Aktualno┼Ťci

Europejski Dzień Sportu

ÔÇ×Z ksi─ů┼╝k─ů Ci do twarzyÔÇŁ.
Od 2008 r. obchodzimy┬á w pa┼║dzierniku Mi─Ödzynarodowy Miesi─ůc┬á Bibliotek Szkolnych. Celem akcji jest zwr├│cenie uwagi na ogromn─ů rol─Ö bibliotek w ┼╝yciu szko┼éy.
W┬á tym roku┬á ┼Ťwi─Ötujemy pod has┼éem: ÔÇ×Z ksi─ů┼╝k─ů Ci do twarzyÔÇŁ.
Zapraszamy uczni├│w do aktywnego uczestnictwa w konkursach i akcjach organizowanych przez nauczycieli-bibliotekarzy i do odwiedzania biblioteki oraz Strefy Ciszy, zapoznania si─Ö┬á z nowo┼Ťciami wydawniczymi oraz do korzystania ze zbior├│w.

Ju┼╝ po raz dziesi─ůty m┼éodzie┼╝ naszego liceum uczestniczy┼éa w akcji "Sprz─ůtanie ┼Üwiata 2020".
W tym roku wybrane klasy sprz─ůta┼éy tereny wok├│┼é szko┼éy, boisko oraz nadwi┼Ťla┼äskie pla┼╝e. Uczennice i uczniowie brali udzia┼é w akcji terenowej pod has┼éem: "PLASTIK - rezygnuje, redukuj─Ö, segreguj─Ö."
Cz─Ö┼Ť─ç uczni├│w wzi─Ö┼éa r├│wnie┼╝ udzia┼é w weekendowych dzia┼éaniach fundacji Nasza Ziemia i sprz─ůta┼éa inne miejsca w swojej okolicy.

Wszystkim uczestnikom dzi─Ökujemy za zaanga┼╝owanie w dbanie o nasz─ů planet─Ö.

Drodzy Uczniowie,

26 wrze┼Ťnia obchodzony jest Europejski Dzie┼ä J─Özyk├│w. Z tej okazji chcemy Was zaprosi─ç do zabawy j─Özykami. W dzienniku elektronicznym, od 21 do 25 wrze┼Ťnia b─Öd─ů ukazywa┼éy si─Ö og┼éoszenia o kolejnych wyzwaniach j─Özykowych. W┼Ťr├│d nich znajdziecie escape room, wywiad z nauczycielem, konkurs na projekt koszulki lub podcast, i wiele innych. Wasze osi─ůgni─Öcia b─Öd─ů nagradzane wysokimi ocenami lub dodatkowymi nieprzygotowaniami.

Serdecznie zapraszamy do zabawy

Szanowni Państwo,
przedstawiamy plan lekcji obowi─ůzuj─ůcy w naszej szkole od 14 wrze┼Ťnia

W wersjach pdf

plan nauczycieli

plan klas

plan sal

Szanowni Rodzice,
uprzejmie informuj─Ö, ze od 1 wrze┼Ťnia 2020 r. do szko┼éy ucz─Öszcza─ç mog─ů wy┼é─ůcznie:
1) uczniowie bez objaw├│w wskazuj─ůcych na infekcj─Ö dr├│g oddechowych,
2) uczniowie, kt├│rych domownicy nie przebywaj─ů na kwarantannie, w izolacji
domowej lub izolacji.

pliki2021

Minister Dariusz Piontkowski przedstawił opracowane wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym,
Ministrem Zdrowia wytyczne dla szk├│┼é i plac├│wek, kt├│re b─Öd─ů obowi─ůzywa┼éy od 1 wrze┼Ťnia 2020 r.
Maj─ů one zastosowanie do organizacji pracy szk├│┼é i plac├│wek, w tym dla uczni├│w ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Wytyczne zawieraj─ů og├│lne i szczeg├│┼éowe zalecenia zwi─ůzane m.in. z: organizacj─ů zaj─Ö─ç w szkole, wydawaniem posi┼ék├│w, higien─ů, czyszczeniem, dezynfekcj─ů pomieszcze┼ä i powierzchni, post─Öpowaniem w przypadku podejrzenia zaka┼╝enia u uczni├│w i pracownik├│w szko┼éy.

Przedstawiamy list─Ö kandydat├│w zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do XXXV LO
i list─Ö przyj─Ötych i nieprzyj─Ötych

Lista kandydat├│w zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych

Lista przyj─Ötych i nieprzyj─Ötych