRA HALINA, SZULC MONIKA MAGDALENA, URZYKOWSKA KAROLINA, WIERNY WERONIKA MARIA, ŻAK MATEUSZ SŁAWOMIR, ŻOCHOWSKI GILBERT

KLASA III G
WYCH. HENRYK ŚNIEŻEK
KIERUNEK MATEMATYCZNO-FIZYCZNY
ANDRZEJEWSKI WOJCIECH, BUJALSKA ALEKSANDRA KATARZYNA, CHR├ô┼ÜCICKI KONRAD, DAM─śTKA MONIKA, D─äBKOWSKA KLAUDIA, D─śBSKI PAWE┼ü, FARYNA ANDRZEJ JAN, GOLONKA PAWE┼ü, GONTA ALICJA, JANICKA EWELINA JANOWSKA DOMINIKA ANNA, J├ô┼╣WIAK DAMIAN CEZARY, KONAROWSKI JAKUB, KOTKOWICZ MA┼üGORZATA, KOWALCZYK PATRYCJA, KRASZEWSKA ANTONINA, KUSZEL AGNIESZKA MARIOLA, LESZCZY┼âSKI KAMIL, MA┼üETKA TOMASZ, MARCZAK MARIUSZ, MAZUR DOMINIK KRZYSZTOF, MODRZY┼âSKI ADAM MACIEJ, ORLIKOWSKI KAROL MICHA┼ü, PAW┼üOWSKI PIOTR ARTUR, RODEK PIOTR, RUSJAN PATRYK, SKWAREK TOMASZ, SZATKIEWICZ HONORATA EWA, SZYMCZUK PATRYK PIOTR, WALICKA KATARZYNA, WIELGUS DAMIAN, ┼╗Y┼üKA ROBERT, WASILEWSKI SEBASTIAN DANIEL, JAROSZ PRZEMYS┼üAW MATEUSZ, KA┼üWI┼âSKI MATEUSZ MACIEJ, MAC JAKUB ALEKSANDER, MIKSA EL┼╗BIETA, MUSZY┼âSKI KAROL KONRAD, NOWICKI HUBERT KRZYSZTOF, PETRUSIEWICZ ARTUR ALBERT, PETRYKOWSKA LUIZA, POLKOWSKI MATEUSZ WITOLD, SOBIECKI TOMASZ MATEUSZ, WRONKO TOMASZ, ┼╗AK KAMILA

ROK 2010
KLASA 3A
WYCH. KLENK GRA┼╗YNA
KIERUNEK EUROPEJSKI
BARAN SEBASTIAN, BUREK ALICJA JADWIGA, BUGA TOMASZ MARCIN, CHOJNACKI BOLESŁAW JERZY, DERDZIUK ANIELA MAŁGORZATA, GARNIER MATEUSZ, GODLEWSKA ALEKSANDRA, IMIELA MONIKA, KOWALIK PIOTR, KRYSIAK ALEKSANDRA, KWAPIEŃ ALEKSANDER, LEONCZAK AGATA, MIROWSKI PAWEŁ, NASTAZIAK OLIVER KONRAD, OSIK DARIUSZ ADAM, PIĄTEK PATRYK JAKUB, PIKULA TEODOR ANDRZEJ, POPIOŁEK KLAUDIA, ROWICKA MONIKA, STEFAŃCZYK JOANNA KATARZYNA, SZCZEPAŃSKI PAWEŁ, WIELGAT KAROL JAN, ZAWADA ANNA JOLANTA, ZDANOWSKA KAMILA, ZYGIEL PIOTR KAROL

KLASA 3 B
WYCH. GARBIŃSKI ALEKSANDER
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
ANTOSIK KATARZYNA, BARANEK NICOLLE NELLA,BŁASZCZYK LILIANA, BODALSKA KAROLINA ANNA, DOBROWOLSKI JULIAN, FILIPEK DOMINIKA EWA, GAC MIKOŁAJ KAJETAN, KAZIMIERCZAK ALEKSANDRA, KOWALEWSKI FILIP ZBIGNIEW, KWIECIŃSKA IZABELA ALEKSANDRA, LINDENBERG MICHAŁ JAN, MACKIEWICZ PAULA MARIA, MALINOWSKA ADRIANNA MAGDALENA, MASIK MARTA MARIANNA, MIAZGA BARTŁOMIEJ JAKUB, MROZIAK PAWEŁ, NIEMIRA SEBASTIAN, PAPROTA PATRYK, PIETRZAK JAKUB KRZYSZTOF, PIOTROWSKA KATARZYNA MARIA, RAPACKI MICHAŁ GRZEGORZ, REKOS KAROLINA JULIA, SMOLYANSKA DARIYA, SZYMAŃSKA TEKLA ZUZANNA, WAWRZYNIAK DOMINIKA WIKTORIA, WIDOMSKI ROBERT, WITEK EDYTA, WOJCIECHOWSKI FILIP WIKTOR, ZAPAŁA STEFAN, ZIEMAK DOMINIKA

KLASA III C
WYCH. CZERWIŃSKA JOANNA
KIERUNEK MENAD┼╗ERSKI
ANDRYSZCZUK IGOR, DOMAŃSKI KONRAD, DYBICZ PAWEŁ JAN, DZIUDZIEK PATRYK KAROL, FĄFARA RAFAŁ ROBERT, FIJAŁKOWSKI MARCIN KRZYSZTOF, GAJDZIŃSKI ADAM BARTŁOMIEJ, GOŁĄB ANNA DOMINIKA, GRABOWSKI MARCIN, JAGIEŁŁO KLAUDIA MAGDALENA, JAROSZ PRZEMYSŁAW MATEUSZ, KAŁWIŃSKI MATEUSZ MACIEJ, KLIMCZAK JAKUB JAN, MAC JAKUB ALEKSANDER, MIKSA ELŻBIETA, MUSZYŃSKI KAROL KONRAD, NOWICKI HUBERT KRZYSZTOF, PETRUSIEWICZ ARTUR ALBERT, PETRYKOWSKA LUIZA, POLKOWSKI MATEUSZ WITOLD, SOBIECKI TOMASZ MATEUSZ, WRONKO TOMASZ, ŻAK KAMILA

KLASA III D
WYCH. JOANNA WOLFRAM
KIERUNEK KULTUROWY
AMBROZIAK MATEUSZ, BARTNICZAK PAULINA JUSTYNA, BIAŁY KAMILA, BRISS KLAUDIA, DŁUŻNIAK KAROLINA, FIGURA ANNA WERONIKA, FLUR BARBARA MAGDALENA, GAWRYSZEWSKI JAKUB, GOLUCH WERONIKA, GRĄDZKI PRZEMYSŁAW, HANKAŁA PIOTR JAN, JANISZ WERONIKA MAGDALENA, JEZIAK URSZULA MARIA, JURKIEWICZ WOJCIECH, KIEŁEK PAULA ESTERA, KONARSKI PRZEMYSŁAW MARCIN, KOPEL KATARZYNA JOANNA, KOWALSKA PAULINA MARIA, KULASIŃSKA MARLENA, MAJCHER AGNIESZKA, MATUS NATALIA EWA MOZGAWA JOANNA EWA, OSTOLSKI PAWEŁ, PAWŁOWSKA KLAUDIA, PIETRYKOWSKA ALICJA KRYSTYNA, POLAŃSKA MAŁGORZATA ANNA, SUSZCZYŃSKA ALEKSANDRA ELŻBIETA, SZCZYTYŃSKI PRZEMYSŁAW, WIELĄDEK KONRAD, ZIEMBA ALEKSANDRA BARBARA

KLASA III E
WYCH. PIOTR DMITROWICZ/ANNA DWORZYCKA
KIERUNEK KULTUROWY
BARSZCZ AGNIESZKA WERONIKA, BIAŁOBRZESKA ANITA, GLOEH JOANNA MARIA, GODLEWSKA ALEKSANDRA, GORBACZYŃSKA-PAWŁUSZKO IZABELA SONIA, GUZOWSKI ADAM PETER, JARZYŃSKI DANIEL KAROL, JUREK DOMINIKA MARIA, KAMIŃSKI MATEUSZ KAMIL, KARCZEWSKA JOANNA BARBARA, KRAUZE EWA KINGA, KRÓLIKOWSKA KAROLINA ANNA, LIPSKI KAROL, MAREK ANNA MONIKA, MOSAK WERONIKA, MOTYCZYŃSKA EDYTA MARIA, NOWAKOWSKI ALEKSANDER, PALCZAK ALEKSANDRA HELENA, PAPIERZYŃSKA PAULINA KAROLINA, PYCKA NATALIA, REK KAMIL PIOTR, RUKAT DOMINIK, TLAGA PATRYCJA EMANUELA, WALCZAK KAROL, WASZCZUK RAFAŁ, WIERCIŃSKA MAGDALENA, WIŚNIEWSKA ANETA, WIŚNIEWSKI PAWEŁ MATEUSZ

