Osi─ůgni─Öcia

Osi─ůgni─Öcia uczni├│w XXXV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcego z Oddzia┼éami Dwuj─Özycznymi im. Boles┼éawa Prusa

 

Rok szkolny 2017-18

 

 II etap Olimpiady J─Özyka Niemickiego

Laura K─Ödzierska - uczennica klasy 3A

 

II etap Olimpiady J─Özyka Francuskiego

Julia Hadrych - uczennica klasy 2B

 

II etap Olimpiady J─Özyka Angielskiego

Jakub Jaworski ÔÇô ucze┼ä klasy 2A

Karol Oberda ÔÇô ucze┼ä klasy 2A

Wiktoria Roma┼äska ÔÇô uczennica klasy 2A

 

II etap LIX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie

Anna Maleszyk - ÔÇô uczennica 3A

 

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie

Anna Maleszyk - ÔÇô uczennica 3A

 

II etap Og├│lnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym

Miko┼éaj Trawi┼äski ÔÇô ucze┼ä klasy 1A

 

II etap Og├│lnopolskiego Konkursu Wiedzy o Europie ÔÇ×My w EuropieÔÇŁ

Maciej Perzy┼äski ÔÇô ucze┼ä klasy 3A

 

Og├│lnopolski Konkurs  ÔÇ×Niepodleg┼éo┼Ť─ç. Tradycja i wsp├│┼éczesno┼Ť─çÔÇŁ

Julia Najechalska ÔÇô uczennica klasy 3d

 

Laureaci Konkursu irlandzkiego

Piotr Prusi┼äski ÔÇô ucze┼ä klasy 3A

AnaellePutresza ÔÇô uczennica klasy 3d

 

II miejsce w VI Warszawskim Konkursie Wiedzy o Filmie

Pola Bi┼äkowska ÔÇô uczennica klasy 1D

 

Wyr├│┼╝nienie w Konkursie Interpretacji Wierszy i Obraz├│w

Lena Kossobudzka - uczennica klasy 2B

 

Wyr├│┼╝nienie w Praskim Konkursie Patriotycznym

Aleksandra Kalinowska ÔÇô uczennica 1D

Julia Bana┼Ť - ÔÇô uczennica 3c

 

Wyr├│┼╝nienie w konkursie ÔÇ×Wis┼éa w obiektywieÔÇŁ zorganizowanym przez Muzeum Sportu i Turystyki

Krzysztof Watras ÔÇô ucze┼ä klasy 3b

 
 

rok szkolny 2016/2017

Tomasz Kamiński- laureat konkursu matematycznego
Jan J─Ödrzejewski ÔÇô finalista konkursu polonistycznego
Aleksander Ma┼ékowski ÔÇô finalista konkursu matematycznego
Julia Rajtor ÔÇô laureatka konkursu polonistycznego
Jan Bogda┼äski ÔÇô finalista konkursu polonistycznego
Julia Kornaszewska ÔÇô finalistka konkursu polonistycznego
Kinga Ku┼║mi┼äska ÔÇô finalistka konkursu polonistycznego
Zofia Rozbiecka ÔÇô finalistka konkursu polonistycznego
Anna Twarowska ÔÇô finalistka konkursu polonistycznego
Jan J─Ödrzejewski ÔÇô laureat konkursu fizycznego
Micha┼é Gromadzki ÔÇô laureat konkurs fizycznego
Wojciech Bomba┼éa ÔÇô finalista konkursu fizycznego
Micha┼é Zatorski ÔÇô finalista konkursu geograficznego
Maciej Pancewicz ÔÇô finalista konkursu historycznego
Jan Bogda┼äski ÔÇô Laureat Konkursu J─Özyka Angielskiego
Mateusz Tomaniak - finalista Konkursu J─Özyka Angielskiego

rok szkolny 2015/2016

Jan J─Ödrzejewski - Laureat Konkursu Alfik Matematyczny
Katarzyna Deleska- Laureatka Konkursu Warszawski Sto┼╝ek
Katarzyna Deleska - finalistka Konkursu Matematycznego
Karol Sazonow- finalista Konkursu Warszawski Sto┼╝ek
Michał Pocięgiel - finalista Konkursu Warszawski Stożek
Bartłomiej Wnuk - finalista Konkursu Biologicznego
Anna Sztanga - finalistka Konkursu Chemicznego
Jakub Jaworski - finalista Konkursu J─Özyka Angielskiego
Dorota Kacprzyk - laureatka Og├│lnopolskiej Olimpiady J─Özyka Angielskiego dla Gimnazjalist├│ww roku szkolnym 2015/16
Jakub Jaworski - laureat Og├│lnopolskiej Olimpiady J─Özyka Angielskiego dla Gimnazjalist├│w w roku szkolnym 2015/16
LukaszBrierre - laureat Konkursu Plastycznego ÔÇ×Stulecie przy┼é─ůczenia Saskiej K─Öpy, Grochowa i Goc┼éawia do WarszawyÔÇŁ w roku szkolnym 2015/16
Micha┼é Poci─Ögiel - laureat Konkursu Plastycznego ÔÇ×Stulecie przy┼é─ůczenia Saskiej K─Öpy, Grochowa i Goc┼éawia do WarszawyÔÇŁ w roku szkolnym 2015/16

rok szkolny 2014/15

Katarzyna Deleska - laureatka Konkursu Matematycznego
Maksymilian Kiryluk - laureat Konkursu Fizycznego
Nina Kusiak - laureatka Konkursu Polonistycznego
Miko┼éaj Lipi┼äski ÔÇô finalista Konkursu Polonistycznego
Józef Skowroński - laureat Konkursu Języka Francuskiego
Jan Wr├│bel - laureat Konkursu "Losy ┼╝o┼énierza i dzieje or─Ö┼╝a polskiego"  roku szkolnym 2014/15

