Aktualno┼Ťci

Zasady organizacji konsultacji dla maturzyst├│w:

1.Terminarz konsultacji zostanie przes┼éany absolwentom za po┼Ťrednictwem e-dziennika oraz upubliczniony na stronie internetowej szko┼éy.

2.Organizacj─Ö konsultacji koordynuje nauczyciel, dbaj─ůc o bezpiecze┼ästwo m┼éodzie┼╝y m.in. liczb─Ö uczni├│w przebywaj─ůcych w klasie, wyznaczaj─ůc godziny spotka┼ä z poszczeg├│lnym uczniami lub grupami uczni├│w.

KLASA MATEMATYCZNA

Ta klasa jest dla tych, kt├│rzy maj─ů sprecyzowane zainteresowania matematyczne, fizyczne
┬ái w przysz┼éo┼Ťci chc─ů┬á studiowa─ç przedmioty ┼Ťcis┼ée na kierunkach uniwersyteckich┬á oraz politechnicznych.

KLASA BIOLOGICZNA

Klasa utworzona z my┼Ťl─ů o wszystkich zainteresowanych naukami przyrodniczymi,
dla zafascynowanych budow─ů i funkcjonowaniem ludzkiego organizmu oraz pasjonuj─ůcych si─Ö przemianami zachodz─ůcymi w ┼Ťrodowisku naturalnym w istotach ┼╝ywych i ich kom├│rkach.

KLASA GEOGRAFICZNA

KLASA DWUJ─śZYCZNA SPO┼üECZNO-EKONOMICZNA

Profil idealny dla os├│b interesuj─ůcych si─Ö nowoczesnym marketingiem, handlem zagranicznym, ekonomi─ů, chc─ůcych zrozumie─ç mechanizmy dzia┼éania wsp├│┼éczesnego ┼Ťwiata oraz jego z┼éo┼╝ono┼Ť─ç. Dla zainteresowanych stosunkami mi─Ödzynarodowymi lub widz─ůcych swoj─ů przysz┼éo┼Ť─ç w strukturach unijnych, b─ůd┼║ w dyplomacji.

KLASA DWUJ─śZYCZNA HUMANISTYCZNA

Ten profil przeznaczony jest dla os├│b, interesuj─ůcych si─Ö┬á┬á naukami humanistycznymi, dla tych kt├│rzy chc─ů by─ç cz─Ö┼Ťci─ů ┼Ťwiata kultury, literatury, sztuki. Pozwala on na ┼é─ůczenie zainteresowa┼ä literackich, historycznych, politycznych z ch─Öci─ů poszukiwania, odkrywania, interpretowania zjawisk spo┼éecznych.

KLASA MI─śDZYNARODOWA