KLASA III F
WYCH. TOMASZ WIERZBICKI
KIERUNEK BIOLOGICZNO-CHEMICZNY
CIURZY┼âSKA ZUZANNA MAGDALENA, DZI─śGIELEWSKA JOANNA ALEKSANDRA, FIEMA JAKUB FILIP, FLAK KATARZYNA, GIERAK PAULA ANNA, G├ôRECKI ADRIAN KRZYSZTOF, G├ôRSKA ANNA MAGDALENA, KA┼üUCKA PATRYCJA, K─śDZIERSKA KLAUDIA AGATA, KOWALIK ARTUR, KUDYBA KINGA BEATA, KWIATKOWSKI MACIEJ, ┼üUCZKA EWELINA, MIELCZAREK ┼üUKASZ, MOSSAKOWSKA BEATA JOANNA, NOWOCIE┼â KONRAD KAMIL, OLEKSIUK MAGDALENA MA┼üGORZATA, PASEK VEL PASZKOWSKI KAMIL KRZYSZTOF, PISAREK MICHA┼ü EDWARD, RYCHALSKA ALINA, SENDEK MAGDALENA JUSTYNA, SZCZEPANIK ANNA STEFANIA, SZYMA┼âSKI ┼üUKASZ, WNUK MATEUSZ MAREK, WYGANOWSKI JAN JULIUSZ, ZAGRODZKA ADA, ZAREMBA URSZULA MARIA

KLASA III G
WYCH. SŁAWOMIR FELIGA
KIERUNEK MATEMATYCZNO-FIZYCZNY
ADAMASZEK JAN KAZIMIERZ, BEDNAREK PIOTR KACPER, CHMIEL JAGODA MAGDALENA, DOBKOWSKI MATEUSZ ROMAN, DZWOLAK ŁUKASZ, FUK MICHAŁ, KLONOWSKI ADAM TOMASZ, KOWALSKI JAROSŁAW ROBERT, KRAJEWSKA PAULINA, KRAWCZYK MATEUSZ FILIP, ŁUKASIK MARCIN, MALMON ERNEST ADAM, MIELNIK MICHAŁ ADAM, MILEWSKI ROBERT ALBERT, ROSA MATEUSZ, STACHOWICZ PAULINA, STANISZEWSKA DOMINIKA ALEKSANDRA, STEFANOVSKI MARKO, STEFAŃSKA MARIA IRENA, TOKAJ MARIUSZ, WIŚNIEWSKI JAN FILIP, WNUK MICHAŁ RAFAŁ

ROK 2011
KLASA III A
WYCH.PAWEŁ ORZECHOWSKI
KIERUNEK EUROPEJSKI
CICHOCKA KATARZYNA ANNA, CZO┼üPI┼âSKI MICHA┼ü, DZIUBECKI JAKUB FILIP, MATEUSZ, G├ôRNIAK KATARZYNA, JASI┼âSKA PATRYCJA, J─śDRZEJCZAK MACIEJ S┼üAWOMIR, KLIMEK ARTUR, KOPCZY┼âSKI MATEUSZ JAN, KURSKI MICHA┼ü, MAJEWSKA KATARZYNA, PARADISTAL ANNA, PODOGRODZKA ANNA, SARZY┼âSKA MAJA KINGA, SKUZI┼âSKI DARIUSZ, SOCZEWICA STANIS┼üAW JERZY, STA┼âCZUK MARTYNA, WALCZAK MARCIN STANIS┼üAW

KLASA III B
WYCH. ANNA CICHOŃ-PYŁKA
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
ADAMCZYK ANTONINA MA┼üGORZATA, BARGIE┼ü DOMINKIA OLGA, BYRSKI IWO WIKTOR, CHYZIAK MARTYNA, EKIERT EMILIA JADWIGA, HLEBOWICZ KAMILA PATRYCJA, J├ô┼╣WIK CEZARY JAKUB, KIKO┼üA MICHA┼ü, KONCEWICZ FILIP JANUSZ, KOWAL├ôWKA WOJCIECH PIOTR, KOWALSKI DOMINIK, KOZIELEC MATEUSZ, KRAJEWSKA ZOFIA MA┼üGORZATA, MALINOWSKA MAGDALENA MARIANNA, NAKLICKA NATALIA, OLJASZ BEATA MARTYNA, PACHOLCZAK AGNIESZKA MARIA, PASUT SEBASTIAN PIOTR, PAWELEC AGATA EWA RATAJ MARTA MAGDALENA, S─śKOWSKI SZYMON, SKORUPSKA PAULA DOROTA, SKRZYPKOWSKA JULIA GIZELA, TKACZUK MARIA JUSTYNA, W┼üODARCZYK MICHA┼ü JAKUB, WOJCIECHOWSKA PAULINA EWA, WOJDYNA ANNA, ┼╗ARDECKA EWA JULIA

KLASA III C
WYCH. GRA┼╗YNA STRZELCZAK
KIERUNEK MENED┼╗ERSKI
BASAK MICHAŁ PIOTR, BIAŁOBRZESKI PIOTR PAWEŁ, BRZOZOWSKI ANDRZEJ, DĄBROWSKI MACIEJ ANDRZEJ, DZIEDZIC EWA, GAWLAK DAWID, JACZEWSKA KATARZYNA, KAMIŃSKI KAJETAN, KAZNOWSKI PRZEMYSŁAW HUGH, KLIMCZAK JAKUB, KOSSOWSKA ALEKSANDRA, KRAJEWSKA SYLWIA REGINA, KUCHARSKI KAROL MACIEJ, ŁUCZAK PIOTR, MACIOCH MAGDALENA PAULINA, MIKOŁAJCZYK ADAM ŁUKASZ, NOGALSKA KATARZYNA, OZDOWSKA MAŁGORZATA, PŁUZIŃSKA ALEKSANDRA MARIA, RENDECKI FILIP SEBASTIAN, ROWICKI WOJCIECH, STRZAŁKOWSKI DOMINIK TOMASZ, SUZIN ADAM SEBASTIAN, TARGOSZ PAWEŁ ŁUKASZ, TOPKA KAROLINA LIDIA, WIKTOROWSKA ANNA AGNIESZKA, ZAWADZKI RAFAŁ KRZYSZTOF

KLASA III D
WYCH. MAGDALENA KUPIEC/HENRYK ŚNIEŻEK
KIERUNEK KULTUROWY
CIOSTEK STANIS┼üAW PIOTR, CZECHOWSKA PAULINA, DEMBI┼âSKA KATARZYNA MONIKA, FIGA MARIETTA MARIA, GACYK MALWINA KATARZYNA, GAWRY┼Ü KAMIL MATEUSZ, GODLEWSKA MARTA, JAB┼üO┼âSKI MARCIN MACIEJ, JANKOWSKA ANNA MONIKA, J├ôZEPCZUK JOANNA URSZULA, KOPANIA ANETA EWA, KRYSZKIEWICZ MAGDALENA, LIPI┼âSKA MONIKA, LIRCZEWSKA ANETA IWONA, MAKSYMOWICZ WILOETTA, ROSPARA MA┼üGORZATA ANNA, ROSTKOWSKA MARTA, SADOWSKA DOMINIKA JUSTYNA, SILVERIO SANDRA ESTERA, SYROPOLSKA ALEKSANDRA AGATA, SZYMO┼âSKI TOMASZ, TR├ôJKOWSKA MAGDALENA, WIEREMIEJCZYK ALEKSANDRA, WI─śCKOWSKA WERONIKA ALEKSANDRA, WINIAREK KAROLINA, ┼╗UKOWSKA JULITA EWELINA

