Osiągnięcia

Nieopublikowany

FINALIŚCI OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH:

Rafał Szklarski – Olimpiada Języka Angielskiego - 2014

Tomasz Szptraluk – Kozak –  Olimpiada Fizyczna - 2013

Sara Mirchani – Olimpiada Języka Niemieckiego – 2013

Yohann Figueira Putresza -  Olimpiada Języka Francuskiego - 2012

Grzegorz Nowak –  Olimpiada Języka Angielskiego - 2011

 

LAUREACI PRZEDMIOTOWYCH KONKURSÓW KURATORYJNYCH

Kacper Łęcki - Konkurs Fizyczny - 2014

Kacper Łęcki - Konkurs Matematyczny - 2014

Justyna Chwiejczak  - Konkurs Chemiczny – 2014

Jan Szolc – Konkurs Geograficzny – 2013

Karolina Kaczmarczyk – Konkurs Biologiczny – 2013

Krzysztof Rutkowski – Konkurs Historyczny - 2013

Yohann Figueira Putresza -  Konkurs Języka Francuskiego - 2012

 

LAUREACI I FINALIŚCI OLIMPIAD DLA GIMNAZJALISTÓW

  • Joanna Seweryn – Laureatka II Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów – 2012
  • Yohann Figueira Putresza -  Olimpiada Języka Francuskiego - 2012

 

ROK SZKOLNY 2014/15

Nauczyciele

  • Pan Paweł Orzechowski – nauczyciel geografii –  odznaczony przez Pana Bronisława Komorowskiego Prezydenta RP Srebrnym Krzyżem Zasługi
  • Pani Anna Naja – dyrektor szkoły – nagroda Prezydenta m.st. Warszawy
  • Pani Grażyna Kołtuniak – nauczycielka fizyki – nagroda Burmistrza Dzielnicy Praga - Południe

Liceum:

  • Mateusz Kiliński - stypendium Prezesa Rady Ministrów
  • II etap olimpiad przedmiotowych

Piotr Chachuła – Olimpiada Fizyczna

Adam Królak – Olimpiada Historyczna

Adam Królak – Olimpiada Języka Angielskiego

Mateusz Kiliński – Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Pham Phu Lan - Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Julia Błaszczak - Olimpiada Języka Francuskiego

Bartosz Czyżowski - Olimpiada Języka Francukiego

  • X Dzielnicowy Konkurs Patriotyczny

II miejsce – Zofia Pietrzak

Wyróżnienie - Maria Leszczałowska

  • Dzielnicowe zawody sportowe:
    • Biegi przełajowe dziewcząt:

Anna Spychalska - I miejsce, Katarzyna Smolińska - III miejsce, Martyna Rosłaniec - VII miejsce

Biegi przełajowe chłopców:

Tymoteusz Ilczyszyn - III miejsce

  • II miejsce chłopców w piłce ręcznej

 

  •   Piotr Chachuła – Konkurs Politechniki Warszawskiej i Kuratorium Oświaty w Warszawie

 

  •   Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Odpowiednie dać obce słowo” pod patronatem Mazowieckiego    Kuratora Oświaty
  • Maria Leszczełowska IB – laureatka
  • Wiktoria Prusik ID - – laureatka
  • Aleksandra Zagórska IB – laureatka
  •  IV miejsce w X Mistrzostwach Polski w p. nożnej szkół ponadgimnazjalnych im. B. Prusa w Szczecinie.

 

 

 

Gimnazjum:

  • II etap olimpiad przedmiotowych dla licealistów

Józef Skowroński - Olimpiada Języka Francuskiego

  • III etap konkursów kuratoryjnych:

Katarzyna Deleska – Konkurs Matematyczny

Nina Kusiak i Mikołaj Lipiński – Konkurs Polonistyczny

Józef Skowroński – Konkurs Języka Francuskiego

Jan Goliński i Maksymilian Kiryluk – Konkurs Fizyczny

  • II etap konkursu historycznego „Losy żołnierza polskiego” - Jan Wróbel
  • II etap konkursów kuratoryjnych:

Antoine Putresza i Józef Skowroński - Konkurs Języka Francuskiego

Anna Sztanga - Konkurs Chemiczny

Jan Dobrowolski, Samuel Shannon, Robert Włodarczyk - Konkurs Języka Angielskiego

Janek Boruta, Janek Goliński i Maksymilian Kiryluk - Konkurs Fizyczny.

Emilka Stefankiewicz, Michał Chimkowski - Konkurs Geograficzny.

