Andrzej Supron w Prusie

Spotkanie ze sportowcem

Andrzej Supron - jeden z najbardziej utytu┼éowanych zawodnik├│w wszechczas├│w na ┼Ťwiecie.
Wicemistrz olimpijski, mistrz ┼Ťwiata i Europy, kt├│ry ┼é─ůcznie zdoby┼é 16 medali na najbardziej presti┼╝owych imprezach na ┼Ťwiecie.
Obecnie s─Ödzia mi─Ödzynarodowy, trener, komentator sportowy, konferansjer i aktor - w dniu 31 maja 2017 r. go┼Ťci┼é w naszej szkolnej bibliotece.

Mistrz podczas spotkania, kt├│re odby┼éo si─Ö pod has┼éem ÔÇ×Moje czytelnicze pasjeÔÇŁ
wspomina┼é swoje zwi─ůzki z bibliotek─ů (jego mama pracowa┼éa w bibliotece) oraz nawi─ůza┼é do najlepszej ksi─ů┼╝ki jak─ů przeczyta┼é
tj. do autobiografii Kirk'a Douglasa pt. ÔÇ×Syn ┼ŤmieciarzaÔÇŁ i przekonywa┼é zebran─ů m┼éodzie┼╝ do optymistycznego podchodzenia do ┼╝ycia.
Andrzej Supron uwa┼╝a, ┼╝e w dzisiejszych czasach najlepiej sprawdzaj─ů si─Ö audiobooki szczeg├│lnie podczas jazdy samochodem.
Jemu samemu zdarza się, że jeszcze po wjechaniu do garażu słucha rozdziału do końca.

Sportowy ┼╝yciorys go┼Ťcia zdominowa┼é dyskusj─Ö.
Spotkanie, które bardzo podobało się uczniom, zakończyły wspólne zdjęcia i autografy.