KLASA III E
WYCH. PAWEŁ KOWALCZYK
KIERUNEK KULTUROWY
BIEGALSKA IZABELA, BOGDANOWSKA MIRIAM DOMINKIA, CHOROSTOWSKI NORBERT, DOMANOWSKI JERZY KAZIMIERZ, EWERTOWSKI JAN BORYS, GÓRSKI JAN, JAWORSKI ANDRZEJ ADAM, JEZIERSKA DOMINIKA AGNIESZKA, JÓŹWIAK ANNA WIKTORIA, KACZMARSKI KAMIL, KARCZEMNA MARTA MAŁGORZATA, KOSTRZEWSKA ALEKSANDRA, LEŚ ANGELIKA MAŁGORZATA, LEWARSKA AGATA BEATA, OGNIK ZUZANNA WERONIKA, OLECHOWSKI RAFAŁ OLSZEWSKI ŁUKASZ, POWIERZA JESSICA NICOLE, RAJKOWSKI MATEUSZ, ROZENEK ADRIAN PIOTR, SKRZYPKOWSKI ADAM MACIEJ, WIDLAK ANNA MARIA, WOJTULEWICZ DOMINIKA, ŻABIK ADRIANNA, ŻUK MARIA ANNA, ŻUK MAGDALENA ANNA

KLASA III F
WYCH. JANINA WRÓBLEWSKA
KIERUNEK MATEMATYCZNO-FIZYCZNY
BABIK STANIS┼üAW HENRYK, BRZOZOWSKI KONSTANTY JAN, CHOJNACKA JANINA IZABELA, FILIPOWICZ WIKTOR SZYMON, GIERWATOWSKA KATARZYNA, GIMPEL ALEKSANDER, GO┼üEBIOWSKA WERONIKA JOANNA, JACH DAMIAN MATEUSZ, KASPAREK KATARZYNA MARTA, KULAWIEC PIOTR, LASOCKA KAROLINA PAULINA, LUCHOWSKA ANNA MARIA, MATUSZNA EDYTA MARIA, MATYSIAK KAMIL, MI┼ÜTA FILIP MARCIN, OLENDER SEBASTIAN, P─śKALSKA ALEKSANDRA, PIEKARSKI ROBERT, PI├ôRKOWSKA MONIKA MA┼üGORZATA
POTYRALSKI GRZEGORZ JERZY, SKOMOROWSKI FILIP ALEKSANDER, STRZELECKI ADAM PRZEMYSŁAW, STRZELECKI MICHAŁ BARTŁOMIEJ, SUCHODOLSKA PAULINA, SZKUTNIK ILONA, TOMASZEWSKI MAKSYMILIAN, WARDAK AGNIESZKA, WITTLIFF ANITA, WOŹNIAK WOJCIECH, WYDERKA MARTA ALEKSANDRA

ROK 2012
KLASA III A
WYCH. MAŁGORZATA POPIEL
KIERUNEK EUROPEJSKI
BIŃKOWSKA KARINA, BURCZENIK MICHAŁ, CANO DOMINGUEZ DAWID ALBERTO, CHMIELIŃSKA INGA KLARA, DOBRZYŃSKA MARTA, DYMOWSKA MAGDALENA DOMINIKA, ISMAIL MARCEL, JAROSZEWSKI LESZEK, KARWAS JOANNA DOMINIKA, KLIMIUK BARTOSZ GRZEGORZ, KŁOS BARTOSZ, KRACHE RYAD, MARTON MICHAŁ MATEUSZ, MATUS MACIEJ PIOTR, MURAWSKI OSKAR, PŁASKOWICKA KAROLINA MARTYNA, STASIAK MAŁGORZATA KAMILA, STEFANOWSKI MIKOŁAJ WOJCIECH, STROJEK KLAUDIA, WILCZAK MATEUSZ JAN
WÓJCIK MATEUSZ, ZAKRZEWSKI TOMASZ

KLASA III B
WYCH. ANNA KULESZA-JELEŃ
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
ADAMOWSKA PAULINA MARIOLA, CHA┼üAS KOSMA SZCZEPAN, CZAPLICKA MELISSA MARIA, CZERNIAWSKA WERONIKA GRA┼╗YNA, GODLE┼Ü PAWE┼ü JACEK, GRONOWSKA WERONIKA MARIANNA, IWASIUTYN SOFIJA, JASTRZ─śBSKA DOMINIKA ALEKSANDRA, KACZMARSKI PIOTR KAROL, K─śDZIERSKI JAN PAWE┼ü, KOWALCZYK IGOR MACIEJ, KOZ┼üOWSKA MAGDALENA, KO┼╗UCHOWSKA KATARZYNA, LASOTA KLAUDIA, MAZA┼âSKI MACIEJ, PRESCH WERONIKA, RUSINOWSKI PATRYK, SAWICKA MAGDALENA, S─śDZIMIR MELCHIOR, SOLARCZYK HUBERT, STAROSZ AGATA WERONIKA, SZYPULEWSKI JAKUB WIKTOR, TRZCI┼âSKA PATRYCJA MARTA, TRZEPI┼âSKA ANETA GRA┼╗YNA, WACZKO KAROLINA SARA, WI┼ÜNIOWSKI ┼üUKASZ KRZYSZTOF, WITKOWSKA AGNIESZKA MARTA, WOJTUNIK ALEKSANDRA, ZAJ─äCZKOWSKI ANDRZEJ MAREK

KLASA III C
WYCH. EL┼╗BIETA STAGROWSKA
KIERUNEK MENED┼╗ERSKI
BRYŁKA MARTYNA, CHIKHA ADAM, CZYSTAW ADAM KRZYSZTOF, FIRLĄG KLAUDIA, GNATOWSKA DOMINIKA, JANKOWSKI MIKOŁAJ, JARZĄBEK JAKUB, KAMIŃSKI KRZYSZTOF, KOBUS MACIEJ, KWIECIŃSKI KRZYSZTOF MICHAŁ,MATUSZEK MAJA, ALEKSANDRA, NOWAK BARTŁOMIEJ MATEUSZ, PAWŁOWSKA KAROLINA JOANNA, STANISZEWSKA MAJA MARIA, SZPALA MATEUSZ, SZUKALSKI PIOTR ANDRZEJ, WIELGAT WOJCIECH, WIELUŃSKI JAKUB, ZYGMUNT SYLWIA

KLASA III D
WYCH. INEZ WASIUKIEWICZ P.O. ELŻBIETA SAFIAŃSKA
KIERUNEK BIOLOGICZNO-CHEMICZNY
ADAMIEC BARTŁOMIEJ, BARONIEWSKA KLAUDIA MARIA, BORYS MAGDALENA IRENA, BUGAJEC DOROTA EMILIA, CHOMICKI PIOTR MATEUSZ, DEJ ADRIAN MACIEJ, DENEKA ŁUKASZ MAREKM, DOMINOWSKA JULIA KRYSTYNA, GŁUSZCZAK KINGA KLAUDIA, GÓRSKA MARTA, KARMARCZYK IZABELA BEATA, KOLUCH PATRYCJA, KONOPKA JUSTYNA, KRUK ALDONA KINGA, KUŻDOWICZ MARTYNA MAGDALENA, KWIETNIEWSKA NATALIA, LIPNIACKI ŁUKASZ, KAZIMIERZ, MOSKAL MARTA ANNA, PARIASZEWSKA NATALIA PAULA, PROŃCZUK MARTYNA, ROSŁANIEC ANGELIKA, SZCZEPAŃSKA LIWIA ARETA, SZCZEPAŃSKI TOMASZ MICHAŁ, TACIKOWSKA JUSTYNA EMILIA, TOMASZEWSKI MACIEJ MAREK, ZIMOCHA KATARZYNA MONIKA

KLASA III E
WYCH. AGNIESZKA PUCHAŁA
KIERUNEK KULTUROWY
GA┼ü─äZKA KAMIL, JASIEWICZ MATEUSZ, K─śPI┼âSKA KAROLINA, KLATA PIOTR ALEKSANDER, KOZDRYK ┼üUKASZ MICHA┼ü, LEWANDOWSKA MARTYNA BARBARA, ┼üYSIAK TADEUSZ, MILEWSKI ROBERT LECH, MUSI┼âSKI KAMIL KACPER, NOWAK ANNA, NOWAK GRZEGORZ JAN, OLCHOWIK HELENA, OLSZEWSKA ALEKSANDRA MARIA, OSTROWSKA IWONA, OSTROWSKI J─śDRZEJ, PIOTROWICZ PIOTR W┼üADYS┼üAW, PROCHOWSKA ALEKSANDRA, RETMANIAK KAMILA KLAUDIA, RYBICKI STANIS┼üAW, SANTOS NATHAN ALEXANDRE FILIP, SERWACKA MAGDALENA ANNA, SOBIECKI DANIEL, SPYCHA┼üA PAWE┼ü, STANIS┼üAWSKA ANNA EWA, ┼ÜWIDEREK MONIKA EWELINA, WINEK MATEUSZ, W├ôJCIK KATARZYNA BARBARA, ZADWORNA KAROLINA