  • II etap Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego

Język niemiecki - Aleksandra Kozakiewicz i Alicja Wiśniewska

Język francuski - Antoine Putresza, Józef Skowroński, Victoria Zarejko

Język angielski - Anna Cisowska, Tomasz Dzierdziuk, Antoni Duda, Weronika Gos, Maksymilian Kiryluk, Małgorzata Lech, Małgorzata Lenartowicz, Mikołaj Lipiński, Anna Maleszczyk, Weronika Mazur, Anna Nicpiń, Maksymilian Oliwa, Weronika Pichor, Adrian Piechora, Zuzanna Piotrowska, Grzegorz Pióro, Marcel Polak, Kinga Rokisz, Wiktoria Romańska, Maria Samacka, Samuel Shannon, Emilia Stefankiewicz, Piotr Świderski, Karolina Ufnal, Marianna Wichowska, Robert Włodrczyk, Małgorzata Włodarczyk, Adam Żbikowski

  • I miejsce w XI Mazowieckim Konkursie Literackim – Maria Redmer
  • Dzielnicowe zawody sportowe:

II miejsce chłopców w piłce ręcznej

III miejsce  dziewcząt w piłce ręcznej

Rok szkolny 2013/14

Nauczyciele

  • Pani Anna Naja – dyrektor szkoły – odznaczona Medalem KEN
  • Pani Agnieszka Puchała  – nauczycielka łaciny i wiedzy o kulturze – nagroda Burmistrza Dzielnicy Praga – Południe
  • Radosław Jakacki – nauczyciel matematyki - nagroda Burmistrza Dzielnicy Praga - Południe

 

Liceum:

  • Monika Olszewska – stypendium  Prezesa Rady Ministrów
  • Finalista olimpiady przedmiotowej:

Rafał Szklarski – Olimpiada Języka Angielskiego

  • II etap olimpiad:

Julia Lipińska  i Jagoda Rolkiewicz  -  Olimpiada Języka Francuskiego

Julia Lipińska  - Olimpiada Języka Angielskiego

Natalia Bartkiewicz, Iwona Mioduszewska – Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Natalia Bartkiewicz, Iwona Mioduszewska, Bartosz Ninkiewicz, Aleksander Kobyliński -  Olimpiada Przedsiębiorczości

  • I nagroda dla Teatru „W piątek wieczorem…” w Ogólnopolskim Przeglądzie Teatralnym
  • I miejsce w dzielnicowym konkursie „Matfinek” dla Zofii Pietrzak, Pawła Bergiela, Kacpra Borzyma, Kamila Taberskiego
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej i Językach Obcych dla Zofii Pietrzak
  • Sportowe rozgrywki dzielnicowe:

Marcin Skoczek (2B)- II miejsce w biegach przełajowych chłopców na 3000m

Anna Spychalska (2D) - II miejsce w biegach przełajowych dziewcząt na 1000m

drużyna piłki ręcznej chłopców - II miejsce

drużyna koszykówki chłopców - V-VI miejsce

  • Międzyszkolne rozgrywki sportowe

IV miejsce w IX Mistrzostwach Polski Szkół Ponadgimnazjalnych im. B. Prusa w Halowej Piłce Nożnej

Gimnazjum

  • Laureaci konkursów kuratoryjnych:

Kacper Łęcki - Konkurs Fizyczny

Kacper Łęcki - Konkurs Matematyczny

Justyna Chwiejczak  - Konkurs Chemiczny

  • Finaliści konkursów kuratoryjnych:

Justyna Łosiewicz  - Konkurs Chemiczny

Natalia Kielmel- Konkurs  Języka Angielskiego

  • III etap konkursów kuratoryjnych:

Karolina Kaczmarczyk - Konkurs  Języka Angielskiego

  • II etap konkursów kuratoryjnych:

Aleksandra Imbierska, Karolina Kaczmarczyk – Konkurs Chemiczny

Antoine Putresza – Konkurs Języka Francuskiego

Samuel Shannon, Katarzyna Urbańczyk - Konkurs Języka Niemieckiego

Julia Brauner, Michał Kossakowski, Konrad Krygielski, Bogusław Kulma, Olga Malinowska, Marcel Polak, Katarzyna Urbańczyk, Borys Weychert  Waluszko - Konkurs Języka Angielskiego

Karolina Rosińska, Dominika Skórzewska –Konkurs Języka Polskiego

Antoine Putresza – Konkurs Języka Francuskiego

Samuel Shannon, Katarzyna Urbańczyk - Konkurs Języka Niemieckiego

Julia Brauner, Michał Kossakowski, Konrad Krygielski, Bogusław Kulma, Olga Malinowska, Marcel Polak, Katarzyna Urbańczyk, Borys Weychert  Waluszko - Konkurs Języka Angielskiego

Karolina Rosińska, Dominika Skórzewska –Konkurs Języka Polskiego

  • Olimpiada Języka Francuskiego

Sebastian Zarejko- najmłodszy uczestnik II etapu

  • Dzielnicowy konkurs recytatorski „Magia słowa”

Eryk Paluch-Bielański: I miejsce w kategorii poezja

Ewa Kaczmarczyk: I miejsce w kategorii proza

  • II Warszawski Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

I miejsce dla Ewy Kaczmarskiej w XVI Konkursie Literackim „Magia Słowa”