rok szkolny 2013/2014

Kacper Łęcki - laureat Konkursu Fizycznego
Kacper Łęcki - laureat Konkurs Matematycznego
Justyna Chwiejczak - laureatka Konkursu Chemicznego
Natalia Kielmel - finalistka Konkursu J─Özyka Angielskiego
Justyna Łosiewicz - finalistka Konkursu Chemicznego

rok szkolny 2012/2013

Jan Szolc - laureat Konkursu Geograficznego
Krzysztof Rutkowski - laureat Konkursu Historycznego
Karolina Kaczmarczyk - laureatka Konkursu Biologicznego
Sebastian Zarejko - finalista Konkursu J─Özyka Francuskiego
Zofia Augustyńska - finalistka Konkursu Fizycznego
Mateusz Chmielewski - finalista Konkursu Geograficznego
Katarzyna Niemyjska - finalistka Konkursu J─Özyka Angielskiego
Katarzyna Niemyjska - finalistka Konkursu J─Özyka Niemieckiego
Katarzyna Niemyjska - finalistka Konkurs Geograficznego

rok szkolny 2011/2012

YohannFigueiraPutresza- laureat Konkursu J─Özyka Francuskiego
Joanna Seweryn - laureatka II Olimpiady J─Özyka Angielskiego dla Gimnazjalist├│ww roku szkolnym 2011/12

 
rok szkolny 2010/2011

Agnieszka Orzeł - laureatka Konkursu Kultury Klasycznej
Karolina Makowska - finalistka Konkursu Kultury Klasycznej
Micha┼é Jakub Zadroga - laureat Konkursu ÔÇ×Losy ┼╝o┼énierza i dzieje or─Ö┼╝a polskiegoÔÇŁ
Juliana Kaczorowska - finalistka I Og├│lnopolskiej Olimpiady J─Özyka Angielskiego dla Gimnazjalist├│w w roku szkolnym 2010/11
Karolina Makowska ÔÇô finalistka I Og├│lnopolskiej Olimpiady J─Özyka Angielskiego dla Gimnazjalist├│w w roku szkolnym 2010/11
Jessica Sara Pierzcha┼éa - finalistka Konkursu Filozoficznego ÔÇ×W drodze ku m─ůdro┼ŤciÔÇŁ 
Waleria Siekierzy┼äska - finalistka Konkursu Filozoficznego ÔÇ×W drodze ku m─ůdro┼ŤciÔÇŁ 
Justyna Helena Skoczek - finalistka Konkursu Filozoficznego ÔÇ×W drodze ku m─ůdro┼ŤciÔÇŁ
Pawe┼é Goc┼éowski - wyr├│┼╝nienie w Mi─Ödzynarodowym Konkursie ÔÇ×Kangur MatematycznyÔÇŁ w roku szkolnym 2010/11
Ewa Wygl─Ödowska - wyr├│┼╝nienie w Mi─Ödzynarodowym Konkursie ÔÇ×Kangur MatematycznyÔÇŁ w roku szkolnym 2010/11

rok szkolny 2009/10

Katarzyna Trejda - finalistka Konkursu Geograficznego
Gabriela Dzi─Ögiel - laureatka Konkursu Kultury Klasycznej
Maria Gacyk - laureatka IV edycji Warszawskiego Konkursu Matematycznego ÔÇ×Sto┼╝ekÔÇŁ
Mateusz Zadroga - laureat Konkursu ÔÇ×Losy ┼╝o┼énierza i dzieje or─Ö┼╝a polskiegoÔÇŁ
Karol Pop┼éawski - laureat Konkursu Chemicznego ÔÇ×KwasÔÇŁ
┼üukasz Risso - finalista Konkursu ÔÇ×Losy ┼╝o┼énierza i dzieje or─Ö┼╝a polskiegoÔÇŁ

 

rok szkolny 2007/2008

Jakub Orliński - finalista Konkursu Fizycznego
Arleta Grabowska - laureatka VI Og├│lnopolskiego Konkursu J─Özyka Niemieckiego dla gimnazjalist├│w Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli J─Özyka Niemieckiego w roku szkolnym 2007/08
Ignacy Wojdyłło - laureat VI Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego w roku szkolnym 2007/08

rok szkolny 2006/2007

Małgorzata Trejda - finalistka Konkursu Kultury Klasycznej
Katarzyna Wi┼Ťniewska - laureatka Konkursu Kultury Klasycznej
Jakub Orli┼äski - laureat I edycji Warszawskiego konkursu Matematycznego ÔÇ×Sto┼╝ekÔÇŁ w roku szkolnym 2006/07

rok szkolny 2003/2004

Katarzyna Sawicka - laureatka Konkursu Informatycznego Logia 04
Marta Jarczewska - finalistka Warszawskiego Konkursu Matematycznego
Maciej Strzelecki - finalista Warszawskiego Konkursu Matematycznego

rok szkolny 2002/2003

Katarzyna Sawicka - finalistka Konkursu Matematycznego

rok szkolny 2001/2002

Monika Kobosko- finalistka Konkursu Fizycznego
Dominik Jarczewski - laureat Konkursu Chemiczno ÔÇôFizycznego  im. T. Tatarkiewiczaw roku szkolnym 2001/02
Monika Kobosko- finalistka Konkursu Chemiczno ÔÇô Fizycznego im. T.Tatarkiewiczaw roku szkolnym 2001/02