KLASA III F
WYCH. ANNA OWCZARCZYK
KIERUNEK MATEMATYCZNO-FIZYCZNY
BALIŃSKI BARTŁOMIEJ MIKOŁAJ, BRYDA PIOTR PAWEŁ, CZYŻEWSKI JACEK ARTUR , DZWOLAK DANIEL, DZWONKOWSKI MICHAŁ ROBERT, EBINGER ANNA, GOLA MARIA, GURBA ALEKSY ANDRZEJ, GURBA DOMINIK, JABŁOŃSKI KAMIL JANUSZ, KAŁA JONASZ MARCIN, KOWALSKI ŁUKASZ, LESZCZYŃSKI MACIEJ, MICHAJŁOW KACPER, NIEPIEKŁO JAN, OKNIŃSKA KATARZYNA, OKULSKI RAFAŁ JANUSZ, PIETRZAK AGATA, PINDELSKI PAWEŁ, PSZCZÓŁKOWSKA MAJA, RACIBORSKI JAKUB ANDRZEJ, RATYŃSKI ŁUKASZ, REMBEK PIOTR ROBERT, RUDNIK MARTYNA, SKWIOT DANIEL, SMALCERZ SZYMON ROMAN, SÓJKA ŁUKASZ MARCIN, TRZASKA MARIKA,WIDOMSKI MARCIN, WIRSKI ŁUKASZ, WÓJCIK JUSTYNA ANNA, ŻOŁENDOWSKA PATRYCJA

ROK 2013
KLASA III A
WYCH. IWONA BERSE / ANNA CICHOŃ-PYŁKA
KIERUNEK MENED┼╗ERSKI
BARRINGTON MICHA┼ü JAN, BIERNAT MICHA┼ü, FALI┼âSKI MICHA┼ü MARCIN, GONTARSKA POLA, GREGOREK-KACZUBA OSKAR, G├ôRECKA WERONIKA, JANKOWSKI ARTUR, JARZ─śBSKI PRZEMYS┼üAW ANDRZEJ, KOWALCZYK MATEUSZ, LEWANDOWSKI PAWE┼ü ALEKSANDER, MACHA┼üEK DARIA AGNIESZKA, HONG NGUYEN NATALIA, ANK NGUYEN DUC, PIASECKI ERYK ADAM, PIECEK ANNA, POGONOWSKI MICHA┼ü MAKSYMILIAN, RYBAK MATEUSZ DAWID, SKRODZKA DOROTA WERONIKA, S┼üOTWI┼âSKI KAMIL STANIS┼üAW, SZO┼üUCHA JAN STEFAN, SZPARTALUK-KOZAK TOMASZ PIOTR, WASILEWSKI ANDRZEJ PIOTR, WI┼ÜNIEWSKA PATRYCJA EWA, WI┼ÜNIEWSKI CEZARIUSZ MATEUSZ, WO┼╣NICKI KAROL KRZYSZTOF, WY┼╗Y┼âSKI WIKTOR ANTONI, ┼╗YCHOWSKI ROBERT KRZYSZTOF

KLASA III B
WWCH. ALEKSANDER GARBIŃSKI
KIERUNEK LINGWISTYCZNY
ALEKSANDRUK MAŁGORZATA ZOFIA, AWIOTS PAULINA ANNA, BŁASZCZYK BARBARA ALEKSANDRA, BORUC PAULINA JUSTYNA, DOBRZAŃSKA ZUZANNA KLEMENTYNA, DUDA BARTOSZ MACIEJ, FALIŃSKA LEONTYNA WERONIKA, GROSSE SZYMON, IMIELA SYLWIA AGATA, KOPER KAMILA SANDRA, KOZŁOWSKA MAGDALENA, NYC ANNA PATRIZIA, OLSZANKA KARINA, OSIAK MARIA WIKTORIA, OTWINOWSKA JULIA MARIA, PIESIEWICZ MICHAŁ, RESZKA JAGODA IRENA, RYBSKI JAKUB ROBERT, SENT JULIA ANNA, SMYCZEK GABRIEL, SPILSKA JULIA ANNA, ŚLIWIŃSKI BARTŁOMIEJ WOJCIECH, TRUSZCZYŃSKI KAROL ROBERT, TUREMKA KLAUDIA KAROLINA, WĄSEK ANNA, WEBER AGATA MARTA, ZAWADZKA ALEKSANDRA MARIA

KLASA III C
WYCH. ANNA DWORZYCKA
KIERUNEK BIOLOGICZNO-CHEMICZNY
BENNETT MICHAEL JAMES, BLUSZKO WIKTORIA JADWIGA, BOCHEN JAN FRANCISZEK, BOGACKI MARCIN KRZYSZTOF, DAMAZIAK ALEKSANDRA MAŁGORZATA, DOBROWOLSKA AGNIESZKA, GODLEWSKA ANNA, KASZCZYŃSKA MELANIA KAROLINA, KAŻUCH KAMIL, KLATT OLGA, KNAUP MAGDALENA ADRIANNA, LEWIŃSKA MAŁGORZATA JOANNA, MATEJEK NORBERT IGOR, OSENKOWSKA KAROLINA NADIA, PIETRACZYK ŁUKASZ, PIOTROWSKA JOANNA, PRZYBYŁOWSKI JAN PIOTR, SOBALA ANTONI JONASZ, SZATKOWSKA KATARZYNA, TOBER IZABELA ZOFIA, WIKARSKI PATRYK, WÓJCIK PIOTR WILHELM, WYSZYŃSKA IZABELA, ŻOCHOWSKA ANNA

KLASA III D
WYCH. JOANNA WOLFRAM
KIERUNEK KULTUROWY
BARANOWSKA PAULA, BEDE┼üEK JULIA, BUDNER NATALIA EWA, CIOPI┼âSKA AGNIESZKA KAROLINA, FREJ WIOLETTA, KOMOROWSKI DOMINIK, KUCZY┼âSKA IZABELA PAULINA, KWAPULI┼âSKA ANETA PAULINA, MIAZGA ALEKSANDRA URSZULA, MILIK EWELINA ALEKSANDRA, OLSZEWSKA R├ô┼╗A ROBERTA, PACHOLCZYK SYLWIA HELENA, PAW┼üOWSKI ADAM KRZYSZTOF, RACZKIEWICZ SZYMON, RASTAWICKA ANNA, ROGUSKA KLAUDIA URSZULA, ROMANIUK BARTOSZ JAKUB, SARABACHA SEBASTIAN, SKRZYPI┼âSKA KLAUDIA CHRISTIANA, S┼üOWIK KONRAD, STRZELECKA NATALIA, TATAREK MAGDALENA, TRZCI┼âSKA ALEKSANDRA MAGDALENA, UZI─śB┼üO ANETA SYLWIA, WIENTCZAK AGNIESZKA, WISZOWATY ZUZANNA JOANNA, WOJTASZEK KAROLINA, WOJTKOWSKA ALEKSANDRA ANNA, WO┼üKOWICZ ALEKSANDRA ANNA, W├ôJCIK KAROLINA SYLWIA, ZIMNOWODZKI DAWID KRYSTIAN

ROK 2014
KLASA III A
WYCH. PAWEŁ ORZECHOWSKI
KIERUNEK DWUJ─śZYCZNY
BERKOWSKI GRZEGORZ B┼üA┼╗EJ, BIELEJEC ALICJA MARIA, CIESIELSKA  ALEKSANDRA , DOMURAT GUSTAW , GRALA PAULINA, JACZEWSKA, NATALIA KAROLINA , KITRASIEWICZ  KINGA, KOBYLI┼âSKI ALEKSANDER ADAM, KONARSKI ┼üUKASZ, LIPI┼âSKA JULIA, ┼üUCZY┼âSKA ALEKSANDRA DOMINIKA, NINKIEWICZ BARTOSZ, PAZIK ANNA EL┼╗BIETA , PRUCHNIEWSKI MICHA┼ü, RUDNICKA MAGDALENA EWA , SOBIECKA KINGA, SMAGA┼üA PATRYCJA, STASZEWSKI RAFA┼ü MATEUSZ, STOPCZY┼âSKI MATEUSZ TOMASZ, SZKLARSKI RAFA┼ü MARCIN, WARYCH PATRYCJA DOROTA, WI┼ÜNIEWSKA JUSTYNA, WITEK-LIPKA KAROLINA, ┼╗E┼üANIEC ALICJA WERONIKA