Zespół wokalno-instrumentalny: wyróżnienie (Angelika Juszczyńska, Kuba Gawron, Wojciech Szymanik)

Wyróżnienie dla Ismeny Sokolik w Festival de Chanson Francaise et Espagnole

  • Sportowe rozgrywki dzielnicowe:

Koszykówka: I miejsce chłopców, III dziewcząt

Tenis stołowy: I miejsce dziewcząt

Piłka nożna: II miejsce chłopców

Piłka ręczna: II miejsce dziewczęta, III miejsce chłopców

  • Sportowe rozgrywki warszawskie:

Tenis stołowy: VI miejsce dziewczęta

 

ROK SZKOLNY 2012/13

 

Nauczyciele:

  • Krystyna Rylska -  odznaczona medalem KEN
  • Jolanta Szewczyk – odznaczona medalem KEN
  • Pani Anna Naja – dyrektor szkoły - nagroda Burmistrza Dzielnicy Praga – Południe
  • Pan Paweł Orzechowski – nauczyciel geografii – nagroda Burmistrza Dzielnicy Praga – Południe
  • Pani Joanna Piesio – nauczyciel języka francuskiego – nagroda Burmistrza Dzielnicy Praga – Południe

 

Liceum:

  • Adam Pawłowski – stypendium Prezesa Rady Ministrów
  • Finalista olimpiady przedmiotowej:

Tomasz Szptraluk – Kozak –  Olimpiada Fizyczna

Sara Mirchani – Olimpiada Języka Niemieckiego

  • II etap olimpiad przedmiotowych:

Adam Pawłowski – Olimpiada Historyczna

  • Konkursy ogólnopolskie:

Sara Mirchani –  finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego z Języka Niemieckiego

Gimnazjum:

  • Laureaci konkursów kuratoryjnych:

Jan Szolc – Konkurs Geograficzny

Krzysztof Rutkowski – Konkurs Historyczny

Karolina Kaczmarczyk – Konkurs Biologiczny

 

  • Finaliści konkursów kuratoryjnych:

Sebastian Zarejko – Konkurs Języka Francuskiego

Zofia Augustyńska – Konkurs Fizyczny

Mateusz Chmielewski – Konkurs Geograficzny

Katarzyna Niemyjska – Konkurs Języka Angielskiego

Katarzyna Niemyjska – Konkurs Języka Niemieckiego

Katarzyna Niemyjska – Konkurs Geograficznego

 

 

Rok szkolny 2011/12

Liceum:

  • II etap olimpiad przedmiotowych:

Andrzej Zajączkowski - Olimpiada Wiedzy o Polsce w Świecie Współczesnym

Nina Kot – Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Andrzej Walaszek, A. Buszka, A. Żochowska – Olimpiada Przedsiębiorczości

  • Konkursy ogólnopolskie

Adam Pawłowski – laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Bolesław Prus – w setną rocznicę śmierci pisarza”

Sylwia Pacholczyk – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Bolesław Prus – w setną rocznicę śmierci pisarza”

Szymon Raczkiewicz, Dawid Zimnowodzki, Adam Pawłowski, Konrad Słowik, Bartosz Romaniuk oraz Paula Baranowska – laureaci Konkursu „Moje miejsce na ziemi” organizowanego przez Wydawnictwa „Nowa Era” i National Geographic

Grzegorz Berkowski – wyróżnienie w Konkursie FOX

Sebastian Sarabacha – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Kresowe portrety”, I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na reportaż „Każda rzecz zraniona skarży się…”

  • Konkursy wojewódzkie:

Artur Jankowski, Eryk Piasecki, Tomasz Szpartaluk - II miejsce w etapie wojewódzkim IX edycji Programu "Moja szkoła w Unii Europejskiej - edycja Powrót do szkoły"

Teatr Szkolny „W piątek Wieczorem” - I nagroda „Złoty Ikar” w Warszawskim Przeglądzie Teatralnym Młodych, „Brązowa Kurtyna” w Przeglądzie Teatralnym „Totalnie Teatralnie”, najlepsza rola męska dla Piotra Piotrowicza w Przeglądzie Teatralnym „Totalnie Teatralnie”

Klub Europejski – I nagroda w Konkursie „Wa-wa w Akcji”

Koło PCK – II miejsce w zawodach „Sprawni jak żołnierze”, V miejsce w XX Warszawskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Szkół Ponadgimnazjalnych Pragi Południe w Koszykówce

V miejsce w piłce nożnej halowej na Mistrzostwach Polski Szkół Ponadgimnazjalnych

Gimnazjum:

  • Konkursy Kuratoryjne

Yohann Figueira Putresza -  laureat Konkursu Języka Francuskiego - 2012

  • Joanna Seweryn – Laureatka II Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
  • Konkursy dzielnicowe:

Wyróżnienie dla Jana Warlikowskiego w XV Dzielnicowym Konkursie Literackim „Magia Słowa”