Aktualności

1-3 października uczniowie klas pierwszych wyruszyli na Mazurską Przygodę do urokliwej miejscowości Piękna Góra położonej nad brzegiem jeziora Kisajno.

Przez trzy słoneczne dni integrowała się grupa 178 uczniów. W nowym zespole szkolnym wykonywała emocjonujące zadania, wymagające współpracy i poruszenia szarych komórek.

Przed południem gry zręcznościowe, warsztaty komunikacji interpersonalnej, zabawy integracyjne pomagały przełamać bariery. Wieczorami przy ognisku rozkwitały talenty wokalne.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ I ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH
11 października 2018 roku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej i, jak zwykle przy tej okazji, klasy pierwsze ślubowały na sztandar szkoły, pieczętując w ten sposób przynależność do prusowskiej społeczności szkolnej.

Tradycyjnie również, Pani Dyrektor nagrodziła wybranych nauczycieli za ich wkład w edukację naszych uczniów.

"PODRÓŻ PAMIĘCI -  TREBLINKA" 2018 r.

W naszej szkole ochodzony był w piątek (28.09.2018) Europejski Dzień Sportu Szkolnego

Plan lekcji od 8 października

Zastępstwa są publikowane w synergia.librus.pl

Plan lekcji od 8 października

W wersjach pdf

plan nauczycieli

plan klas

UBEZPIECZENIE  NNW 2018/2019

Narodowe Czytanie 2018

Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji Narodowego Czytania w sobotę 8 września 2018 r ., w godzinach  od 11.00 do 23.00 w Ogrodzie Saskim (wstęp wolny).

W ramach obchodów jubileuszu 100. lecia odzyskania niepodległości
zapraszamy młodzież z całej Polski do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym,
organizowanym przez Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie pt. „Rodzina – drużyna w niepodległej”.

Szanowni Państwo,

istnieje możliwość uzyskania przez uczniów pomocy materialnej o charakterze socjalnym.

Wniosek o przyznanie stypendium szkolnego należy złożyć w szkole w terminie do 17 września 2018 r.
Miesięczny dochód na osobę w rodzinie ucznia uprawniający do ubiegania się o stypendium szkolne nie może być wyższy niż 514 zł.

Dziś, 29 sierpnia br. Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska skierowała list do rodziców i opiekunów, w którym poinformowała o najważniejszych zmianach w nowym roku szkolnym 2018/2019, w tym m.in. dalszym wdrażaniu nowej podstawy programowej oraz rozwiązań dotyczących szkolnictwa branżowego i technicznego

Warszawa, 29 sierpnia 2018 roku

Szanowni Państwo,