KLASA III B
WYCH. GRA┼╗YNA STRZELCZAK
KIERUNEK BIOLOGICZNO-CHEMICZNY
BIELECKA MILENA, BOBRUKIEWICZ NATALIA, BOK AGNIESZKA ANNA, BU─ćWI┼âSKA KAROLINA, D─äBROWSKA EWELINA, G┼ü├ôWKA WERONIKA, GUZOWSKA KATARZYNA ANNA, KONOWROCKA PATRYCJA, KOSSOWSKA KAROLINA JULIA, KO┼ÜMIDER DOMINIKA ALEKSANDRA, KOT NINA BARBARA, KWIATKOWSKI WOJCIECH, MIRCHANI SARA MARIA, O┼üOWSKA ANNA, PEDOWICZ MIKO┼üAJ JAKUB, PIOTROWSKA MA┼üGORZATA ANNA, POTOCKI HUBERT JAN, ROLKIEWICZ JAQODA, ROSZKOWSKI KAMIL ARTUR, RUDNICKA JOANNA MARIA, RUSIN KLAUDIA ANTONINA, SERAFIN SANDRA ANNA, WO┼ü─äS ADRIANNA MA┼üGORZATA

KLASA III C
WYCH. PAWEŁ KOWALCZYK / KRYSTYNA RYLSKA
KIERUNEK HUMANISTYCZNY
BALISZEWSKI ANTONI, BOREK JAN JAKUB, BUGALSKA PATRYCJA, CZERMIŃSKI ALEKSANDER JAN, DŁUGOSZ ZOFIA, DOAN MINH HOANG, GARCZYŃSKA POLA, GOSIEWSKI PIOTR, GRABEK MAGDALENA MAŁGORZATA, HAKENBERG MARIA KRYSTYNA,KALUŻNY PIOTR ANDRZEJ, KONIEVA OLEKSANDRA, LEONE MAGDALENA MARIA, ŁEMPICKA EŁŻBIETA, MAZUREK MACIEJ NIKODEM, OLSZEWSKA MONIKA ZOFIA, PIOTROWSKI DANIEL PATRYK, POŁUBIŃSKA MAŁGORZATA, RYBIŃSKI JAN, RYBIŃSKI ZBIGNIEW, SAWICKA MAGDALENA MARIA, SZABELEWSKA ANETA, SZCZEPANIAK PAULINA, SZAFURSKA AGATA, ZIELIŃSKI MARCIN

ROK 2015
KLAS III A
WYCH. PIOTR DMITROWICZ / ALEKSANDER GARBIŃSKI
KIERUNEK DWUJ─śZYCZNY
AROMINIAK ALEKSANDRA, AUGU┼ÜCIK ZUZANNA, CHUDEK MARTA KATARZYNA, DANIELAK JAN, DOBRZA┼âSKA KRYSTYNA MARYNA, HARASIMIUK MICHA┼ü B┼üA┼╗EJ, JAKUBOWSKA OLGA, KASKA ADRIANNA MARTYNA, KILI┼âSKI MATEUSZ, KLIMEK PATRYCJA KLAUDIA, KONOPKA MATEUSZ, KOPER BART┼üOMIEJ LESZEK, KOWALCZYK AGATA, KR├ôLAK ADAM JACEK, LOCH ALEKSANDRA ANNA, ┼üUBI┼âSKA KLAUDIA, MAC MAKSYMILIAN ANTONI, MADEYSKA NATALIA IWONA, MIKO┼üAJCZUK JAKUB ROCH, NEUGEBAUER JUSTYNA, NGUYEN MY LINH LILLY , NIEMIRA MAGDA, PARADZI┼âSKI IGOR WIKTOR, PAZIEWSKI ┼üUKASZ ARTUR, PETRUCZUK RAFA┼ü JAN, RAFALONT ZUZANNA ANNA, SIERPI┼âSKITOMASZ JAKUB, SZCZEPANIK JOANNA, SZMUR┼üO MONIKA ALEKSANDRA, ┼ÜWI─śCKI PATRYK ADAM

KLASA III B
WYCH. ANNA KULESZA-JELEŃ / GRAŻYNA KLENK
KIERUNEK GEOGRAFICZNY
AKSMAN JAROS┼üAW MARCIN, BOGDANOWICZ FILIP PIOTR, DANILUK PATRYCJA MARIANNA, DOMAGALSKA KARIN AGNIESZKA, DWORAK MAGDALENA GRA┼╗YNA, G┼üOWACKA PATRYCJA, GORZKOWSKA ADRIANNA EWA, KUBACKI ARTUR JAKUB, MILLER MARTA, MIODUSZEWSKA IZABELA, OCH─śDUSZKO ┼üUKASZ PATRYK, ODZIEMSKI RAFA┼ü, OSTROWSKI ADAM JERZY, PIEKAREK ZUZANNA, PIE┼âKOWSKI PIOTR MICHA┼ü, POPARDOWSKI BARTOSZ WOJCIECH, REK EWELINA, ROGUSKI PATRYK MACIEJ, ROSZKIEWICZ JACEK, SADOWSKA KINGA KAROLINA, SIKORA ZUZANNA KATARZYNA, SKOCZEK MARCIN RAFA┼ü, SZULAKOWSKI PRZEMYS┼üAW, SZYMA┼âCZAK AGNIESZKA SYLWIA, ┼ÜLAZA JAN KRZYSZTOF, WANKE JAN, WIERZBICKA BARBARA, WILCZEK PATRYCJA WIKTORIA, W┼üODEK ALEKSANDRA MARGARETA, ZALEWSKA MARTA MARIOLA, ┼╗ACH KAROLINA

KLASA III C
WYCH. ANNA OWCZARCZYK
KIERUNEK MATEMATYCZNY
BARA┼âCZUK KAMIL ANDRZEJ, BOGIEL DOMINIKA MICHALINA CEGIE┼üKA RAFA┼ü, CICHOCKA ZUZANNA ANNA, CZY┼╗OWSKI BARTOSZ, DZI─śDZIURKO NINA, GAWRYSZEWSKA PATRYCJA DOMINIKA, GIEDKA BARTOSZ ADAM, GOZDO┼üEK CEZARY, GRABOWSKA MARIANNA, JACEWICZ MICHA┼ü ┼üUKASZ, JACHE─ć KORNELA ALEKSANDRA, K─śPKA ALICJA MARIA, KIE┼üCZEWSKA ALEKSANDRA, KOSZEWSKI GUSTAW, KRUPOWICZ JOANNA, MAJKOWSKI PIOTR MIKO┼üAJ, NIECKU┼üA KALINA ANNA, NOWAK ARTUR, PIOTROWSKA MA┼üGORZATA, RACHWALAK PATRYK KRZYSZTOF, SIEKIERZY┼âSKI KAMIL JACEK, SZETY┼âSKI KRZYSZTOF S┼üAWOMIR, TAMBORSKI SZYMON WOJCIECH, WITKOWSKI HUBERT, W┼üODARCZYK MIKO┼üAJ, WOJDYGA KAMILA, WO┼╣NIAK BARBARA, ┼╗ELAZOWSKI KRZYSZTOF FRANCISZEK

KLASA III D
WYCH. INEZ WASIUKIEWICZ
KIERUNEK BIOLOGICZNY
ANCEROWICZ WIKTORIA, BA┼üDOWSKA ANGELIKA MARIA, GA┼üADYK ALICJA, GIBAS KLAUDIA DOMINIKA, JANKOWSKA MARLENA, KIE┼Ü ZUZANNA, KSI─ä┼╗YK ADRIANNA NATALIA, MICHA┼üOWSKI ARKADIUSZ MAREK, MODZELEWSKI PRZEMYS┼üAW, OCHMAN PAULINA, OLEKSIAK ANNA, O┼üPI┼âSKA WERONIKA ANNA, POWIER┼╗A KRZYSZTOF, PR─śDOTA KARINA MARIA, RADZKA JUSTYNA, RZEMPO┼üUCH KLAUDIA, SK┼üODOWSKA GABRIELA, SMOLI┼âSKA KATARZYNA SYLWIA, SPYCHALSKA ANNA MARIA, STACHURA LAURA KAROLINA, STOBNICKA ANITA JULIA, USZY┼âSKI MICHA┼ü PIOTR, W─äSOWSKA IZABELA, WOJTCZAK EMILIA KINGA, ZAWADZKI KAMIL MATEUSZ, ZAWISZA ZUZANNA, ZIELI┼âSKA MONIKA, ZYCH DOMINIKA ANNA

KLASA III E
WYCH. BARBARA WYSOKIŃSKA
KIERUNEK BIOLOGICZNY
ANDZIAK ALICJA MARIA, BARTKIEWICZ NATALIA SYLWIA, BELTA KAMILA MONIKA, BROZIO SANDRA EMILIA, GMURCZYK KAROLINA NATALIA, JASZCZUK WIKTORIA, KALICKA MARLENA, MAZURKIEWICZ MAGDALENA ANNA, MICHAŁOWSKA DOMINIKA, PAWELEC, KAROLINA ELŻBIETA, PIOTRKOWSKA PATRYCJA, ROMANOWSKA WERA, ROWICKA NATALIA KLAUDIA, SANCHEZ-RUIZ ALEJANDRA, SKÓRA MARTYNA, SZABAN AGATA MAGDALENA, SZYMCZAK WERONIKA, TOKARZEWSKA KLAUDIA BEATA, WAWRYNIUK KAROLINA, WIŚNIEWSKA JULIA, ZALEWSKA WERONIKA, ZIARKIEWICZ KAROLINA ALEKSANDRA, ZUBCZYŃSKI DAMIAN

ROK 2016
KLASA III A
WYCH. RENATA SIDORUK-SOŁODUCHA
KIERUNEK DWUJ─śZYCZNY
BONDAREWSKI GRZEGORZ FELIKS, CENTKA PAULA, CHOLEWI┼âSKA JULIA KAROLINA, CZERWI┼âSKI BARNIM ALEKSANDER, DYKSOWSKI GRZEGORZ MARIUSZ, FELU┼Ü MICHA┼ü, GURNE MATYLDA AGNIESZKA, JAKUBCZYK MACIEJ ANDRZEJ, JANKOWSKI JAKUB OSKAR, JASTRZ─śBSKA JULIA, KARBOWIAK PAULINA ALICJA, KARWAS JULIA KLEMENTYNA, KOLIBABSKA MARTA ANNA, KOMAR EWA KAROLINA, KRAJEWSKI ROBERT, MICHA┼ü, KRAWCZYK MIKO┼üAJ, ┼üYSIAK KAZIMIERZ, MAJAK SEBASTIAN KAMIL, MALINKIEWICZ JULIA MAJA, MORKA ALEKSANDRA MA┼üGORZATA, OSTROWSKA JULIA MARIA, PAW┼üOWSKA PAULINA, PICKERING KAROLINA, RUSIN KLARA, SIKORA ALEKSANDRA, SNOPKIEWICZ PAULINA, SOK├ô┼ü SONIA, STACHWIUK ANASTAZJA, TAUT JAKUB, WINIARSKA MONIKA NATALIA, ZALEWSKA ADRIANNA KRYSTYNA, ZMORZY┼âSKA ZUZANNA WERONIKA
KLASA III B
WYCH. KATARZYNA KACZYŃSKA
KIERUNEK GEOGRAFICZNY
BALCER KATARZYNA, CZEREDERECKA JAGODA ANNA, DOMINIAK NATALIA MAŁGORZATA, GAJEWSKI IGOR STANISŁAW, GUMBRYCHT BARBARA ANNA, JACHOŁ JOANNA MAŁGORZATA, JAROSZ PAULINA MAJA, JURKOWSKI-PIECHUCKI MICHAŁ FELIKS, KOSIOREK ALEKSANDRA KAMILA, KOWALSKA EWA DIANA, KRAJEWSKA KATARZYNA, KRASOWSKA JOANNA ELŻBIETA, LASKA EMIL ROBERT, ŁOPIAN MAGDALENA, ŁUKASIEWICZ MICHAŁ BARTOSZ, MAZURCZAK WERONIKA OKTAWIA, OLCZAK TADEUSZ PIOTR, PARADOWSKA MARTYNA KATARZYNA, PHAM LAN PHU, SMOTER JUSTYNA MONIKA, SOBICH JAKUB KACPER, SPYTEK MATEUSZ MICHAŁ, SUCHENEK ILONA INEZ, SULIMA TOMASZ HUBERT, ŚWIACKA KATARZYNA KRYSTYNA, TABERSKI KAMIL KAROL, WAŚ ALEKSANDRA, WITKOWSKA KAROLINA MONIKA, WÓJCICKA ALEKSANDRA EWA, WYSOCKI BARNABA DOMINIK, ZAWADZKA JULIA MARIA, ZIELIŃSKA ELIZA ALEKSANDRA
KLASA III C
WYCH. GRAŻYNA CZENSKOWSKA / BARTOSZ ŁOJEWSKI
KIERUNEK MATEMATYCZNY
BERGIEL PAWE┼ü ADAM, BEZO┼â FILIP BOGDAN, BLAJER KLAUDIA STEFANIA, B┼üASZCZYK JULIA, CHACHU┼üA PIOTR STANIS┼üAW, CZARNOTA PAWE┼ü PIOTR, GO┼ÜCICKA MAGDALENA, G├ôRALSKI MATEUSZ MARCELI, GRABI┼âSKI MICHA┼ü STANIS┼üAW, K┼üOPOTOWSKI MACIEJ JAN, KNIOTEK ADRIAN JAN, KOBUS ZUZANNA MA┼üGORZATA, KONOPKA WERONIKA, MAJEWSKA WERONIKA JULITA, MATUSZEWSKA MONIKA DOMINIKA, OLESZCZUK KAMIL MICHA┼ü, OSOWIECKA ZUZANNA BARBARA, PI─śKO┼Ü NATALIA, PI├ôRKOWSKA ADRIANNA KLAUDIA, RAGUS TOMASZ, SIENKIEWICZ MACIEJ, SOSNOWSKI MARIUSZ JAN, WOJEW├ôDZKI MARCIN ANDRZEJ, WO┼╣NIAK GABRIEL ROBERT
KLASA III D
WYCH. AGNIESZKA PUCHAŁA
KIERUNEK BIOLOGICZNY
ADAMCZYK KLAUDIA NATALIA, DO MONIKA KIENANH, GAWLAK FILIP ANDRZEJ, GAWRYSZEWSKA MARTA ANTONINA, GODLEWSKA KLAUDIA, HALBER ANNA ZYTA, JAMIO┼üKOWSKA EWELINA, J─śDRZEJEWSKA KAMILA, KNOFF PAULINA ANNA, KOTOWSKI MAKSYMILIAN, KOZI┼âSKA AGATA, KRAWCZYK PATRYK MARIUSZ, KUSZEWSKA ALICJA KINGA, KYCIA GRZEGORZ WAWRZYNIEC, LISOWSKI DOMINIK BART┼üOMIEJ, MARCINIAK MARIANNA, MATYSIK MARTA ANNA, NEUGEBAUER TOMASZ, OKUROWSKA MAGDALENA, PAW┼üOWSKA JAGODA, POPIELARZ KATARZYNA, PROKOPOWICZ MAGDALENA, RUDNICKA SYLWIA AGATA, SKARPETOWSKA WERONIKA, SOBCZY┼âSKAPAULINA, SOKO┼üOWSKA ALEKSANDRA MARIA, STASZEWSKA SONIA, TOMASZEWSKA-B┼üASZCZAK URSZULA, ZAJ─äC WERONIKA MARTA
KLASA III E
WYCH. JOANNA WOLFRAM
KIERUNEK BIOLOGICZNY
AL ZAHABI SARA, BIELAWSKA GABRIELA, BIE┼â DELFINA MARTA, DWORAK OLGA MARIA, GO┼üKOWSKI MICHA┼ü HUBERT, JANICKA JOANNA URSZULA, JAWORSKA KAROLINA, JUSZCZUK MARTA, KILJA┼âSKI JAKUB WOJCIECH, KLABI┼âSKA KLAUDIA NATALIA, KORNACKA ALEKSANDRA, KUDYBA BARTOSZ ANDRZEJ, LE┼ÜNIEWSKA ANITA AGNIESZKA, MACI┼âSKA KAROLINA, MAJEWSKA KAROLINA ALICJA, METTER KATARZYNA OLGA, O┼üUBIEC PIOTR KRZYSZTOF, PIELASZKIEWICZ KAROLINA MONIKA, PIETRZAK ZOFIA ALICJA, RODAK MATEUSZ KRZYSZTOF, SADOWSKA ZOFIA AGNIESZKA, SA┼üAS KAMILA DAGMARA, SA┼üAS KATARZYNA KAROLINA, SIENKIEWICZ GABRIELA, ST─śPIE┼â OLGA AGNIESZKA, ┼ÜWI─śTOCHOWSKA JULIA HELENA, WASIUCIONEK ZUZANNA KAMILA, WINAND JOANNA, ZAR─śBA GAWE┼ü, ZAWADKA WERONIKA, ┼╗AK JOANNA GABRIELA


ROK 2017
KLASA III A
WYCH. MA┼üGORZATA POR─śBA / KATARZYNA KRAJEWSKA
KIERUNEK DWUJ─śZYCZNY
BRAUNER JULIA, CIEŚLIKOWSKA ALEKSANDRA OLIWIA, DASZKOWSKI JAN STANISŁAW, DĄBROWSKA WIKTORIA ANNA, GARSZTKOWIAK KATARZYNA, GAWLAK ANTONIARTUR, KOWALCZYK SANDRA, KRUSIEC PIOTR MIKOŁAJ, KURKIEWICZ DOMINIKA, KWIETNIEWSKI JAN, MADEJAK PIOTR, MAZIŃSKA JULIA, PIWOWAR MICHAŁ, SMACZYŃSKI MACIEJ, SZEMBORSKA WERONIKA NATALIA, TROC JAKUB, TRZASKA MATEUSZ, URZYKOWSKI KACPER, WALENTYNOWICZ MICHAŁ MAURYCY, WIRASZKA MAJA MAGDALENA, ZABŁOCKA WIKTORIA
KLASA III B
WYCH. PAWEŁ ORZECHOWSKI
KIERUNEK GEOGRAFICZNY
BAKALARZ JAKUB DYMITR, BANDOLET KAROLINA, BOGATEK ANTONINA, CIACHAROWSKA ADA MARIANNA, CYBULSKA KARINA, CZAJKA ALEKSANDRA, CZEREDYS URSZULA ZUZANNA, D─äBKOWSKA NATALIA, D─äBROWSKA ZUZANNA ZOFIA, DRABAREK JOANNA ALEKSANDRA, FEDOROWICZ ZOFIA ANNA, GIERSZEWSKA NATALIA BARBARA, GUDANEK JULIUSZ MICHA┼ü, JAWORSKA MARIOLA KATARZYNA, K─śDZIA MARZENA, KOMINEK PRZEMYS┼üAW ANTONI, KOWALSKI PIOTR GRZEGORZ, KRUPI┼âSKA JULIA, KRYSIAK NATALIA, LESZCZE┼üOWSKA MARIA ANNA, ML─äCKI PIOTR WOJCIECH, MROWIEC OLGA KATARZYNA, PACIOREK KAMILA ALICJA, PAPE HELENA MA┼üGORZATA, PIETRASIK ZUZANNA MARIOLA, SYPIA┼âSKA NATALIA DOMINIKA, SZOSTAK SANDRA, THOMAS KACPER ANTONI, WIERASZKA WOJCIECH, WI┼ÜNIEWSKA MARIA TERESA, ZAG├ôRSKA ALEKSANDRA MARIA
KLASA III C
WYCH. BARBARA MAZUR    
KIERUNEK MATEMATYCZNY
BADOWSKI TOMASZ, BIA┼üECKI STANIS┼üAW, CZABOK KLAUDIA ALEKSANDRA, DERLIKIEWICZ JULIA, GOLEC EWA, GRABOWY MICHALINA, GROCHAL MICHELLE MARIA, GROTEK MAGDALENA, KALICKI MAREK ANDRZEJ, KIE┼Ü JAN PAWE┼ü, KORZENIEWSKI JAN PIOTR, LEONOWICZ MATEUSZ MICHA┼ü, MATUSIK KAMIL ROBERT, MAZUREK ANDRZEJ, MI┼üOSZ PAWE┼ü PIOTR, NIENA┼üTOWSKI JAKUB, OLEJKOWSKA ADRIANNA, P─äTEK ANETA, PODG├ôRSKI MACIEJ, PRZYCHODNI ADAM, RACZY┼âSKI DAMIAN ADRIAN, ROGUSKI KONRAD DAMIAN, SETNIEWSKA KLAUDIA ALICJA, S─śDEK OSKAR, SIEDLECKI SZYMON, STOLARCZYK BART┼üOMIEJ DAMIAN, SZCZ─śKA JULIA, SZMAUS NATALIA, ┼ÜWI─śCICKA BARBARA KRYSTYNA, W─śGRZYNOWSKA ZUZANNA MARIA, WILK JOANNA KINGA, WI┼ÜNIEWSKI PIOTR ALEKSANDER
KLASA III D
WYCH. EDYTA BORKOWSKA / ANNA OWCZARCZYK
KIERUNEK MATEMATYCZNY
BĄBEL JULIA BEATA, BOBROWSKA AGATA ANNA, CZEPIEL MICHAŁ ŁUKASZ, GODEK JUSTYNA, KALWAJT PATRYCJA, KORBIŃSKI KAMIL KRZYSZTOF, KOWALEWSKA AGNIESZKA MAGDALENA, KRUK ROBERT MAREK, KWERKO MATEUSZ JAKUB, ŁADNO JULIA, ŁUBNICKA KLAUDIA,MARECKA MARIA MAGDALENA, MUEHSAM PAWEŁ MICHAŁ, MUNKHTSETSEG BILGUUN, NOWAKOWSKI MATEUSZ MARCIN, RECHNIO NATALIA JOANNA, ROSŁANIEC MARTYNA, RUTKOWSKI BARTOSZ, SAWCZUK KAROLINA, SKŁUDZKA ADRIANNA MARIA, SZYPERSKA ALEKSANDRA WIKTORIA, ŚLEDZIEWSKA ELŻBIETA, ŚWIERCZYŃSKI JAN JAKUB, TARCZYŃSKI JULIAN KRZYSZTOF, WINEK ŁUKASZ, WIŚNIEWSKA SARA TERESA, WOSZCZYNA TOMASZ SŁAWOMIR
KLASA III E
WYCH. DAMIAN BŁASZCZAK / BEATA JASZCZAK-FIGIEL
KIERUNEK BIOLOGICZNY
BAHAR MOHAMED HASSAN MOHAMED OSMAN RAD, BALCER MONIKA, B─äCZKOWSKA AGNIESZKA, BIESIADZI┼âSKA ALEKSANDRA KATARZYNA, GMURCZYK ALEKSANDRA JULIA, GO┼ü─äB MICHA┼ü TOMASZ, GRABOWSKA ALEKSANDRA WERONIKA, JASIONOWSKA MARTA, KAJKOWSKI JAN, KARCZEWSKA ADRIANNA, KUCHARSKI CYPRIAN, LIPSKA PATRYCJA, MAKULEC WERONIKA, MICHA┼üKIEWICZ JAKUB MICHA┼ü, MI┼üEK ALEKSANDRA MARTA, M┼ÜCICHOWSKA WERONIKA MAGDALENA, MUSZY┼âSKA NATALIA AGNIESZKA, OSSOWSKA MARTA, PASZKOWSKA ANGELIKA PATRYCJA, PUZYREWSKA OLIWIA DOMINIKA, RYTEL SYLWIA, SKOLIMOWSKA KAROLINA KAJA, SZCZ─śSNA KAMILA ANETA, SZEWCZYKBART┼üOMIEJ MATEUSZ, ┼ÜNIE┼╗KO JULIA EL┼╗BIETA, TCHORZEWSKA MAGDALENA, WIERZGA┼üA FILIP, WI┼ÜNIEWSKA JULIA, WI┼ÜNIEWSKA OLGA, ZEGAD┼üO KATARZYNA, ZIELSKA ZOFIA MATEA

 

ROK 2018

KLASA III A

WYCH. URSZULA PRZEKOP / KRYSTYNA RYLSKA / RENATA SIDORUK-SOŁODUCHA

KIERUNEK DWUJ─śZYCZNY
BAJERA KLAUDIA, BUDYTA WERONIKA, BUGA┼üA WIKTORIA, CHARKIEWICZ FRANCISZEK, GRZESITZA KATARZYNA, GRZESZCZUK FILIP, JASZCZUK DOMINIK, KARASZEWSKA KAROLINA, KAWKA WERONIKA, K─äCA NATALIA, K─śDZIERSKA LAURA, LEBIEDZIEWICZ PAWE┼ü, MALESZYK ANNA, MIAZIO MILENA, PA┼üKA NATALIA, PARZYCH BRUNO, PERZY┼âSKI MACIEJ, POLAK KRZYSZTOF, POTAPCZYK JULIA, PRUSI┼âSKI PIOTR, ROKSISZ KINGA, RO┼╗EK MARTA, RUCI┼âSKI KUBA, SARNACKA MARIA, SMETANINA KRISTINA, SZCZEPANIK KACPER, TARKOWSKA NATALIA, ZAJKOWSKA ALEKSANDRA

KLASA III B
WYCH. JOANNA WOLFRAM

KIERUNEK GEOGRAFICZNY
AUGUSTYNIAK ALEKSANDER, BABICZ WIKTORIA, G─śBAL ERYK, IZRAELSKI KAROL, JAB┼üO┼âSKA KINGA, KARKUSZEWSKI JAKUB, KLOZE IGOR, KOSTRO NATALIA, KRAJEWSKA ALEKSANDRA, LASKOWSKI PAWE┼ü, LESZCZY┼âSKI KAROL, LIPI┼âSKA JULIA, ┼üACH PATRYCJA, MALINOWSKA ALEKSANDRA, MICHALECKA AGATA, NIEMIRA LIDIA, ORZE┼ü MAGDALENA, PAWLICKI MATEUSZ, PI─äTEK PAULINA, PLIWKA EMILIA, POLA┼âCZYK KAROLINA,  PYRKA ANNA, PYRKA NATALIA, ROSTKOWSKA ADRIANNA, STACHOWICZ DOMINIKA, ┼ÜWIERKULA ANNA, URBANIAK MIKO┼üAJ, WANKE MARIA, WA┼ÜNIEWSKA SANDRA, ZEMBRZUSKA KAROLINA

KLASA III C
WYCH. RADOSŁAW JAKACKI

KIERUNEK MATEMATYCZNY
BIE┼âKOWSKI MIKO┼üAJ, CHACI┼âSKA DARIA, GAJEWSKI KAMIL, GMAJ JULIA, GOLI┼âSKI JAN, GRADUS KAMIL, GROCHOWSKA JOANNA, JEDYNAK AGATA, KACZANOWSKI MICHA┼ü, K─śDZIERSKI BART┼üOMIEJ, KLOCH WIKTORIA, KOBUS NATALIA, KRAJEWSKI MARCIN, LEBIEDZIEWICZ PIOTR, ┼üUNIEWSKI KACPER, MAKOWSKI MACIEJ, MATEREK FILIP, MRZYG┼ü├ôD PIOTR, NKOUNKOU VANESSA, OLIWA MAKSYMILIAN, PAW┼üOWSKI ADAM, PAZIEWSKA WERONIKA, R├ô┼╗YCKA JULIA, SKIBI┼âSKA GABRIELA, SMOG├ôR OLGA, SPYTKOWSKI MICHA┼ü, SZEWCZY┼âSKI JAN, ZACH ┼üUKASZ, ZAPOLSKI BENEDYKT

KLASA III D
WYCH. ANNA KULESZA-JELEŃ

KIERUNEK BIOLOGICZNY
B┼üA┼╗EJ KRZYSZTOF, BURAK HELENA, ─ćWIEK MAJA, DUTKIEWICZ NATALIA, FIDRYCH PATRYCJA, G┼üOWACKI ALEKSANDER, GUTOWSKA JOANNA, HAJDUKIEWICZ ADRIANNA, K─śPI┼âSKA ZUZANNA, KORKIEWICZ AGATA, KOTLI┼âSKA ADRIANNA, KWASNER RAFA┼ü, LE┼ÜKIEWICZ MARTA, LEWANDOWSKI PAWE┼ü, MICHALSKI MATEUSZ, MICHNA MARTYNA, NIEWIROWSKI MIKO┼üAJ, PAZIO ANNA, RULAK MONIKA, RYBAK KAROLINA, SANCHEZ-RUIZ NURIA, SKWIERCZY┼âSKA OLENA, SOBCZYK MACIEJ, TOMASZUK JAN, WALTER JULIA, WOJNICKA KLARA, W├ôJCIK ADRIANNA, WYSOCKI MIKO┼üAJ, ZAGAJEWSKA MARTYNA, ZAKRZEWSKA KINGA

 


ROK 2019

KLASA III A
WYCH. BART┼üOMIEJ P─śDZICH

KIERUNEK DWUJ─śZYCZNY
BIEGAJ MATEUSZ, BOGUSLAVSKAYA MARGARITA, DYBEK ┼üUKASZ, JAKUBASIK ZUZANNA, JAKUBISZYN ANTONI, JAWORSKI JAKUB, KARPI┼âSKI SZYMON, KLIMASZEWSKA GABRIELA, KONOPKA GABRIELA, KOWALSKI J─śDRZEJ, KUBOW MATEUSZ, LIPI┼âSKA KAMILA, MATRA┼Ü ZUZANNA, MORAWSKA ZOFIA, MOSZCZY┼âSKI JAN, OBERDA KAROL, ODACHOWSKA ALICJA, PANKOWSKI MIKO┼üAJ, PUCHA┼üA JAN, ROMA┼âSKA WIKTORIA, SIUDMAK MATEUSZ, S┼üAWI┼âSKA JULIA, STOLARSKA KAROLINA, TREMBI┼âSKA KAROLINA

KLASA III B
WYCH. PAWEŁ KALINOWSKI

KIERUNEK GEOGRAFICZNY
ANDRUKOWICZ WIKTORIA, ARASZKIEWICZ ALEKSANDRA, BEŁDZIKOWSKA GABRIELA, BOROWSKI JAKUB, CHOMIAK MIKOŁAJ, ERHARDT MAJA, GARDOCKI MACIEJ, GOSZCZYŃSKA MARTA, HADRYCH JULIA, JANCELEWICZ AGATA, KOSSOBUDZKA LENA, KOZŁOWSKI KRZYSZTOF, KWIATEK ANTONI, MARCINIAK KAROLINA, MARCZUK FILIP, NOWAK MIKOŁAJ, OLEKSIAK SZYMON, OPALIŃSKA ALEKSANDRA, OSUCH JULIA, PALKOWSKA ZUZANNA, PÓŹNIECKI FILIP, ROBIONEK WERONIKA, SKOWRON MATEUSZ, SUFCZYŃSKA KATARZYNA, SZAJER OLIWIA, SZCZUROWSKI JAKUB, SZYMANIAK ANNA, TOŁOCZKO AGATA, WAWRZYŃCZUK ZUZANNA, WRZOSEK EWELINA WIKTORIA

KLASA III C
WYCH. BARBARA MAZUR

KIERUNEK MATEMATYCZNY
BĄKOWSKA JOANNA, BOGUSZEWSKA KAMILA, BUCZEK ŁUKASZ, CZAJKA ALEKSANDRA, DOBOSZ MIKOŁAJ, FILIPKOWSKI JAKUB, GAWRYSZEWSKA JULIA, GROMEK JAKUB, HORODEJCZUK ADAM, KOBYLIŃSKA WERONIKA, KOMALA BARTOSZ, KUBIAK MICHALINA, KUCH JULIA, MAKSIMCZUK BARTOSZ, MAŚLAK KAJETAN, MAZUR ANNA, MICHALSKI MAKSYMILIAN, NAPERT PAULINA, OSTASZEWSKI JAN, PAWŁOWSKA ANNA, PENCONEK FELIKS, PRUSZYŃSKA KATARZYNA, PUTRESZA ANTOINE, RADECKA KAROLINA, RADZIKOWSKA KAJA, SIENICKI MICHAŁ, SKIERSKA ALEKSANDRA, SZYMAŃSKI KRZYSZTOF, WZOREK MARIA, ZAWADZKA DOMINIKA, ZYGMANOWSKA JOANNA

KLASA III D
WYCH. ROBERT MICHALSKI

KIERUNEK BIOLOGICZNY
BALCERAK KAMILA, BUJALSKA ZUZANNA, EITELTHALER ARTUR, GONTARCZUK OLGA, JABŁOŃSKA DOMINIKA, JAWORSKA OLIWIA, KILANOWSKA ZUZANNA, KLECUŃ OLGA, KOBUS MICHALINA, KOBUS PATRYCJA, KONIECZNY ADAM, KOSZARSKI KAMIL, KOTOWSKI WITOLD, KOWALSKA IZABELA, KRYSTOSIAK ANASTAZJA, KULIK SZYMON, LICHTARSKA KINGA, LUBRYCZYŃSKA JADWIGA, MICHALAK ZUZANNA, NIEWIADOMSKA NATALIA, NOWICKA MAJA, PAWLUCZUK JAKUB, REDZIK MACIEJ, SENDA OLIWIA, STACHEWICZ ZUZANNA, SUDAK ALBERT, SZKLARSKA ZOFIA, SZYSZKA KATARZYNA, TOMASZEWSKA ALEKSANDRA, WUJCIK WIKTORIA, ŻMIJEWSKI KAROL, ŻOŁEK BARTŁOMIEJ